(098)4-63-63-63

Легіонери «в режимі бога»: «Ак Барс» виніс «Магнітки» і повів в серії

21.03.2018

Джастін Азеведо тепер кращий бомбардир Кубка Гагаріна

Казанці в гостях здобули перемогу над магнітогорський «Металургом» (5: 2) і повели в півфінальній серії Східної конференції. Перемогти допомогли відмінна гра легіонерської трійки і ефективність Даніса Заріпова, який відзначився не тільки двома передачами, а й зубодробильним силовим прийомом. Детальніше про перемогу - в матеріалі спортивної редакції «БІЗНЕС Online».

Казанці в гостях обіграли магнітогорський «Металург» (5: 2) і повели в півфінальній серії Східної конференції Фото:   http://www Казанці в гостях обіграли магнітогорський «Металург» (5: 2) і повели в півфінальній серії Східної конференції Фото: http://www.metallurg.ru

7 ОЧКІВ ЛЕГІОНЕРІВ

Коли ми писали, що у «Ак Барса» вперше за два роки з'явилися козирі перед «Магнітка», то відзначали трійку легіонерів . До останнього все боялися Сергія Мозякин і його перша ланка, але «барси» в цій серії показують, що головну ударну силу «Металурга» можна закривати. У минулому році у Іллі Воробйова був ще Данис Заріпов - саме перша ланка зробило всю різницю в серії з «Ак Барсом» і допомогло виграти «всуху» (4-0).

Зараз у «Металурга» просто немає такої сили: так, Мозякин як і раніше гарний - багато вирішує в більшості, допомагає забивати в овертаймах, але цього мало. Напередодні він забив завдяки двом рикошетів, створював небезпеку біля воріт у другому періоді, але більше його помітно не було. А якщо мовчить головний гравець «Магнітки», то і команда програє. Другий матч поспіль.

У Зінетулой Білялетдінова цих самих козирів виявилося три. Джастін Азеведо забив гол і організував ще чотири шайби - тепер він кращий бомбардир Кубка Гагаріна. Іржі Сікач забив вже на першій хвилині матчу, поки господарі тільки розкочувалися. Антон Ландер закинув важливу шайбу в другому періоді, вивівши «барсів» вперед. Всі три легіонери зараз в шикарній формі: вони допомагають перемагати вже в шостому матчі поспіль, ведуть команду за собою і не боятися брудної роботи - всі троє виходять в меншості, блокують кидки і йдуть в силову боротьбу. У «Ак Барса» з'явилися козирі, які «Магнітка», здається, не здатна перебити.

Був єдиний момент, коли за результат «Ак Барса» стало тривожно Був єдиний момент, коли за результат «Ак Барса» стало тривожно. Після шайби Сікача в першому періоді казанці відійшли в оборону і стали грати в відкат Фото: http://www.metallurg.ru

«МЕТАЛУРГ» НЕ ЗМІГ

Був єдиний момент, коли за результат «Ак Барса» стало тривожно. Після шайби Сікача в першому періоді казанці відійшли в оборону і стали грати в відкат. Гості повністю віддали ініціативу «Металургу», відкрили свою зону і каталися без шайби. Кріс Лі тікав від Олександра Світовит - той не встигав і порушував правила, Оскар Осала продавлював п'ятачок казанців, а Мозякин забивав в більшості.

1: 1 по такій грі - не найстрашніше, що могло трапитися. «Магнітка» забила в середині періоду і продовжувала бігти вперед, втричі перекидали казанську команду (15-5). «Ак Барсу» відверто пощастило, що на перерву він пішов за нічийного результату. Втім, після перерви гості побігли вперед, відразу забили і контролювали матч.

«Ак Барсу» в цій серії важливо заволодіти перевагою. Гравці відчувають себе спокійно, Білялетдінова не нервувати, а у «Магнітки» нічого не виходить. Казанці вдруге в цій серії не зламалися під тиском суперника, вистояли в критичній ситуації і вдруге перемогли.

Зайвий раз відзначити Заріпова не буде зайвим, особливо після вчорашнього матчі Фото:   http://www Зайвий раз відзначити Заріпова не буде зайвим, особливо після вчорашнього матчі Фото: http://www.metallurg.ru

РОЛЬ Заріпова

Не слухайте тих, хто каже, що Данис Заріпов - НЕ кубковий боєць. Хочеться вірити, що це розуміє і Білялетдінов, і більше не буде ставити під сумнів місце нападника в команді. «Ак Барсу» важливо мати ще одну сильну трійку, здатну забивати і робити результат. Легіонери не роботи і навряд чи зможуть набирати по 7 очок в кожному матчі, тому необхідно щось велике, ніж одне забивна ланка.

Заріпов - Володимир Ткачов - Станіслав Галієв потенційно сильна трійка. Білялетдінов пробував це ланка ще по ходу сезону, виходило непогано. Ткачов напередодні забив вперше за п'ять матчів, Галієв хороший сам по собі - може і поборотися на п'ятачку, і забити, якби в нього всього один або два моменти. Зайвий раз відзначити Заріпова теж не буде зайвим, особливо після вчорашнього матчі.

Нападник зробив гол для Ткачова: пішов за ворота, поборовся за шайбу і відібрав її, виліз на п'ятачок і кинув. У третьому періоді знову поборовся за шайбу в чужій зоні, вивів на шикарну позицію Азеведо - тому залишалося лише забивати. Ще є думка, що Заріпов не любить силову боротьбу - запитайте про це у Георгія Дронова.

Свита ЗНОВУ НЕ ВСТИГАЄ

Олександру Світовит вчора пощастило, що «Ак Барс» реалізував майже всі свої моменти, забив 5 шайб, а легіонери видали найкращий матч в цьому плей-офф. В іншому випадку він ризикував стати антигероєм гри. Світов «привіз» два голи в свої ворота - НЕ власноруч, але побічно. Нападник спочатку пішов в першому періоді, після чого «Магнітка» реалізувала більшість. А потім і в другому періоді, коли господарі знову забили.

Обидва ці видалення Світов заробив через те, що банально не встигав за суперником. Спочатку за Лі, а потім за Мозякин. Гравці «Магнітки» тікали від нього - капітану доводилося фолити. В результаті Світов взагалі нічого не показав у цьому матчі, двічі пішов, а його повільний вихід із зони ледь не коштував «Ак Барсу» занедбаний шайби. Капітан іноді може видавати хороші матчі, бути корисним і навіть допомагати забивати, але такі ігри - велика рідкість, користі від Світовит на льоду все менше.