(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Хокей: Овечкін і Сьомін звільнилися для збірної Росії

13 травня 2012 16:08 13 травня 2012 16:08   Лідери «Вашингтон Кепіталз» Олександр Овечкін і Олександр Сьомін завершили сезон в НХЛ і тепер можуть потрапити в заявку збірної Росії на чемпіонаті світу

Лідери «Вашингтон Кепіталз» Олександр Овечкін і Олександр Сьомін завершили сезон в НХЛ і тепер можуть потрапити в заявку збірної Росії на чемпіонаті світу. Про це стало відомо після поразки столичних хокеїсти у вирішальному матчі чвертьфінальної серії проти «Нью-Йорк Рейнджерс» з рахунком 1: 2.

Вже на другій хвилині Бред Річардс вивів нью-йоркців вперед з передачі Карла Хагелін і Майкла Справи. На 10-й хвилині Справ зміцнив перевагу команди Артема Анісімова. Асистували йому Маріан Габорік і все той же Хагелін. «Вашингтону» знадобилося лише 38 секунд, щоб скоротити відставання - відзначився Роман Хамрлік з передачі Брукса Лайка і Джейсона Чімера. Однак на більше гостей вже не вистачило.

«Я зараз відчуваю жахливі почуття, - заявив Олександр Овечкін після матчу. - Все, що можу сказати - ми виклалися повністю, і, ймовірно, це найкраща команда, в якій я грав. У команді підібрався чудовий колектив, панувала хороша атмосфера. Сподіваюся, все залишаться в команді на майбутній сезон ».

«Рейнджери» виграли серію з рахунком 4: 3 і вийшли у фінал Східної конференції, де їх суперником стане «Нью-Джерсі» Іллі Ковальчука. На Заході за вихід у фінал посперечаються «Фінікс» і «Лос-Анджелес».

Ключові слова: Олександр Овєчкін , олександр семин , нхл , хокей з шайбою , чемпіонат світу з хокею