(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Голландія - Франція - 2: 0 відео голів огляд матчу Ліги націй УЄФА 16.11.2018

Герої матчу Голландія - Франція - Мемфіс Депай (зліва) і Жоржина Вейналдум. фото AFP

Рятувальник Льоріс і "панянка" від Депая: огляд матчу Голландія - Франція https://cdn.segodnya.ua/img/article/11897/15_main_new.1542445582.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11897 /15_tn.1542445582.jpg 2018-11-17T11: 06: 25 + 02: 00 Футбол Збірна Голландії в Лізі націй УЄФА в одну хвіртку переграла чемпіонів світу

Блідий вигляд, особливо в другому таймі, мали в Роттердамі чемпіони світу 2018 року з футболу. Голландія перемогла Францію 16 листопада в Лізі націй УЄФА, перебивши по ударам суперника майже в три рази (19: 7), а по потраплянням в створ воріт - в шість (12: 2). Складно навіть уявити, яким був би рахунок, якби команду Дідьє Дешама не рятує їх воротар Льоріс.

Вейналдум, Депа (тричі), Думфріс (двічі), де Йонг - всі вони могли забивати м'ячі в ворота збірної Франції, але Льоріс рятував від голу. Але гідної підтримки від захисників голкіпер французів не дочекався.

Більш того: перший гол відбувся якраз завдяки несвоєчасного втручанню Нзонзі, який і переправив м'яч після навісу де Йонга на Бабеля на 44-й хвилині. Льоріс відбив удар, але Вейналдум зіграв на добиванні - 1: 0.

А вже в компенсований час Сіссоко зніс де Йонга в своїй штрафній - пенальті. Депа, який виконував 11-метровий удар на 96-й хвилині, міг собі дозволити виконати знущальний "панянку" - 2: 0.

Голландія - Франція - 2: 0

Голи: Вейналдум (44), Депа (90 + 6, з пенальті).

Голландія: Сіллессен - Думфріс, де Лігт, ван Дейк, Блінд - де Роон, де Йонг - Бергвейн (Промес, 86), Вейналдум (Вілхена, 89), Бабель (Аке, 90 + 1) - Депа.

Франція: Льоріс - Павар, Варан, Кімпембе, Дінь - Канте, Нзонзі (Ндомбеле, 81), Матюїді (Сіссоко, 65) - Грізманн, Жиру (Дембеле, 65), Мбаппе.

Тепер в групі A1 розклад такий: Франція - 7 очок (4 гри), Голландія - 6 (3), Німеччина - 1 (3). В останньому поєдинку 19 листопада в Гельзенкірхені з Німеччиною голландців влаштує і нічия, оскільки за особистими зустрічами вони краще французів.