«Крижані Вовки» в гостях обіграли «Білий Барс» в матчі УХЛ

цею материал Доступний по-русски

Команда Миколи Сидорова здобула вольову перемогу.

Команда Миколи Сидорова здобула вольову перемогу

Білий Брас програв Крижаним Вовкам в дербі столичного регіону УХЛ / uhl.ua

Раніше команди вже грали матч між собою, і перемога в тій грі залишилася за «Білим Барсом» (5: 4 ОТ). Перемога ж у сьогоднішній грі дозволяла білоцерківцям вийти на 4 місце в турнірній таблиці, а «Крижаним Вовкам» - піднятися з останнього місця на сходинку вище, повідомляє офіційний сайт ліги .

Перший період пройшов в рівній боротьбі з невеликою перевагою "барсів". Друга двадцятихвилинка була менш активною, зате результативною - в середині періоду команди обмінялися закинутими шайбами. Спочатку у «Білого Барса» відзначився Павло Таран, а через майже дві хвилини відповідь прилетів від Сергія Мікульчик.

На старті третього періоду «Крижані Вовки» вийшли вперед завдяки точному кидку Миколи Дворника. «Білий Барс» активно йшов в атаку в спробах відігратися, проте отримав контратаку від Івана Федосова, який віддав майстерний пас на Олексія Черемнова - той встановив підсумковий рахунок зустрічі 1: 3.

Перемога в матчі дозволила «Крижаними Вовкам» обійти «Білий Барс», і посісти п'яте місце в турнірній таблиці.

Свою наступну гру "барси" проведуть 21 жовтня о 13:00 проти херсонського «Дніпра», а «Крижані Вовки» зможуть відпочити до 24 жовтня - в цей день о 17:00 кияни знову зіграють з «Білим Барсом».

«Білий Барс» - «Крижані Вовки» 1: 3 (0: 0; 1: 1; 0: 2)

Шайби: 1: 0 Таран (Качан - більш.), 24:29. 1: 1 Мікульчик (Овчинников), 26:17. 1: 2 Н. Дворник (Федосов, Овчинников), 40:17. 1: 3 Черемнов (Федосов - більш.), 57:38.