(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Ібрагімович запропонував парі Бекхему на результат матчу Швеція - Англія

Колишній нападаючий збірної Швеції Златан Ібрагімович запропонував парі екс-півзахисникові команди Англії Девіду Бекхему .

У разі перемоги англійців у чвертьфіналі чемпіонату світу-2018 в грі зі шведами Ібрагімович готовий пригостити обідом Бекхема в будь-якій точці земної кулі, інакше британець повинен купити шведу будь-який предмет, який Златан захоче з магазину IKEA.

Бекхем відповів Ібрагімовичу наступне: «Якщо Швеція виграє, я особисто зводжу тебе в IKEA і куплю тобі будь-який предмет, який тобі знадобиться в твоєму домі в Лос-Анджелесі. Але якщо переможе Англія, я хочу, щоб ти прийшов на їх матч на «Уемблі» в футболці збірної Англії і в перерві гри насолодився рибою і картоплею фрі ».

Зустріч збірних Швеції та Англії відбудеться 7 липня в Самарі.

Наш сайт покаже матч в прямому ефірі. Стартовий свисток пролунає о 17:00 (за київським часом).

Колишній нападаючий збірної   Швеції   Златан Ібрагімович   запропонував парі екс-півзахисникові команди   Англії   Девіду Бекхему Чемпіонат світу. ¼ фіналу. Швеція - Англія