(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Художня гімнастика: екатерінбурженка Дарина Пріданнікова завоювала ще 4 медалі в Бухаресті

7 квітня 2015 9:42 7 квітня 2015 9:42   Юна екатеринбургская гімнастка Дарина Пріданнікова завоювала в цілому п'ять медалей на міжнародному турнірі Irina Deleanu Cup в румунському Бухаресті, повідомили в Управлінні з розвитку фізичної культури, спорту і туризму Адміністрації міста Єкатеринбурга

Юна екатеринбургская гімнастка Дарина Пріданнікова завоювала в цілому п'ять медалей на міжнародному турнірі Irina Deleanu Cup в румунському Бухаресті, повідомили в Управлінні з розвитку фізичної культури, спорту і туризму Адміністрації міста Єкатеринбурга.

Турнір проводився з 3 по 5 квітня 2015 року в рамках етапів Кубка світу з художньої гімнастики.

Серед гімнасток 2000-2002 року народження, які виступають за програмою кандидатів у майстри спорту, переможниця багатоборства - Дар'я Пріданнікова ще чотири рази піднімалася на п'єдестал пошани в кожному з окремих видів, завоювавши дві золоті медалі у вправах зі скакалкою та булавами, дві срібних - у вправах з обручем і м'ячем.

Нагадаємо, Пріданнікова займається в муніципальній дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву №1 під керівництвом тренера вищої кваліфікаційної категорії Лариси Кузнєцової.

Довідка

СДЮСШОР №1 - найстаріша спортивна школа Єкатеринбурга - спеціалізується на художній гімнастиці та кульової стрільби. Серед її вихованців - олімпійські чемпіонки Ірина Зильбер, Анна Гавриленко, Олена Мурзіна, Любов Галкіна, призери Олімпіад і переможці світових першостей Наталія Падеріна, Сергій Поляков, Наталя Тетеріна, Віра Сесіна, Катерина Мохнаткина.

В даний час в школі займається 541 чоловік, навчання ведеться безкоштовно. Засновником СДЮСШОР №1 є Управління з розвитку фізичної культури, спорту і туризму Адміністрації міста Єкатеринбурга.

Фото надано Управлінням з розвитку фізичної культури, спорту і туризму Адміністрації міста Єкатеринбурга

Ключові слова: дарья Пріданнікова , управління з розвитку фізичної культури і спорту міста Єкатеринбурга , художня гімнастика