(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Кращий бодібілдер Росії і країн Східної Європи серед юнаків - сиктивкарец Дмитро Горбанев «БНК

Сиктивкарец Дмитро Горбанев став абсолютним чемпіоном Росії і країн Східної Європи з бодібілдингу в категорії «юнаки». Про це повідомив БНКомі керівник федерації бодібілдингу та фітнесу Республіки Комі Олексій Захаров за підсумками змагань, які пройшли 27-28 жовтня в Казані. Всього за звання чемпіона боролися 13 кращих атлетів країни в даній категорії, тоді як в цілому в змаганнях брали участь понад 300 спортсменів.

Всього за звання чемпіона боролися 13 кращих атлетів країни в даній категорії, тоді як в цілому в змаганнях брали участь понад 300 спортсменів

Дмитро Горбанев (праворуч) - абсолютний переможець чемпіонату Росії і Східної Європи з бодібілдингу. фото body-building.ru

- Для дебюту Дмитра Горбанева на чемпіонаті Росії - це чудовий результат. Раніше він перемагав серед юнаків на Північно-Заході. У наступному році Дмитро переходить в юніори, так що всі титули у нього ще попереду. Це дуже перспективний атлет, будемо намагатися підвищувати його результат, - заявив Олексій Захаров.

фото getbig.ru

Республіку Комі в Казані також представляли Олександр Павлов з Печори і Тетяна Маркова з Сиктивкара. 22-річна спортсменка зайняла 11-е місце серед 15 учасниць у класі «бодіфітнес до 163 см».

22-річна спортсменка зайняла 11-е місце серед 15 учасниць у класі «бодіфітнес до 163 см»

Олександр Павлов став сьомим в «класичному бодібілдингу понад 180 см» - найскладнішою ростовой категорії. Всього в його категорії змагалося 13 найкращих атлетів з Росії та Білорусії. Тижнем раніше Олександр став четвертим на Кубку Москви і Московської області.