(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

ХК "Донбас" обіграв "Витязь" і повернув собі лідерство в чемпіонаті України

1. Орфографічна помилка в тексті:

17 жовтня 2015 року, 22:30 Переглядів: 17 жовтня 2015 року, 22:30 Переглядів:   Фото ХК Донбас

Фото ХК "Донбас".

У другому матчі четвертого туру ХК " Донбас "Впевнено розібрався з харківським" Витязь ", повернувши собі першу сходинку в турнірній таблиці.

У порівнянні з вчорашньою зустріччю Анатолій Миколайович вніс всього одну перестановку в стартовий склад - Євгенія Царегородцева в "рамці" замінив його тезка - Напненко. На аналогічний крок пішов і візаві наставника "Донбасу" з Харкова - Віталій Литвиненко, який на другий поєдинок голкіперу Олександру Харитонову вважав за краще Владислава Вязовова.

І як незабаром з'ясувалося, оформити шатаут жодному з воротарів не вдасться. Вже до 10-й хвилині свою майстерність у всій красі продемонструвала перша п'ятірка гостей - по одному влучному пострілу виконали Варламов і Горище. А через 54 секунди Кобиков замкнув передачу Посєвіна.

На відміну від свого колеги по амплуа, пропускати голи страж воріт слобожан продовжив у другому періоді. До потрапляння в першій 20-хвилинці ще дубль додав Горище, а між голами 17-го номера "Донбасу" четверту свою шайбу в нинішньому сезоні забив Ромащенко.

У заключному періоді команди гострими моментами не балували, зате боротьби було хоч відбавляй. В одному з епізодів невелике ушкодження отримав Віктор Захаров . А його друг і партнер по команді Всеволод Толстушко помстився супернику закинутою шайбою, поставивши крапку в сьогоднішньому матчі.

"Витязь" - "Донбас" - 1: 6 (1: 2, 0: 3, 0: 1)
    Голи: 0: 1 Варламов (Горище, Кочетков), 4.00, 0: 2 Горище (Кочетков, Петрухно), 10.57, 1: 2 Кобиков (Посєвін), 11.51, 1: 3 Горище (Кочетков, Докшін), 20.43, 1: 4 Ромащенко (Кузьмик), 23.25, 1: 5 Горище (Докшін, Петруха), 33.52, 1: 6 Толстушко.

Наступні два матчі п'ятого туру "Донбас" проведе 23 і 24 жовтня в Києві проти йдуть на другому місці в турнірній таблиці київських "Дженералз".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "ХК" Донбас "обіграв" Витязь "і повернув собі лідерство в чемпіонаті України". інші Новини хокею дивіться в блоці "Останні новини"