KazanFirst - Помстилися: «Ак Барс» зрівняв рахунок у серії з «Металургом»

Спорт 20:21 / 17 березня 2018

Помстилися: «Ак Барс» зрівняв рахунок у серії з «Металургом»

Казанці уникли помилок, які зробили в першій зустрічі.

«А я тобі вчора повірив, що виграють. Сьогодні мовчи! »; «4: 0 буде в серії»; «Ну че, сьогодні знову програємо?» - після вчорашнього матчу настрій серед уболівальників на підході до «Татнефть Арені» відповідне. Заноза після поразки в грі, яка спочатку складалася непогано, ще сидить. «Ак Барс» сам зіпсував собі п'ятничний вечір.

Поява Даніса Заріпова в складі казанців на другий матч діє на уболівальників, немов молоко з медом: тепло, комфортно і ніби як допомагає. Але проти такого серйозного вірусу, як магнітогорський «Металург» народні кошти можуть бути безсилі.

З поверненням Заріпова у друга ланка повертається і Володимир Ткачов. Тут його бачити куди звичніше, ніж в компанії з важкоатлетами Світовит і Клінкхаммер. Інша справа, що і Ярослав Косів напередодні непогано виглядав разом з Галієвим і Бурмістрова, але сьогодні з першим їх розвели по різних трійок, а другого в складі і зовсім немає. Втім, все це - хокейні шахи і в будь-який момент можна провести рокіровку фігур.

Але в першому періоді вона точно не потрібна - саме Ярослав Косів в швидкому прориві відкриває рахунок в матчі, засмучуючи свою колишню команду.

«Ак Барс» грає краще. За винятком неприємних кидків від Яна Коваржа і Метта Еллісона загроз біля воріт Еміля Гаріпова немає. До голкіперу «барсів» вчора теж були питання, але в цих епізодах він виручає. У Василя Кошечкіна ж роботи більше. Небезпечно атакує і ланка Ткачова, і ланка Малихіна, але особливо - перша трійка. У кожній зміні Іржі Сікач, Джастін Азеведо і Антон Ландер плетуть мережива в зоні «Магнітки» і до гола не вистачає зовсім трохи: то рикошет, то передача не потрапляє в темп, то Кошечкин в останній момент встигає зреагувати.

Спочатку другого періоду казанські легіонери свого все ж добиваються - воротар «Магнітки» вже відіграний, і Азеведо спокійно переправляє шайбу в сітку. Трибуни радіють, але разом з цим рахунок 2: 0 пробуджує неприємні асоціації - вчора все складалося рівно так само.

А коли Кріс Лі скорочує відрив, то ці спогади вже переходять з розряду непотрібного самонавіювання в реальні побоювання за результат. Знову втрата концентрації на частку секунди, і магнітогорци цим користуються. Команди обходяться без вилучень 29 хвилин, поки Вольські і Лямкін не отримують обопільне за сутичку біля воріт Гаріпова. При грі 4 на 4 "Магнітка» і забиває свій гол.

Гра починає розкриватися, стає більше «розборок». Оператор крупним планом вихоплює Заріпова, немов відчуваючи, що через мить Данис запалить своє ім'я на табло і зруйнує нарешті ці неприємні паралелі з вчорашнім матчем. А за 52 секунди до кінця другого періоду Галієв остаточно заспокоїть нерви уболівальників.

Третій період перетворюється на формальність, але Віктор Козлов знаходить можливість отримати від нього вигоду - головний тренер «Металурга» змінює воротаря. Але заміна Кошечкіна не пов'язана з його грою або спробою поберегти психіку воротаря - в 34 ця сама психіка вже давно сформована і навряд чи піддається коливанням. Таким чином Козлов вирішує дати пограти молодому Іллі Самсонова - хороша практика перед переїздом серії до Магнітогорська. Свої 20 хвилин Самсонов проводить без пропущених шайб, втім, як і Гарипов - свої.

«Ак Барс» зрівнює рахунок у серії і вже точно поверне її в Казань. З яким настроєм команди приїдуть до столиці Татарстану на п'ятий матч, стане відомо після двох зустрічей в Магнітогорську - 20 і 21 березня.

