(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Календар ФК Барселона 2016/17 - Барселона 1 - 1 Атлетіко Мадрид - ФК Барселона

Іван Ракітіч виводить Барсу вперед ще до перерви, але Атлетіко зрівняв рахунок у другому таймі, після того, як був замінений Мессі через травму. Іван Ракітіч виводить Барсу вперед ще до перерви, але Атлетіко зрівняв рахунок у другому таймі, після того, як був замінений Мессі через травму

Гола Ракитича не вистачило для Барси, щоб здобути перемогу

У першому великому зіткненні сезону між кращими командами Ла Ліги, Барселона і Атлетіко Мадрид зійшлися на нічиєю 1-1 в середу ввечері на очах у 89,421 уболівальників Камп Ноу.

Півзахисник ФК Барселона Іван Ракітіч вивів Барсу вперед на 41-й хвилині гри - це перший пропущений гол Атлетіко на виїзді в поточному сезоні у всіх турніру, але після того, як Ліонель Мессі залишив поле через травму, нападник Анхель Корреа зрівняв рахунок на 61 -й хвилині матчу. Потім жодна зі сторін не була в змозі взяти три очки, а замість цього були змушені задовольнятися по одному.

Атлетіко почав гру в своєму стилі, глибоко обороняючись, часом з десяти чоловік рівномірно розташованих в захисті, трьома паралельними лініями.

Каталонці проявили терпіння, холоднокровність, контролюючи м'яч в пошуках свого моменту. Знову і знову, атакуючи їх зустрічали з опором.

Барси зробила рахунок 1-0 всього за чотири хвилини до закінчення першого тайму, коли Ракітіч в штрафний Атлетико пробив головою по воротах Яна Хмари.

Гол відбувся відразу після декількох хвилин безперервного нападу і кутового удару. Неймар розіграв кутовий на Іньєсту, який навісив в штрафний майданчик суперника, де Ракітіч виграв боротьбу і перенаправив м'яч у ворота Хмари.

На 55-й хвилині, Мессі, який за свою кар'єру забив 21 гол в ворота Атлетіко, отримав травму в спробі повернути м'яч на половину Атлетіко. Через три хвилини він сів на газон Камп Ноу і був замінений на Арда Турана.

Після гри, у Мессі був діагностований розрив м'яза паху, і як очікується, він пропустить три тижні. Подальші обстеження проводитимуться в четвер.

Головний тренер Атлетика Дієго Сімеоне поміняв нападників і випустив Фернандо Торреса замість Анхеля Корреа, щоб освіжити атаку.

Коли гра поновилася після перерви, на 61-й хвилині матчу команда Дієго Сімеоне скористалася помилкою Барси в захисті і Атлетіко справи рахунок 1-1. Торрес просунув м'яч через ноги Жерара Піке на Анхеля Корреа. Хав'єр Маскерано прикрив нападника, але послизнувся, при цьому впав і залишив Коррею з воротами один на один, нападник Атлетіко реалізував свій момет, ударом точно в кут воріт.

Симеона не може обіграти Барсу в десяти матчах Ла Ліги проти Барселони, ставши головним тренером Атлетіко в сезоні 2010/11. На даний момент червоно-білі не можуть здобути перемогу на "Камп Ноу вже в 11-му сезоні поспіль.

Нічия залишає Барсу на третьому місці в турнірній таблиці Ла Ліги, на три очки відстаючи від лідируючого Реала, який зіграв в нічию 1-1 з Вільярреалом. Атлетіко займає четверте місце в таблиці, на одне очко відстаючи від Барси.

Наступний матч Барса проведе в цю суботу, коли відправиться в Хіхон, де зустрінеться в 6 турі Ла Ліги зі Спортінгом. Початок матчу о 17:15 за московським часом.