(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

«Локомотив» - «Волга» - 0: 1 - перемога гостей

Ласкаво просимо, або стороннім вхід заборонено. Думаю, саме ці слова якнайкраще характеризують ситуацію, що виникла в останні дні в московському «Локомотиві». Причому мова йде не про футболістів і тренерському штабі (у них-то якраз справи пішли в гору - три перемоги поспіль і перспектива піти у відпустку в зоні єврокубків), а про керівництво.

Почалося все з появи неузгоджених банерів на Східній трибуні в матчі з «Краснодаром». Зміст яких, втім, було цілком нешкідливим - написами «Ярдошвілі», «Газон», «Анжи», «Родичі», «Топ-10 плеймейкерів» і «Справа Григор'єва» вболівальники нагадали про скандали в клубі під час перебування президента Смородське. Після цього з'явилася інформація про створення «Списку 118», до якого увійшли ті вболівальники, для яких дорога на домашні матчі «Локомотива» тепер закрита.

Потім сама Ольга Юріївна зібрала журналістів з декількох спортивних видань і розповіла про цю заборону докладніше, пояснивши, що уболівальникам, взагалі-то, варто було б рівнятися на Західну Європу,

де давним-давно немає ніяких банерів на трибунах. Про європейських знаннях президента «Локомотива» після заяви про сеніяд ібричич як про один з кращих плеймейкерів Старого Світу жартують досі. Так що новими знаннями про європейську культуру вболівання Смородська, що називається, тільки підлила масла у вогонь.

Паралельно з Ольгою Юріївною в ефірі передачі «Удар головою» виступав радник президента «Локомотива» Денис Новосьолов. Він, в свою чергу, також розповів, хто і за що опинився в «Списку 118».

У підсумку вболівальники «Локомотива» відповіли на все це заявою про підготовку акції протесту , Яка полягала відходом зі стадіону на 60-й хвилині матчу.

Завершилася медійна перепалка заявою прес-служби «Локо» , Опублікованими на офіційному сайті «залізничників»: «В зв'язку з появою в пресі інформацією про так званий" Список 118 "прес-служба ФК" Локомотив "повідомляє, що всі вболівальники з цього списку, за винятком 36 осіб, які були затримані під час матчу "Спартак" - "Барселона" в "Лужниках", можуть безперешкодно відвідувати домашні ігри "Локомотива". Це рішення стосується і шести уболівальників, затриманих за неузгоджені банери на матчі "Локомотив" - "Краснодар" ».

Чи йде тут мова про амністію уболівальників або керівництво «залізничників» заперечує факт створення «Списку 118» - незрозуміло. Як незрозуміло і те, що саме хотіло показати керівництво червоно-зелених всією цією історією.

До того ж вболівальники - особлива частина футбольного співтовариства, загравання з якої чревате наслідками. У випадку з «Локомотивом» все обернулося численними графіті і стікерами з написом «118 + ∞», кидалися в очі на виході зі станції метро «Черкізовському».

Помітно впала і відвідуваність - Південна трибуна, мабуть, установила свій антирекорд - на поєдинок в «Волгою» вона заповнилася тільки наполовину. І це останній матч в році, (!) Починався в комфортні п'ятій годині вечора в суботу. Проте футболістам «Локо» така атмосфера спочатку не заважала. На перших хвилинах зустрічі «Волга» захопилася атакою і нарвалася на стрімке контрнаступ команди Біліча. Н`Дойє протягнув м'яч до штрафного майданчика Михайла Кержакова і вивів один на один з голкіпером свого партнера Кайседо. З Кержаковим сенегалець впорався, а от точність футболіста підвела - який тягнув за м'ячем в підкаті, форвард пробив мимо.

З Кержаковим сенегалець впорався, а от точність футболіста підвела - який тягнув за м'ячем в підкаті, форвард пробив мимо

"Локомотив" - "Волга" - 0: 1. Акція вболівальників "Локомотива"

Акція вболівальників Локомотива

Відчувши запах крові, «залізничники» провели ще кілька гострих атак. Але і з ними оборона гостей впоралася, поступово відсунувши гру від своїх воріт до середини поля. Затишшям на поле скористалися фанати: «Звільняйте бабу з клубу!» - прогриміла Південна трибуна.

До кінця тайму «Волга» не тільки зуміла врівноважити гру, але і повела в рахунку. Харитонов навісив з правого флангу в штрафну Гільєрме і Асільдаров увігнав м'яч головою в ближній кут - 1: 0. Трибуни «Локомотива» повторили свою недавню кричалку, провівши команди на перерву.

На початку другого тайму увагу трибун зосередилося не на полі, а на обіцяної акції Південної трибуни в Черкізово. На 55-й хвилині сектори за воротами Гільєрме забарвилася в білий колір: вболівальники підняли над головою аркуші формату А4 з великої чорної написом «118 + ∞». Проскандувавши неприємні кричалки на адресу керівництва «залізничників» і поліції, фанати покинули трибуни футбольної арени. Матчі без глядачів поступово стають візитною карткою російського футболу.

У «Локомотива», що залишився без підтримки, гра в атаці розклеїлася остаточно. Славен Біліч від відчаю навіть випустив Дмитра Сичова, останній раз виходив на поле 4 серпня.

Під завісу матчу «залізничники» все-таки створили пару небезпечних моментів. Н`Дойє після навісу, здавалося б, бив напевно, але Михайло Кержаков блискуче зреагував на удар, встигнувши скластися в повітрі і зафіксувати м'яч. Кілька хвилин по тому щастя в чужій штрафній шукав півзахисник Тарасов, але м'яч після удару Дмитра пройшов повз штанги.

Уже в доданий арбітром час команда Білича буквально навалилася на штрафну Кержакова, але «Волга» зуміла відстояти здобуту в першому таймі перевага - 1: 0 на користь підопічних Гаджиєва. «Волга» таким чином йде у відпустку в прекрасному настрої, перервавши безвиграшну серію з чотирьох матчів і піднявшись на 13-е місце в турнірній таблиці.

«Локомотив» - «Волга» - 0: 1. Червоно-зелені завершили рік домашньою поразкою