(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Легка атлетика: другий день чемпіонату світу відзначився найкращими результатами сезону

У Бірмінгемі завершився другий день чемпіонату світу з легкої атлетики в приміщенні в британському Бірмінгемі.

У п'ятницю, 2 березня, в Бірмінгемі було розіграно чотири комплекти нагород. Золоті нагороди отримали представники Кот-д'Івуара, Великобританії, Куби та Угорщини, повідомляє XSPORT .

Чемпіонкою світу в приміщенні з п'ятиборства стала британка Катаріна Джонсон-Томпсон (4750 очок). На 50 очок відстала від неї австрійка Івона Дадіч. А замкнула першу трійку з національним рекордом Куби в приміщенні Йоргеліс Родрігес (4637 очок). Українка Аліна Шух на своєму дебютному чемпіонаті світу в приміщенні стала сьомою в п'ятиборстві з сумою 4466 очок.

У жіночому фіналі бігу на 60 м подвійний успіх відсвяткував Кот-д'Івуар. Мюріель Аурі з найкращим результатом сезону в світі - 6,97 секунди - стала володаркою "золота", а її співвітчизниця Марі-Жозе Та Лу фінішувала другою. "Бронзу" в цьому виді програми завоювала швейцарка Муджінга Камбуджі.

Також кращий результат сезону в світі був показаний в секторі для стрибків у довжину, де в п'ятницю змагалися чоловіки. 19-річний кубинець Хуан Мігель Ечеваррія в п'ятій спробі полетів на 8,46 м і став чемпіоном світу. Чемпіон світу-2017 на відкритому повітрі південноафриканець Луво Маньонга в Бірмінгемі став володарем "срібла", а "бронза" дісталася американцеві Маркізові Денді.

У жіночому штовханні ядра Аніта Мартон принесла Угорщини перше в історії цієї країни "золото" чемпіонатів світу в приміщенні. Результат Мартон - 19,62 метра, кращий в світі в цьому сезоні. Його угорська штовхачка ядра показала в своїй останній спробі. Срібним призером чемпіонату світу стала спортсменка з Ямайки Данніель Томас-Додд, а бронзовим - чемпіонка світу-2017 на відкритому стадіоні китаянка Ґун Ліцзяо.