(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Ліга чемпіонів. «Баварія» - «Реал Мадрид» 1-2. Перемога другим номером / Realmadrid.ru

У першому півфінальному матчі Ліги Чемпіонів «Реал Мадрид» на виїзді переграв «Баварію», пропустивши першим, проте зумівши відігратися і вийти вперед завдяки голам Марсело і Марко Асенсио

У першому півфінальному матчі Ліги Чемпіонів «Реал Мадрид» на виїзді переграв «Баварію», пропустивши першим, проте зумівши відігратися і вийти вперед завдяки голам Марсело і Марко Асенсио. Господарі в першому таймі володіли помітною перевагою, що вилилося в гол Йозуа Кімміха на 28-й хвилині після проходу по флангу. Однак в самій кінцівці тайму Марсело вдалося зрівняти рахунок точним ударом з лінії штрафного майданчика. У другій половині зустрічі гра трохи вирівнялася, і на 57-й хвилині Марко Асенсио забив переможний гол своєї команди після передачі Лукаса Васкеса, який скористався помилкою оборони «Баварії» на своїй половині поля.

Голи: Йозуа Кіммі 28 '(1-0), Марсело 44' (1-1), Марко Асенсио 57 '(1-2).

«Баварія»: Свен Ульрайх - Йозуа Кіммі, Джером Боатенг (Ніклас Зюле 34 '), Матс Хуммельс, Рафінья - Хаві Мартінес (Корентен Толіссо 75'), Арьєн Роббен (Тіаго Алькантара 8 '), Франк Рібері, Хамес Родрігес, Томас Мюллер - Роберт Левандовскі.

«Реал Мадрид»: Кейлор Навас - Дані Карвахаль (Карім Бензема 67 '), Рафаель Варан, Серхіо Рамос, Марсело - Каземіро (Матео Ковачич 83'), Лука Модріч, Тоні Кроос, Лукас Васкес, Іско (Марко Асенсио 45 ') - Кріштіану Роналду.

Запасні: Том Штарке, Хуан Бернат, Себастьян Руді, Сандро Вагнер - Кіко Касілья, Тео Ернандес, Хесус Вальєхо, Гарет Бейл.

Тренери: Юпп Хайнкес - Зінедін Зідан.

Арбітр: Бьорн Куйперс.

Попередження: Франк Рібері 52 ', Тіаго Алькантара 89' - Каземіро 78 '.

25 квітня 2018. Мюнхен. «Альянц Арена».

Наступний матч: в суботу, 28 квітня, о 19:30 за московським часом «Реал Мадрид» вдома зіграє з «Леганес» в матчі 35-го туру Ла Ліги.