(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Каррера: «Спрацьовує те, що ми робимо на тренуваннях»

- «Спартак» провів майже ідеальний матч, але в останні хвилини знову змусив нервувати. Як позбутися від таких кінцівок?

- В останні хвилини ми погано контролювали м'яч, сіли глибоко до своїх воріт, перестали пресингувати. А гол суперника додав нам додаткових складнощів. Потрібно працювати, розбирати такі моменти, іншого рецепта немає. Може бути, стало не вистачати сил. Може, позначився якийсь психологічний блок, спогади про минулий сезон ... І це не вина тільки атакуючих гравців, це вина всієї команди.

- На останніх хвилинах ваш помічник Рауль Ріанчо активно допомагав вам у кромки поля і мало не активніше головного тренера керував командою. Це ваша ініціатива?

- Я повинен показати вам запрошення? Рауль завжди спускається в кінцівках матчів. У мене тільки два ока, я можу щось упустити. Наприклад, якщо я стежу за атакою, він може підказати мені щось по обороні. Це нормально.

- Хто головний герой того, що «Спартак» став так здорово реалізовувати стандартні положення?

- Ми. Я і мій штаб. У минулому сезоні ми теж їх відпрацьовували, але в іграх не все виходило. А тепер виходить. І взагалі, у нас починає спрацьовувати багато з того, що ми робимо на тренуваннях. Ще б це тривало до кінця матчів.

- Максименко провів кілька класних матчів, але помилився в Салоніках і пропустив курйозний гол сьогодні. Що це, хвороба росту?

- Навіть найкращі воротарі світу помиляються. Це не пов'язано ні з віком, ні з досвідом. Воротар «Ліверпуля» помилився у фіналі Ліги чемпіонів, але ж він не новачок. Головне, щоб Максименко не слухався і не читав коментарі про те, що у нього мало досвіду, що після одужання в воротах повинен грати Селіхов і так далі. Для молоді це шкідливо. Поливаючи його після кожної помилки, люди забирають у воротаря впевненість в собі.

- Чи актуальний зараз в «Спартаку» заклик «Один за всіх, і всі за одного»? Повернувся той дух, який був протягом чемпіонського сезону, з фотографіями з переможних роздягалень?

- Фотографії з роздягалень - не моє рішення, це було душевний стан гравців. Але я зрозумів, про що ви. Думаю, поступово ця атмосфера повертається. Команда зрозуміла, як потрібно грати. Усвідомила, що легких матчів не буває і що потрібно продовжувати грати навіть за рахунку 2: 0, 3: 0. У домашньому матчі проти ПАОКа вже був правильний настрій. У футболі, та й взагалі в житті ніхто нічого не дарує. Завжди потрібно йти і брати своє. Це велика праця!

spartak.com

Як позбутися від таких кінцівок?
    Це ваша ініціатива?
    Я повинен показати вам запрошення?
    Що це, хвороба росту?
    Чи актуальний зараз в «Спартаку» заклик «Один за всіх, і всі за одного»?
    Повернувся той дух, який був протягом чемпіонського сезону, з фотографіями з переможних роздягалень?