(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Хокей. КХЛ. Салават Юлаєв - Динамо. Доля-лиходійка ... І спонсор - Прессбол

1. Салават Юлаєв - ДИНАМО Мн - 6: 5 (2: 2, 2: 1, 2: 2)
    У другому матчі поточної чотирьохматчеву виїзної серії хокеїсти мінського "Динамо" сьогодні гостювали в Уфі. Гостювали пишно: ледь не завершивши в результаті, на жаль, програний матч ефектним "камбеком". А заодно змусили задуматися над мінливістю долі.

Салават Юлаєв - ДИНАМО Мн - 6: 5 (2: 2, 2: 1, 2: 2)

УФА. 19 листопада. "Уфа-Арена". 7950 (7950) глядачів. Початок о 19.00.
    СУДДІ: А. Сергєєв (Жуковський), А.Захаров, М.Калінкін, С.Капустін (всі - Москва).
    Салават Юлаєв: Єременко; Твердовський - Прошкін, А.Радулов (к) - Григоренко - Торесен; Кір.Кольцов - Блатяк, Нільссон - Зінов'єв - Саприкін; Кондратьєв - Староста, Антипов - Щасливий - Конст.Кольцов; І.Волков - Таратухін - Клепіш.
    ДИНАМО Мн: Еш (58.59); Підградській - Піккарайнен, М.Спірідонов - С.Варламов - Глазачев; Петрашек - Шелег, Міхальов (к) - Платт - Сікора; Генрі - Томаш Мойжиш, Демагін - А.СТЕН - Мелешко; Кулаков - Ковиршин - Дрозд.
    Шайби: 1: 0 - А.Радулов (Блатяк, Торесен, 5.54 - бол.). 1: 1 - Глазачев (7.36 - бол). 1: 2 - Ковиршин (11.29). 2: 2 - Твердовський (Торесен, А.Радулов, 17.18 - бол.). 3: 2 - Клепіш (Таратухін, Кондратьєв, 27.46). 4: 2 - Кір.Кольцов (Блатяк, Зінов'єв, 38.42). 4: 3 - Петрашек (Сікора, 39.48 - бол). 5: 3 - Антипов (Конст.Кольцов, 43.58). 6: 3 - Клепіш (Твердовський, Прошкін, 47.43). 6: 4 - Кулаков (Дрозд, Ковиршин, 52.34). 6: 5 - С.Варламов (Глазачев, 57.01 - бол.).
    КИДКИ: 37:32 (11:13, 11: 8, 15:11).
    ШТРАФ: 12 (Саприкін - 4, Зінов'єв, Антипов, Клепіш, Кір.Кольцов) - 16 (Генрі, Підградська - 6, Платт, Петрашек, Дрозд, С.Варламов).
    "Зубри" безумовно не ходять у неї в любимчиках. Одна тільки кадрова ситуація в обороні чого вартий. І добре ще челябінської перемозі пожертвували Антонова, привідний м'яз якого, як з'ясувалося, недовосстановілась. На цей випадок у резерві у тренерів був готовий до бою Шелег. А ось коли ще після закінчення половини стартового періоду на рівному місці зламався Томаш Мойжиш (підозра на надрив зв'язок), ситуація стала ахової: хочеш-не хочеш, а матч зовсім ні з аутсайдером судилося продовжувати в п'ять захисників. А тут ще необов'язкові, але тривалі видалення. Підградській, пресингувати Антипова біля борту, рефері за раз нарахував 4 штрафні хвилини. Але навіщо, котячись на заміну, Платт потрібно було чіпляти ще й Блатяка - їй-богу незрозуміло. "" П'ять на три "протягом двох хвилин - не той шанс, який не могли б реалізувати чудово грають в пас Уфімцев.
    Але не все так просто: фортуна, як стервозна, але все-таки віддана дружина, вміє дарувати і ніжність. До першої сирени вона була на неї як ніколи щедра. Спочатку зробивши коником Старости те, що мав намір зробити накочується на праву стійку Спиридонов - замкнути простріл Глазачева. Далі - того комичнее: Ковиршин через чужих воріт накидав на п'ятачок, але упустили шайбу з виду Єременко незграбним рухом щитка загреб її за "стрічку".
    "Улюблений" нами другий період пройшов в форматі "як завжди": часом під вантажем уфимського пресингу "зубри" були змушені збиватися на відбій, а заодно на фоли. До того ж зрадниці-фортуна знову перепурхнув на хазяйську лавку: після пострілу Клепіша шайба вивалилася за лінію воріт з-під руки майже приборкали її Еша. Четвертий гол у наші ворота було вже виконана ідеально: Кирило Кольцов добивав парирував шайбу в, вважай, порожню "рамку" ...
    На цьому тлі важко переоцінити успіх Петрашек (швед закінчив перепасовку з Сікорою на правому фланзі "гарматою" під поперечину). По-перше, показав, що і ми вміємо реалізовувати "п'ять на три", а, по-друге, який залишив надію. Нарешті, як і будь-який гол "в роздягальню", що дав зубрів психологічну перевагу.
    Залишилося визначити, що робити з очевидним ігровим, яким міцно володіли господарі. А ось з ним не впоралися, вже до 8-й хвилині періоду спасувавши двічі. Спочатку перед цепкостью Антипова закинув "парашут" за спину Ешу. А після - з нервами Клепіша, витримав ідеальну паузу і з кистей, хто вислав в ворота соту шайбу "Салавата" в нинішньому сезоні.
    Залишалася боротьба за честь, яку, "зубри", витримали з честю. Проти звичаю останніх ігор Марек Сікора не перейшов в третьому періоді на три зміни, і, як з'ясувалося, не прогадав: після короткого скидання Дрозда Кулаков кистьовим кидком під поперечину знову подарував гостям контур надії. Маркером ці контури були обведені в більшості стараннями першої ланки. В запасі на диво залишалося без однієї секунди три хвилини.
    Які чесно намагалися використовувати на всі сто: при першій нагоді і ще до початку останньої хвилини Еш поступився місцем польовому гравцеві, мінімум один раз глядачі схопилися за голови, але хаотично бігати по п'ятачку шайба застрягла-таки в амуніції Єременко. Ще однією посмішки фортуна нам сьогодні не подарувала.

