(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Магнус Карлсен і Фабіано Каруана і в 12-й партії за звання чемпіона світу не визначили переможця

1. Орфографічна помилка в тексті:

27 листопада 2018, 9:24 Переглядів: 27 листопада 2018, 9:24 Переглядів:   Знову світова

Знову світова. Фото Twitter.

У Лондоні в матчі за шахову світову корону між чинним чемпіоном планети Магнусом Карлсеном (Норвегія) і Фабіано Каруаной (США) вчора відбулася остання, 12-я партія класичних шахів. І вона теж, як і 11 попередніх партій Карлсена і Каруани, завершилася внічию , Після чого рахунок в протистоянні зафіксувався на позначці 6: 6.

Як вважають експерти, Карлсен грав більш послідовно і логічно і поступово заробив позиційну перевагу і перевагу в часі. Каруана після невдалої спроби атаки пішов в оборону, а Карлсен, маючи більш вигідну позицію, сам запропонував нічию. Склалося враження, що обидва гросмейстера боялися допустити фатальну помилку.

Сьогодні у них вихідний, а 28 листопада розпочнеться тай-брейк, після якого нічиєї бути вже не може. Передбачено три етапи тай-брейка.

Перший: чотири партії у швидкі шахи з контролем часу (25 хвилин і 10 секунд на хід). Якщо зберігається нічия, переходять до наступного етапу.

Другий: до п'яти серій з двох партій в бліц (5 хвилин і 3 секунди на хід) білими і чорними; переможцем стає шахіст, який першим виграв серію з двох партій. Якщо ж і тут не буде переможця, то переходять до заключного етапу.

Третій: армагеддон - так звана партія смерті. Білі отримують п'ять хвилин, чорні - чотири. Починаючи з 61 ходу, кожному з суперників додається по три секунди на кожен хід. Колір визначається жеребом. При цьому білим потрібно тільки вигравати, а чорні будуть оголошені переможцем навіть у випадку нічиєї.

Раніше ми писали, що житель півночі Магнус Карлсен поскаржився на холод під час чемпіонського матчу . Чемпіону світу довелося вдягати додаткове вовняну білизну.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Знову нічия: Карлсена і Каруану чекають швидкі шахи, бліц і Армагеддон". інші Новини спорту дивіться в блоці "Останні новини"