(098)4-63-63-63

Італія-2006 або Німеччина 2014?

Зазвичай, ми порівнюємо великих, або наближаються до цього звання, гравців. Але скоро новий рік і мені захотілося зробити, щось помасштабнее. Сьогодні ми порівняємо дві збірні. Команди, які в різний час завоювали найпрестижніший трофей світового футболу. Отже, сьогодні у нас Італія-2006 проти Німеччини-2014. УВАГА, ПОСТ НЕ МІСТИТЬ АНАЛІТИКИ, АВТОРУ ЛИШЕ ЦІКАВО ДІЗНАТИСЯ ДУМКА ГРОМАДСЬКОСТІ. Голосування йде у нас в групі.

Італія-2006.

У липні 2004 року Марчелло Ліппі, відомий громадськості по роботі в «Ювентусі», отримав пропозицію очолити збірну і погодився зробити це. Перед новим керівником тренерського штабу «Скуадри Адзурри» стояло завдання вийти на Чемпіонат світу 2006, що проводиться в Німеччині, і здобути там перемогу, амбітно, без сумнівів, але у італійців не може бути по-іншому.

Проблем в кваліфікації до турніру у італійців не було, а в груповому етапі вони впевнено посіли перше місце, зігравши внічию зі збірною США і взявши верх над Чехією і Ганою.

У плей-офф на шляху до фіналу були послідовно переможені австралійці (1: 0), які виступали на турнірі тільки вдруге (перший був в 1974 році), дебютанти турніру Україна (3: 0) і господарі турніру - німці (перемогу вдалося здобути в овертаймі з рахунком 2: 0).

У фіналі збірна Італії знову зіткнулася зі своїми принциповими супротивниками з Франції. На гол з пенальті Зінедіна Зідана італійці відповіли влучним ударом головою Марко Матерацці (причому два рази, ладно, я знаю що не вмію жартувати).

В овертаймі сталася скандальна сутичка між авторами голів, через яку Зінедін Зідан був видалений з поля. Після цього видалення публіка стала освистувати італійців, однак команда Марчелло Ліппі втримала нічию, а в серії пенальті все-таки взяла верх - переможний удар з 11-метрової позначки пробив Фабіо Гроссо. Ця перемога принесла італійцям четвертий титул чемпіонів світу.

Склад Італії у фінальному матчі:

Німеччина 2014

У відбірковому турнірі до чемпіонату світу 2014 року німці втратили лише два очки. Ведучи 4: 0 в матчі зі Швецією, «бундестім» втратила перевагу в самому кінці гри, і в підсумку шведи врятували матч, зрівнявши рахунок.

У фінальній частині на груповому етапі Німеччина розгромила з рахунком 4: 0 Португалію, зіграла внічию 2: 2 зі збірною Гани і обіграла США 1: 0, тим самим забезпечивши собі вихід в плей-офф.

В 1/8 збірна зломила опір команди Алжиру, обігравши африканців в овертаймі з рахунком 2: 1.

У чвертьфіналі ними була з мінімальним рахунком обіграна Франція.

У півфіналі збірна Німеччини зустрілася з Бразилією. Підопічні Йоахіма Льова розгромили «пентакампеонів» з рахунком 7: 1. Другий гол у ворота бразильців забив Мирослав Клозе, тим самим перевершивши досягнення Роналдо і ставши з 16 голами одноосібним лідером в списку бомбардирів за всю історію чемпіонатів світу.

У фіналі збірна Німеччини за рахунок голу Маріо Гетце в додатковий час обіграла Аргентину і стала чотириразовим чемпіоном світу, порівнявшись по цьому показнику з італійцями. Німці стали першою неамериканською збірної, що стала чемпіоном світу на американському континенті.

Склад Німеччини у фінальному матчі:

Італія-2006 vs Німеччина 2014?

Спасибі, що витратили час на перегляд цієї статті, буду вдячний якщо витратите ще хвилину і проголосуєте у нас в групі за вашого Чемпіона , Ну а якщо ще підпишіться, ну да ладно, щось я розійшовся. Всіх з натупающім Новим Роком, веселих вам свят, поки !!!!