Календар ФК Барселона 2015/16 - Реал Мадрид 0 - 4 Барселона - ФК Барселона

2. думка тренера
    3. форма команди
    4. Історія
    5. Де подивитися

Сьогодні о 20:15 за московським часом на Сантьяго Бернабеу стартує найграндіозніше футбольне шоу в світі, де перемога принесе Барселоні шість очок відриву від Реала у верхній частині таблиці. Сьогодні о 20:15 за московським часом на Сантьяго Бернабеу стартує найграндіозніше футбольне шоу в світі, де перемога принесе Барселоні шість очок відриву від Реала у верхній частині таблиці

Суарес, Мессі і Неймар знову разом / ФОТО: MIGUEL RUIZ - FCB

Термін "Ель Класико" відбувається з Латинської Америки і використовується для позначення прямої зустрічі між двома найбільшими клубами в чемпіонаті країни. Вираз було прийнято в Європі, щоб описати гру між двома найбільшими клубами в Ла Лізі. Які також, виявляються, одні з найбільш клубів в світі. Реал Мадрид проти Барселони - це не звичайний матч. Це гра, яка зупиняє цілу країну і захоплює мільйони глядачів по всьому світу. Сьогодні о 20:15 вечора за московським часом, весь світ направить свій погляд на Сантьяго Бернабеу, гра, яка створює драму, радості, відчай і одне з кращих футбольних шоу, яке коли-небудь можна побачити.

Новини команди

Всі питання задають про Лео Мессі . Кращий гравець в світі не грав уже майже два місяці через травму коліна, але він тренувався на цьому тижні і визнаний придатним для гри. Але чи означає це, що він зіграє всі 90 хвилин або він почне гру на лавці запасних? Навіть головний тренер упевнений, що все стане ясно приблизно за годину до початку матчу. У будь-якому випадку, це гарна новина для Барси та є додатковий бонус, що Іван Ракітіч відновився після розтягнення литкового м'яза і буде також в змозі грати.

У Мадриді все, здається, встає на свої місця, як перед Ель Класико, і в п'ятницю Реал провів тренування з усіма доступними гравцями. Карім Бензема оговтався від травми після того, як пропустив місяць через проблеми з підколінних сухожиллям, воротар Кеилор Навас повернувся в стрій після двох ігор, а Гарет Бейл наполягає, що його проблеми з литкового м'язом закінчені і хоча Серхіо Рамос пошкодив плече в матчі проти Севільї, схоже, що він збирається грати через бар'єр болю і чекає закінчення Класико, щоб перенести операцію.

думка тренера

Головний тренер ФК Барселона Луїс Енріке відмовився втягуватися в те, що зазвичай оточує це протистояння. "Люди схильні перебільшувати речі у футболі", - наполягав він. "Я не думаю, що ця гра вирішить результат чемпіонства ... я наближаюся до неї, як до будь-якої іншої гри, але завжди є певні питання для роздумів про те, коли ви граєте проти такої великої команди, як ця ".

Головний тренер Реал Мадрид Рафаель Бенітес був в гарному настрої на прес-конференції в п'ятницю. "Ми граємо вдома, перед своїми вболівальниками, тому я думаю, що ми фаворити", - заявив він. "Ми намагаємося вигравати, нападаючи і перевершивши суперника, який нам протистоїть в даний момент. Ми не дуже турбуємося про суперника, ми просто прагнемо думати про справи нашої команди ".

форма команди

Після поразки в Севільї 3 жовтня, Барса опустилася на четверте місце в Ла Лізі. Але повернулася на перше місце після серії з чотирьох перемог поспіль, забивши 13 голів і пропустивши лише три. І цього було досить, щоб переміститься у верхню частину таблиці.

На наступний день після поразки Барси на Рамон Санчес Пісхуан, Реал Мадрид зіграв внічию 1-1 в дербі з Атлетіко. Коли почав падати темп Вільярреала, Мадрид перемістився на перше місце, нехай тільки за різницею м'ячів, але випереджаючи Барсу. Але після серії з трьох перемог, вони теж зазнали поразки в Севільї і в результаті чого каталонці мають три очки переваги у Реала.

