(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Ліга чемпіонів: результати матчів вівторка

1. Орфографічна помилка в тексті:

15 серпня 2017, 23:52 Переглядів: 15 серпня 2017, 23:52 Переглядів:   Ліверпуль на виїзді обіграв Хоффенхайм з рахунком 2: 1

"Ліверпуль" на виїзді обіграв "Хоффенхайм" з рахунком 2: 1. Фото AFP.

У вівторок відбулося п'ять поєдинків раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів.

футболісти азербаджанского "Карабаху" обіграли данський "Копенгаген" з рахунком 1: 0. Єдиний гол забив Махір Мадатов на 25-й хвилині.

Чеська "Славія" з українським півзахисником Русланом Ротанем в складі на виїзді поступилася АПОЕЛу . Кіпріоти швидко вийшли вперед завдяки голу Де Камарго вже на другій хвилині, а всього вісім хвилин потому Алонефтіс відправив гостей у нокдаун. Ротань, який отримав на шостій хвилині жовту картку, був замінений на 72-й хвилині. АПОЕЛ може в четвертий раз пробитися в групову стадію Ліги чемпіонів.

" Ліверпуль "На виїзді обіграв німецький" Хоффенхайм ", який дебютував в єврокубках. Нападник господарів Андрій Крамаріч на 12-й хвилині не реалізував пенальті, а в складі переможців голами відзначилися Трент Александер-Арнолд (35-я хвилина) і Джеймс Мілнер (74). Надію на успіх у двоматчевому протистоянні німецькому клубу подарував вийшов на заміну Марк Ут, який відіграв один м'яч на 87-й хвилині.

Лісабонський "Спортинг" на своєму полі зіграв 0: 0 з румунською "Стяуа". Цікаво, що "Спортинг" раніше шість разів зустрічався з румунськими клубами, вигравши всі домашні матчі і поступившись у всіх виїзних.

Кривдник київського " Динамо "Швейцарський" Янг Бойз "на своєму полі мав кілька відмінних моментів у матчі з московським ЦСКА, але так і не зумів розпечатати ворота Ігоря Акінфєєва. Матч пройшов за переваги господарів поля, проте курйозний автогол Касима Нуху в доданий час приносить перемогу ЦСКА - 1: 0 .

Ігри у пройдуть 23 серпня. Жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів пройде 25 серпня.

Нагадаємо, що в раунді плей-офф Ліги чемпіонів Україна не представлена. "Динамо", поступившись за підсумками двох матчів швейцарського "Янг Бойз" , Опустилося в Лігу Європи, де зіграє з португальським "Марітіму". А "Шахтар", як чемпіон країни, стартує в Лізі чемпіонів відразу в груповому етапі.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Ліга чемпіонів: результати матчів вівторка". інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"