(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

ЛЧ. «Аякс» - «Динамо» - 3: 1. Звіт про матч

З перших рядків слід зазначити фантастичну атмосферу на «Йохан Кройф Арені». Практично 60 тисяч глядачів прийшли на власні очі побачити стартовий поєдинок двохматчевої дуелі між «Динамо» і «Аяксом» і побачили справжнє видовище.
    Для "Динамо" ж все почалося як не можна гірше - господарі вийшли вперед вже на другій хвилині поєдинку. Скориставшись помилкою оборони киян, ван ден Бек пробив з близької відстані, а Денис Бойко пропустив м'яч під собою.
    "Біло-синім" досить швидко вдалося загасити стартові атакуючі пориви господарів і створити кілька моментів біля чужих воріт. Найбільш активним був Кадар - саме на нього йшли практично всі навіси з кутових. Спершу угорець був близький до голу після добивання з меж штрафного - його несильний удар відбив голкіпер "Аякса" Онана. У другому епізоді знову Онана був на висоті, але вибив м'яч точно на ногу Кендзьор. Так "Динамо" зрівняло цифри на табло.
    "Аякс" знову великими силами кинувся в атаку і досить швидко домігся результату. На 35-й хвилині Зійех зважився на удар з-за меж штрафного. М'яч летів по центру, але на його шляху опинилася голова Кадара, від якої він зрикошетив точно під штангу.
    А під завіс першого тайму голландці забили втретє. Тальяфіко прострілив зліва і Тадич, забутий захисниками в штрафний, в дотик переправив м'яч у сітку. 1: 3 - "Динамо" поступалося після першого тайму і Олександру Хацкевичу треба було вирішувати непросту задачу.
    картина гри змінилася. "Динамо" заволоділо територіальною перевагою і почало будувати позиційні атаки. Суперник, в свою чергу, також зменшив оберти, але і за рахунком голландці грати не стали - продовжували шукати шанс в атаці.
    Велика частина атак киян будувалася через Циганкова. Віктор, вдало увійшов у гру і зробив результат в матчі з "Олександрією", багато рухався, відкривався, намагався створювати. Близький до гола був Буяльський, який виявився першим на добиванні в штрафний, але його удар прийняв на себе Де Лігт. Через пару миттєвостей Циганков заробив небезпечний штрафний на чужій половині поля і пробив - трохи вище.
    Причаївся Хунтелаар чекав досить довго, поки не отримав кілька прекрасних моментів. Наприклад, його удар з меж штрафного прийняла на себе поперечина воріт "Динамо", а на 82-й хвилині форвард пробивав метрів з 10, але точно в Бойко.
    Під завісу зустрічі "Аякс" буквально "засушив" гру, збивши темп. Незважаючи на це, суперник не сів великими силами на свою половину поля, а Бойко ледь не "привіз" черговий гол в свої ворота - Зійех перехопив невдалий пас голкіпера і пробив в штангу.
    1: 3 - "Динамо" поступається в Амстердамі, але рахунок, а зокрема забитий м'яч на чужому полі, дозволяють вірити в успіх для "біло-синіх" в двоматчеву дуель.