(098)4-63-63-63

Іспанія. Прімера. 35-й тур. "Севілья" - "Реал" - 2: 6. Відео всіх голів матчу

Сьогодні. "Севілья" - "Реал" - 2: 6. Фаціо проти Роналду. Фото: Getty Images

Закривав суботню програму тридцять п'ятої туру центральний поєдинок, в якому "Севілья" на своєму полі приймала мадридський "Реал". Велика кількість нюансів вдарили по важливості зустрічі, але принциповість нікуди не поділася, особливо для андалусійцев.

"Червоно-білі", в останніх сезонах зарекомендували себе третьої-четвертої силою в іспанській Примері, нинішній футбольний рік практично провалили. З Ліги чемпіонів команду на стадії четвертого кваліфікаційного раунду вибив нинішній фіналіст Ліги Європи "Брага", з турніром рангом нижче у "Севільї" також не склалося, а національний чемпіонат котився коту під хвіст практично все перше коло.

Лише у другій частині сезону Грегоріо Мансано вдалося стабілізувати свій колектив, готуючи його до перебудови, яку андалусійці вже почали, підписавши Івана Ракитича, відпустивши Луїса Фабіано і давши вільну Фредеріку Кануте (маліец покине клуб влітку).

"Червоно-білі" вилізли з трясовини і перед фінішній прямій вже боролися за потрапляння в єврокубки. Ну, а зустріч з "Реалом" - чудовий шанс, який у разі перемоги господарів, дав би підопічним Мансано такий необхідний для вдалого завершення сезону імпульс.

"Вершковим" же, по суті, успіх на "Рамон Санчес Пісхуан" був більше потрібен з психологічної точки зору, ніж з турнірної. До "Барселони" мадридському клубу напередодні тридцять п'ятої туру - вісім очок, а відлуння суперсерії "Ель Класико" все ще залишається головною темою для обговорень.

У такому положенні Жозе Моурінью потрібно було не тільки знайти правильні слова для своїх хлопців, а й розшукати мотивацію, з якою у "галактікос" були проблеми в домашній грі з "Сарагосою".

Португальський фахівець не став вдаватися до крайніх заходів і на поле з перших хвилин вийшли всі ключові виконавці, враховуючи відсутність Ді Марії. Ігуаїн залишився в запасі, на вістрі розташувався Бензема, а під ним тріо Озіл - Кака - Роналду. Пепе повернувся в центр оборони, а в опорній зоні були присутні Ласс і Хабі Алонсо.

У Грегоріо Мансано ми мали серйозні проблеми в захисті, але головним сюрпризом став потужний кулак з центральних хавбеків, який рульової виставив в основі: Медель - Зокора - Ромарік Зрозуміло було, що Ндрі повинен був закривати правий фланг, але все ж івуарієць набагато корисніше в центрі. Номінальний хав, орієнтований на атаку, був один - це Капель, а попереду розташувався дует Кануте - Негредо.

Перший тайм почався з невеликої розвідки, коли ніхто з суперників не поспішав бігти вперед стрімголов, вважаючи за краще придивитися до свого опонента. Хвилини йшли і команди потихеньку додавали в активності.

"Реал" очікувано більше володів м'ячем, "Севілья" ж намагалася переходити в атаку якнайшвидше, але перший більш-менш цікавий епізод все створили гості. Це Кака з правого краю забезпечив м'ячем у штрафному Каріма Бензема, але удар французького форварда в ближній кут не став для Хаві Варас нерозв'язною завданню.

Трохи пізніше екс-гравець "Ліона" знову опинився на вістрі: Озіл класно навісив, а Бензема, вигравши другий поверх, пробив головою - мимо. Тут вже і лідер "вершкових" Роналду прокинувся.

Кріштіану отримав круглого від Кака, не став вигадувати і пальнув, але сфера потрапила в сітку із зовнішнього боку. Між двома цими моментами у андалуійцев додалося головного болю: зламався Фернандо Наварро і Грегоріо Мансано був змушений перекроювати і так далеко не оптимальну лінію оборони.

