(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Матч Аргентина - Бразилія скасували через проблеми з освітленням - Новини футболу - Це був поєдинок у Суперкласіко Америки

1. Орфографічна помилка в тексті:

4 жовтня 2012 11:05 Переглядів: 4 жовтня 2012 11:05 Переглядів:   Класико так і не відбулося

Класико так і не відбулося. Фото AFP.

Товариська гра між збірними Аргентини і Бразилії, яка повинна була відбутися на стадіоні "Сентенаріо дель Чако" в Ресістенсія (провінція Чако) була скасована через проблеми з освітленням.

Футболісти збірних з'явилися на полі о 22:00, проте бригада арбітрів не могла зафіксувати початок матчу через недостатнє освітлення арени. Гравці вирушили в роздягальні через 50 хвилин, а ще через 40 хвилин на офіційному сайті бразильської конфедерації футболу було оголошено, що за взаємною згодою між керівниками федерацій гру було вирішено скасувати.

Ця зустріч була матчем Суперкласіко Америки (в першій грі перемогли бразильці з рахунком 2: 1). Про можливе перенесення матчу на іншу дату не повідомляється, відомо лише, що даний інцидент буде розглянуто на найближчому засіданні Південноамериканської конфедерації футболу.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Матч Аргентина - Бразилія скасували через проблеми з освітленням". інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"