(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Футбол. Ліга чемпіонів 1/8 фіналу 20.02.2018 Баварія - Бешикташ. Відео голів, огляд матчу

20 лютого 2018 року відбувся футбольний матч в рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА. Мюнхенська Баварія приймала на своєму полі турецький Бешикташ. Німецький клуб домінував протягом усього матчу. Гра завершилася розгромом турків. Путівка в чвертьфінал вже в руках, а точніше в ногах мюнхенців. Відео голів та огляд матчу можна подивитися в цьому огляді.

Відео голів та огляд матчу можна подивитися в цьому огляді

Поки загальне увага була прикута до вивіски "Челсі - Барселона", на Альянц Арені зустрічалися чемпіони Німеччини та Туреччини. Юпп Хайнкес довірив місце в опорній зоні Хаві Мартінесу, а фланги півзахисту зайняли Коман і Мюллер. Склад турецької команди по іменах був досить грізним. Тут і Пепе з Адріано, і Куарежма з Вагнером Лавом. А про Домагоя Виду (в основі) і Джермейна Ленса (на лаві запасних) і говорити не варто. Все привертало до відмінного поєдинку.

Мюнхенці з перших хвилин намагалися заволодіти територіальною перевагою, але гості активно йшли вперед і пресингувати абсолютно не соромилися. Небезпека зі стану Баварії, в більшій мірі, виходила від ударів з "другого поверху", але точності таким спробам трохи не вистачало. Під кінець третини тайму стався момент, який істотно змінив хід зустрічі. Хатчінсон віддав неакуратну передачу назад, м'яч підхопив Левандовскі, а поляка збив Домагой Віда. Овидио Хацеган без зайвих роздумів видалив екс-гравця київського Динамо.

"Чорні орли" досить довго стримували натиск супротивника. Оборона гостей грала самовіддано, а Фабрі був бездоганний на останньому рубежі. Атакувальну ланку Бешикташа своїми прямими обов'язками займалося рідко, але деякі незручності обороні противника доставляти все-таки виходило. Підопічним Шенола Гюнеша було дуже важливо не пропустити до перерви, але не вдалося. Коман прострілив з флангу, а Алаба не зміг толком прийняти м'яч, який відскочив до Мюллеру - Томас проштовхнув м'яч між ніг Фабрі. 1: 0. На цьому команди і пішли на перерву.

Друга половина почалася під диктовку Баварії і взяття воріт довго чекати не довелося. Роберт Левандовскі відмінно викотив м'яч в район одинадцятиметрової позначки, а Коман не залишив шансів Фабрі. 2: 0. Трохи раніше сам поляк міг подвоїти перевагу своєї команди, але форвард струсонув штангу потужним ударом зі штрафного. Господарі продовжували володіти ігровою ініціативою і регулярно створювали моменти біля володінь Фабрі. В середині тайму Мюллер оформив дубль - Томас з декількох метрів підправив м'яч у ближній кут після навісу Кімміха. 3: 0.

Бешикташ вкрай рідко турбував Свена Ульрайха, розташовуючись дуже близько до своїх воріт. Підопічні Юппа Хайнкеса, в свою чергу, на досягнутому зупинятися не збиралися і забили ще раз. Фабрі відбив м'яч перед собою після удару Хуммельс з-за меж штрафного, а Левандовскі був першим на добиванні - 4: 0. Здавалося, що на цьому команди і закінчать, але Томас Мюллер увірвався в штрафну і прострілив на дальню штангу, звідки м'яч в ворота відправив Роберт Левандовскі. 5: 0. Як підсумок, Баварія робить дуже впевнений крок у бік чвертьфіналу Ліги чемпіонів, однак немає сумнівів, що гордий Бешикташ влаштує мюнхенцям "відмінний" прийом в Туреччині.