Наша довідка

Хокей. КХЛ. Кубок Гагаріна. 1/4 фіналу. другий матч

«Ак Барс» - «Металург» - 4: 1 (1: 0, 2: 1, 0: 0)

Голи: 1: 0 - Косів (Клінкхаммер, 12:27), 2: 0 - Азеведо (Сікач, 20:35) 2: 1 - Лі (Еллісон, Чібісов, 29:32), 3: 1 - Заріпов (Галієв , Токранов Василь Вікторович, 31:54), 4: 1 - Галієв (Заріпов, 39:08)

«Ак Барс» (6): Гарипов; Охтамаа - Манухов, Лукоянов - Малихін - Потапов; Марков (2) - Лямкін (2), Сікач - Ландер - Азеведо (2); Токранов Василь Вікторович - Батиршін, Заріпов - Ткачов - Галієв; Сидоров, Клінкхаммер - Світов - Косів.

«Металург» (6): Кошечкин (Самсонов, 40:00 - 60:00); Бірюков - Лі, Мозякин - Коварж (2) - Вольські (4); Денисов - Півцакін, Шенфельд - Еллісон - Чібісов; Береглазов - Терещенко, Кокарев - Осала - Тимкин; Швирьов - Дронов, Платонов - Калетник - Казіонов.

Судді: Віктор Гашілов, Костянтин Оленін, Микита Шалагин, Дмитро Шишло

17 березня 2018. Казань. ЛДС «Татнефть Арена». 8 890 глядачів.

Рахунок в серії: 1: 1

ПРЕДЛОЖИТЬ НОВИНА

Якщо ви хочете поділитися цікавою подією, скористайтеся цією формою

Автор фото: rsport.ru і ak-bars.ru

Спорт 8:03 / 17 березня 2018

Хитрий лис: «Металург» обіграв «Ак Барс» в першому матчі серії

Казанці не зуміли втримати перемогу в основний час і поступилися в овертаймі.

У регулярному чемпіонаті «Ак Барс» виграв у «Металурга» обидва матчі, але, як сказав нападник казанців Станіслав Галієв: «Не думаю, що в плей-офф з тими іграми буде щось спільне».

Так, плей-офф - це окрема історія. «Ак Барс» почав її писати в серії з «Амуром» і витратив на це п'ять сторінок. У «Магнітки» в протистоянні з «Автомобіліст» пішло трохи більше - шість. А роком раніше в фіналі конференції з Казанцев менше - чотири. Але зараз все починається з чистого аркуша.

Досвідчений художник Білялетдінов вирішив відразу здивувати всіх: в складі «Ак Барса» немає Даніса Заріпова. На питання «чому?» Головний тренер під час післяматчевої прес-конференції не відповість. Так чи інакше, одна з інтриг усього протистояння з «Магнітка» убита на корені. Благо, інших теж вистачає: чи доїде Мозякин до воріт, налагодив чи «Ак Барс» більшість, чи заб'є Чібісов своїй колишній команді, а Косів - своєю.

Саме Ярослав Косів займає місце Заріпова в трійці з Бурмістрова та Галієвим. Але першим увагу на себе звертає Андрій Чібісов. Екс-форвард «Ак Барса» виграє боротьбу біля борту, викочується на п'ятак, де на нього вже чекають партнери. Що відбувається далі в метушні не розібрати, але те, що шайба у воротах Еміля Гаріпова не надається, скидається на диво.

А ось гол в ворота «Магнітки» за три хвилини до сирени на перерву - абсолютно закономірний. Іржі сікача залишається тільки підправити шайбу в ворота Василя Кошечкіна, який відображає її після кидка Джастіна Азеведо. Голкіперу «Металурга» можна забити лише так - коли він уже лежить і з'являється хоч трохи відкритого простору. На ногах Кошечкин все перекриває.