"Реал" продовжив тиснути на хвору точку і незабаром домігся свого. Як це часто буває, на виручку прийшов стандарт: Кака заробив право на кутовий удар, Озіл відмінно навісив з корнера, а Серхіо Рамос в фірмовому стилі виявився кращим в повітрі - 0: 1!

Практично відразу мадридці могли подвоїти перевагу, але господарів врятував каркас воріт. А справа була так: Хабі Алонсо з ще одного кутового виконав подачу на дальню штангу, а там чергував Роналду стукнув в стійку!

Але другий м'яч у ворота Хаві Варас залишався лише питанням часу, надто вже розбалансовано виглядала "Севілья". Після закінчення півгодини гри, Пепе скинув наброс від Марсело на Роналду, а Кріштіану з центру потужним ударом змусив капітулювати голкіпера - 0: 2!

Що цікаво, навіть при такому рахунку продовжували атакувати "вершкові", тоді як андалусійці просто виконували роль "Валенсії" в недавньому матчі на "Местальї", коли "Реал" знищив левантійців з рахунком 6: 3.

Кілька непоганих наскоків гості до розуму не довели, але ще до перерви зняли всі питання. Кака зрозумів класну стіночку з Озіл, Месут повернув Рікардо, а бразилець чудовим ударом на виконання поклав кулястого в куточок - 0: 3!

У ці хвилини знову наздогнали думки про те, як же велика прірва в Ла Лізі між двома грандами і всіма іншими учасниками чемпіонату. І не принциповість, не гарна статистика домашніх ігор з "Реалом" "Севільї" не могла їх розвіяти, тим більше, що цифри на табло як раз все підтверджували.

Після перерви господарі нагадали про свою присутність на полі, але без будь-яких наслідків. Обидва рази потуги андалусійцев уособлював Фредерік Кануте. Малієць отримав передачу від Дієго Капеля і щільно приклався - Касільяс не дрімав і до удару був готовий.

А через пару хвилин форвард замкнув подачу з кута поля - снаряд просвистів над поперечиною. Але гол господарі все ж забили: Ромарік віддав на Негредо, а той підступно пальнув у ближній - 1: 3!

Севільці так зраділи голу, що тут же привезли в свої: Роналду скористався обрізкою бека і оформив дубль - 1: 4! А там і хет-трик був не за горами. Озіл відправив португальця на побачення з Варасом і той перетворив матч для "Севільї" в ганьба - 1: 5!

Але і це ще не все! "Реал" продовжував фестиваль за традицією Валенсії зустрічі, а Роналду запалював. "Сімка" гостей замкнула простріл Бензема, записавши на зграю рахунок покер - 1: 6! Тільки ось де був Кріштіану в "Ель Класіко"? Головні турніри то програні.

Міг Роналду і п'ятий збагнути, але пробачив господарів, а ті в свою чергу провели другий гол вже при порожніх трибунах. Це Негредо замкнув подачу з корнера - 2: 6.

Зганьбилася "Валенсія", її приклад наслідувала і "Севілья". "Реал" же трохи підняв собі настрій.

Чемпіонат Іспанії

Прімера

35-й тур

"Севілья" - "Реал" - 2: 6 (0: 3)

"Севілья": Хаві Варас, Фасіо, Серхіо, Ескюде, Наварро (Дабо, 12), Медель, Зокора (Ренато, 83), Ромарік, Капель, Негредо, Кануте (Альфаро, 74)

"Реал": Касільяс, Арбелоа, Рамос, Пепе, Марсело, Лассана Діарра, Хабі Алонсо (Альбіоль, 58), Озіл (Гранеро, 78), Кака (Адебайор, 56), Роналду, Бензема

Голи: Серхіо Рамос, 21 (0: 1). Кріштіану Роналду, 31 (0: 2). Кака, 42 (0: 3). Негредо, 61 (1: 3). Кріштіану Роналду, 65 (1: 4). Кріштіану Роналду, 70 (1: 5). Кріштіану Роналду, 75 (1: 6). Негредо, 84 (2: 6).