(098)4-63-63-63

Гран-прі «Формули-1» в Сочі відвідали 149 000 глядачів

11 жовтня свідками вирішального заїзду стали 62 000 осіб

ТАСС

Другий Гран-прі «Формули-1» в Росії за чотири дні гоночного уїк-енду зібрав 149 000 глядачів. 11 жовтня свідками вирішального заїзду стали 62 000 осіб, повідомляє прес-офіс автодрому в Сочі.

11 жовтня свідками вирішального заїзду стали 62 000 осіб   ТАСС   Другий Гран-прі «Формули-1» в Росії за чотири дні гоночного уїк-енду зібрав 149 000 глядачів

Перемогу в заїзді здобув британський пілот команди Mercedes AMG Petronas F1 Team Льюїс Хемілтон, другим фінішував Себастьян Феттель з Ferrari, а третє місце завоював Серхіо Перес, представник Sahara Force India F1 Team. Російський гонщик Данило Квят закінчив гонку на п'ятому місці.

Переможець подолав всю дистанцію гонки за 1 годину 37 хвилин 11,024 секунди, що на шість хвилин більше часу минулорічної гонки. У 2015 р пілотам вдалося побити рекорд максимальної швидкості на "Сочі автодромі", який тепер становить 334,4 км / год, а також показати нове найкращий час кола - в суботній кваліфікації Ніко Росберг показав час 1: 37.113.

Підсумкові результати гонки дозволили команді Mercedes AMG Petronas F1 Team другий рік поспіль достроково забезпечити собі перемогу в Кубку конструкторів на російському етапі.

Серед почесних гостей на гонці був присутній президент Російської Федерації Володимир Путін, який вручив кубок переможцю. Також "Сочі автодром" відвідали заступник голови уряду Російської Федерації Дмитро Козак, губернатор Краснодарського краю Веніамін Кондратьєв, міністр спорту Російської Федерації Віталій Мутко і ще понад 500 високопоставлених осіб.