(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Львів'янин Тарас Кравчук завоював «бронзу» чемпіонату України-2017 по самбо - новини ZIK.UA

Львів'янин Тарас Кравчук завоював «бронзу» чемпіонату України-2017 по самбо

У столичному спорткомплексі Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова пройшов чемпіонат України серед чоловіків та жінок зі спортивного та бойового самбо 2017 року.

Дані змагання були відбірковими для формування штатної національної команди України на 2018 рік, а також молодіжної та кадетської збірних, повідомляє ldufk.edu.ua .

20 регіонів України делегували більше 300 спортсменів, серед них і студенти Львівського державного університету фізичної культури, які повернулися додому не з порожніми руками. Зокрема, у ваговій категорії до 68 кг бронзову нагороду, а разом з нею і звання Майстра спорту України виборов студент третього курсу факультету спорту Тарас Кравчук.

У попередніх раундах представник ЛДУФК достроково переміг самбістів Рівненської та Житомирської областей, проте брак досвіду завадив здолати майбутнього чемпіона, представника Слобожанщини в півфінальній сутичці. А в боротьбі за третє місце, достроково, больовим прийомом Тарас переміг представника Закарпатської школи боротьби самбо.

Крім нього, до складу збірних команд України з боротьби самбо включено і студентів першого курсу факультету спорту - бронзового призера чемпіонату світу Анну Слободянюк та бронзового призера чемпіонату Європи Ярослава Давидчук.

* Якщо Ви помітили помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter.