(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Іспанія - Іран 1: 0 - огляд і фото матчу чемпіонату світу 20.06.2018

Гол Дієго Кости приніс Іспанії перемогу. фото AFP

Іспанія перемогла Іран за допомогою відеоповтору https://cdn.segodnya.ua/img/article/11485/15_main_new.1529547843.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11485/15_tn.1529547843.jpg 2018- 06-21T05: 24: 00 + 03: 00 Новини Арбітр не зарахував гол збірної Ірану після перегляду повтору, Іспанія набрала чотири очки

Збірна Іспанії здобула першу перемогу на чемпіонаті світу з футболу 2018 року. У середу в поєдинку другого туру групового етапу іспанці з мінімальним рахунком здолали команду Ірану - 1: 0. Після цього матчу в активі і Іспанії, і Португалії в групі B стало по чотири очки. Наш сайт проводив онлайн матчу Іспанія - Іран .

У першому таймі голів забито не було. Статистичні дані відмінно відображають картину на поле: 72 відсотки володіння м'ячем у Іспанії, 10: 2 рахунок за ударами в сторону воріт, 352: 58 кількість передач. Команда Фернандо Йерро контролювала м'яч і створила ряд моментів, але розкрити оборону в перші 45 хвилин не вдалося.

У другому таймі відзначився Дієго Коста, який в першому турі оформив дубль у ворота Португалії. Цього разу йому допомогли захисники Ірану: Коста отримав м'яч в штрафній, розвернувся і готувався пробити, але в боротьбі з гравцями суперника м'яч відлетів у сітку воріт. В середині другого тайму іранська збірна забила гол після подачі зі стандарту, футболісти встигли відсвяткувати, але суддя прийняв рішення переглянути повтор і за його підсумками взяття воріт не зарахував - офсайд.

У третьому турі групового етапу збірна Іспанії зіграє з Марокко 25 червня, а Іран в цей же день битиметься з Португалією.