(098)4-63-63-63

Кріштіану Роналду в Лізі чемпіонів - 150 матчів, 120 голів

1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
    2. Орфографічна помилка в тексті:

12 квітня 2018, 1:24 Переглядів: 12 квітня 2018, 1:24 Переглядів:   Кріштіану Роналду

Кріштіану Роналду. Фото AFP.

Чвертьфінальний матч проти "Ювентуса" став для лідера "Реала" Кріштіану Роналду 150-м в Лізі чемпіонів. 33-річний португалець - третій футболіст, що добрався до цієї позначки. Більша кількість ігор мають на своєму рахунку Ікер Касільяс (167) і Хаві (151). Останній вже не грає в Європі, так що в цьому році Роналду напевно займе в цьому списку друге місце.

"Ювентус" обіграв "Реал" з рахунком 3: 1 в Мадриді , Але вилетів з Ліги чемпіонів. Гол, забитий з пенальті в компенсований час, виявився для Роналду 120-м в рамках найпрестижнішого клубного турніру. Найближчого переслідувача в суперечці бомбардирів Ліонеля Мессі він випереджає на 20 м'ячів.

Також цікаво, що середня результативність Роналду (120 голів у 150 матчах) і Мессі (100 в 125) після чвертьфіналів зрівнялася. На даний момент вона становить 0,80 гола за гру. "Барселона" після поразки від "Роми" покинула Лігу чемпіонів в 1/4 фіналу.

Цікаво, що Роналду вперше в кар'єрі в матчі Ліги чемпіонів не зміг забити Джанлуїджі Буффону. Сталося це через те, що легендарного голкіпера "Ювентуса" видалили в поля за кілька хвилин до виконання 11-метрового удару.

Ви зараз переглядаєте новина "Нові вершини Кріштіану Роналду: 150 матчів і 120 голів в Лізі чемпіонів". інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"