(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Манчестер Сіті - Арсенал - 3-0. Як команда Зінченко виграла Кубок ліги, відео

Футболіст збірної України виграв перший трофей у складі "Манчестер Сіті".

У Лондоні на знаменитому стадіоні "Уемблі" відбувся фінал Кубка англійської ліги. "Ман Сіті" каталонського тренера Жозепа Гвардіоли і українського легіонера Олександра Зінченка розгромив суперників з лондонського "Арсеналу" з рахунком 3: 0.

Цей трофей став першим для Гвардіоли і Зінченко в Англії за півтора року. Але є всі підстави вважати, що не останнім в цьому сезоні: "Ман Сіті" увеернно лідирує в чемпіонаті Англії, і однією ногою - в чвертьфіналі Ліги чемпіонів.

Голи і фрагменти фінального матчу:

Сам Зінченко в фіналі на поле так і не вийшов, що, втім, не применшує його заслуги в завоюванні титулу: до фіналу він виходив в стартовому складі в чотирьох матчах Кубка ліги, починаючи з 1/8 фіналу.

Цікаво, що Зінченко став лише другим українським футболістом в історії, вигравав цей трофей. Першим був Андрій Шевченко, який переміг в Кубку англійської ліги в 2007-му в складі "Челсі". Причому внесок нинішнього тренера збірної України в перемогу був не формальним: в 4-х матчах турніру він забив 3 м'ячі, в тому числі 2 в півфіналі (правда, всього-лише скромному "Уікомб").

Інші наші "англійці" (Олександр Євтушок, Андрій Воронін, Сергій Ребров, Олег Лужний) Кубок ліги не вигравали, хоча останній, наприклад, ставав чемпіоном і володарем Кубка Англії.

Правда, цей трофей вигравав народився в Кіровограді (нині - Кропивницький) екс-гравець "Динамо" і "Шахтаря" Андрій Канчельскіс. Він ставав переможцем Кубка ліги в складі "Манчестер Юнайтед". Але сам він, за його ж словами, вважає себе "радянською людиною". Раз так, то Зінченко стає все другим українським футболістом, який перемагав у Кубку англійської ліги.

Раз так, то Зінченко стає все другим українським футболістом, який перемагав у Кубку англійської ліги

Нагадаємо, що в чемпіонаті України темношкірий форвард "Зорі" відповів на расистські образи фанатів голом-шедевром, а потім скопіював ходу горили .