Історія

Історія? Важко було б підібрати дві інші команди з такою ж багатою історією, як у Реал Мадрид і ФК Барселона. У Мадриді є вагомі підстави для занепокоєння. З початку цього століття і в усіх турнірах, Барса виграла стільки ж Класико на Сантьяго Бернабеу, як і Реал (вісім), включаючи дві перемоги, які зазначив Андрес Іньєста на цьому тижні, як самі запам'ятовуються, це незабутній розгром з рахунком 2-6 в травні 2009 року і перемога з рахунком 0-3, яка відбулася рівно десять років і один день тому, коли Роналдіньо продемонстрував настільки видатну гру, що вболівальники Реала могли тільки стояти і аплодувати.

У минулому сезоні, незважаючи на швидкий гол Неймара вже на четвертій хвилині, Барса програла з рахунком 3-1, завдяки голам Роналду, Пепе і Бензема. Сьогодні о 20:15 вечора за московським часом все починається спочатку!

Де подивитися

Ви можете подивитися онлайн трансляцію на головній сторінці нашого сайту, відеоплеєр буде доступний не за довго до початку гри. Також гра буде транслюватися в прямому ефірі по центральному телебаченню на каналі Матч ТВ.

Дмитро Бєліков

Суарес забиває двічі, а Неймар і Іньєста ще по одному, каталонці тепер випереджають Реал на шість очок у верхній частині таблиці.

Суарес і Неймар в черговий раз повели Барсу до перемоги / ФОТО: MIGUEL RUIZ - FCB

ФК Барселона розгромив Реал Мадрид суботнім вечором на Сантьяго Бернабеу, перше Ель Класико сезону 2015/16 закінчився з рахунком 0-4.

Перемога Барси стає четвертою поспіль і зараз випереджає Реал на шість очок у верхній частині турнірній таблиці .

Луїс Суарес і Неймар в першому таймі забивають по одному голу, це приносить каталонцям перевага 0-2. Два кращих бомбардира чемпіонату майже організували третій гол ще до перерви, але Марсело вибив м'яч головою з лінії воріт.

Третій гол відбувся після перерви, коли Андрес Іньєста на 53-й хвилині розіграв красиву комбінацію з Неймаром.

Суарес зробив 0-4 за чверть години до кінця гри.

Неймар і Суарес продовжують гонку за трофей Пічічі. Неймар на даний момент забив 12 голів в цьому сезоні, в той час, як Суарес має 11.

Суарес зробив рахунок 0-1 на 11 хвилин гри. Роберто підхопив м'яч недалеко від центру поля і розрізав Мадридскую оборону, віддавши пас на Суареса, який пробив в дальній кут воріт зовнішньою стороною стопи.

Потім на 39-й хвилині, Неймар зробив рахунок 0-2 після пасу від Іньєсти. Треба відзначити, що почав цю атаку Суарес, який перехопив м'яч у суперника. Іньєста вивів Неймара один на один з Кеилор Навасом і нападник переграв воротаря.

Це все вплинуло на моральний настрій Реала і в кінці першого тайму тиск тільки зростала, Барса могла забити ще.

Клаудіо Браво грав чудово в воротах ФК Барселона. Він зробив кілька блискучих сейвів і зберіг свої ворота порожніми. Браво відбив удари Хамеса Родрігеса, Кріштіану Роналду і двічі Каріма Бензема і все у другому таймі.

Роналду виходив один на один з Браво, але переграти воротаря не зміг.

На 53-й хвилині матчу, Іньєста і Неймар розіграли блискучу комбінацію. Неймар скинув м'яч п'ятою не дивлячись, на набігаючого Іньєсту, який пробив по м'ячу відразу і потрапив точно в дев'ятку марно стрибаючого Наваса. Так рахунок став 0-3. Це був третій гол в кар'єрі Іньєсти в ворота Реала, і його другий на Сантьяго Бернабеу.

Ліонель Мессі вийшов замість Івана Ракитича на 57-й хвилині, чотириразовий володар Золотого М'яча не грав з перших хвилин після травми, яку отримав 26 вересня.

На 74 хвилині, Суарес забив 4-й гол Барси. Суарес виходив один на один з воротарем, а Неймар забігав справа, можна було віддати йому передачу і тоді залишалося тільки забити в порожні ворота, але Суарес віддав перевагу сам вирішити результат епізоду. Уругваєць посадив Наваса на землю і пробив в дальній кут воріт.

Реал Мадрид можна сказати зганьбився на очах у своїх домашніх уболівальників, нерви не стали витримувати і на 84-й хвилині Іско отримав пряму червону картку за те, що навмисно вдарив Неймара по нозі.

Але чи означає це, що він зіграє всі 90 хвилин або він почне гру на лавці запасних?