Друга шайба «Ак Барса» - зайве тому підтвердження. Цього разу на добиванні грає вже Галієв, але все зробив Косів - обіграв захисників і кинув так, щоб Кошечкин знову залишився відіграний.

Здається, що все складається для казанців ідеально. Рахунок на табло разом з недосвідченістю Віктора Козлова, який проводить лише свій перший сезон в ролі головного тренера, створює відчуття повного спокою. Та й по грі видно, що «Ак Барс» швидше, агресивніше. Молодість тренера «Магнітка» частково компенсує наявністю вікових гравців, але це палиця з двома кінцями. І в сьогоднішньому матчі перевага казанців в швидкості дає про себе знати.

Інша справа, що дурні помилки віком непідвладні, і зробити їх може кожен. Через кілька хвилин після другої шайби казанців Метт Еллісон скорочує відрив, забиваючи через воріт. Асистує канадцеві Андрій Чібісов.

У «Ак Барса» є шанс повернути все на круги своя, але три хвилини більшості, одна з яких 5 на 3 проходять даром. А значить, що проблеми з цим нікуди не поділися, і без того жахливий відсоток реалізації зайвого в цьому плей-офф (до матчу з «Магнітка» він становив 11,5% - 3 голи в 26 спробах) у казанців стає ще гірше.

І як би не хотілося відійти від штампу «не забиваєш ти - забивають тобі», але «Магнітка» в черговий раз підтверджує цю неписану спортивну традицію. Войтек Вольські не помічає Атте Охтамаа і робить рахунок 2: 2. Відразу згадується, що в п'яти матчах з шести в серії з «Автомобіліст» «Магнітка» теж пропускала першою, але хто вийшов далі все знають.

У третьому періоді все доводиться починати з нуля і звинувачувати окрім себе казанцям нікого. У команді це теж розуміють - помітно, що гравці не хочуть доводити справу до овертайму. Виправляється і Охтамаа, виводячи «барсів» вперед. Але, мабуть, на лавці «Ак Барса» поруч з ключками стоять ще й граблі, інакше як пояснити, що казанці знову допускають грубу помилку і пропускають.

Тепер від овертайму вже не піти. І, судячи з того, як активно проводить кінцівку періоду «Магнітка», овертайм для «Ак Барса» - не найгірший варіант. Але це лише відстрочило вирок. В середині додаткової 20-хвилинки Войтек Вольські приносить магнітогорци перемогу.

Хокей. КХЛ. Кубок Гагаріна. 1/4 фіналу. перший матч

«Ак Барс» - «Металург» - 3: 4 ОТ (1: 0, 1: 2, 1: 1, 0: 1)

Голи: 1: 0 - Сікач (Азеведо, Ландер, 16:36), 2: 0 - Галієв (Косів, 22:56), 2: 1 - Еллісон (Денисов, Чібісов, 25:19), 2: 2 - Вольські (Мозякин, 32:56), 3: 2 - Охтамаа (Ткачов, Клінкхаммер, 42:06), 3: 3 - Тимкин (Кокарев, Осала, 51:45), 4: 3 - Вольські (Мозякин, 68:49)

«Ак Барс» (4): Гарипов; Токранов Василь Вікторович - Батиршін, Сікач - Ландер - Азеведо; Марков - Лямкін, Косів - Бурмістров - Галієв; Охтамаа - Манухов (2), Лукоянов - Малихін - Потапов; Сидоров, Клінкхаммер (2) - Світов - Ткачов.

«Металург» (8): Кошечкин; Бірюков (2) - Лі, Мозякин - Коварж (2) - Вольські; Денисов - Півцакін, Шенфельд - Еллісон (2) - Чібісов; Береглазов - Терещенко, Кокарев - Осала (2) - Тимкин; Швирьов - Дронов, Платонов - Калетник - Казіонов.

Судді: Костянтин Оленін, Роман Гофман, Микита Шалагин, Дмитро Шишло

16 березня 2018. Казань. ЛДС «Татнефть Арена». 8 307 глядачів.

Рахунок в серії: 0: 1

»; «4: 0 буде в серії»; «Ну че, сьогодні знову програємо?