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

В'ячеслав БИКОВ (Салават Юлаєв):

У нас залишає бажати кращого гра в обороні, особливо в першому періоді, коли мінчани у нас на п'ятачку відчували себе занадто привільно. Нам забивали неймовірні голи, але все-таки ми зуміли добитися перемоги, яка радує, для нас вона саме зараз дуже важлива.

Ви не внесли зміни до складу, який задіяли в непростий попередній зустрічі з ризьким "Динамо".

Що поробиш, інших гравців у нас просто немає.

Марек СІКОРА (Динамо Мн):

Хороший матч дл уболівальників, погано для тренерів, особливо для того, хто програв. В Уфі забити 5 непогано, але пропустити 6 вже куди гірше. Потрібно було суворіше грати в обороні, якій я сьогодні незадоволений.

Здалося, що при рахунку 4: 3 гості притиснулися до воріт, коли від них логічно було очікувати атакуючої активності.

Придушити "Салават" у відкритій грі справа майже безнадійна. Ми вичікували свій момент. Хоча, знаєте, сьогодні було стільки голів, що ось так з ходу не пригадаю, що було між двома конкретними.

Невдоволення обороною не применшує травма Томаш Мойжиш?

Звичайно, це фактор. В обороні у нас зараз просто катастрофа: при найгіршому розкладі Томаш, можливо, вибув на кілька місяців. Костюченка не варто чекати до січня, Антонов залишиться в Москві на обстеження +. Ще вранці до травми Томаш Мойжиш я розмовляв з нашим директором про те, що потрібно терміново шукати захисника. Тепер дуже терміново.

Сьогодні ви вирішили не переходити на гру в три ланки, чому? І прокоментуйте перестановку Михалева з Кулаковим

Ці події не пов'язані. Просто нам потрібно було грати в 4 ланки, пам'ятаючи, що попереду чекають непрості гри з "Магнітка" і "Атлантом". Інакше команда б просто вихолостити, потрібно думати не тільки про сьогоднішній матч. Втім, в плані захисту проблема, знову ж таки, залишається актуальною.

Сьогодні ви вирішили не переходити на гру в три ланки, чому?