Молодий кіпер «Рубіна» вкрав перемогу ЦСКА. Бадьора нічия в Казані

2. «Спартак» засовують на ТБ, а ЦСКА шукає нового Хонду
    3. ЦСКА орендував у «Евертона» Влашич. Він постійно забиває в дебютних матчах
    4. 13 дезертирів і Роман: Єременко та інші перебіжчики з ЦСКА в «Спартак»

Матч «Рубіна» проти ЦСКА мав стати головним тактичним протистоянням туру

Матч «Рубіна» проти ЦСКА мав стати головним тактичним протистоянням туру. Тому дуже засмучував той факт, що у обох команд величезна кількість втрат, через що Віктор Гончаренко і Курбан Бердиєв були сильно обмежені при виборі складів.

Зірка збірної біжить з «Спартака» в «Зеніт», а ЦСКА підписує африканця

У армійців в матчі проти Тули вилетів Георгій Щенніков, у казанців так само в грі минулого туру зламався Хорен Байрамян. Але тренери обох команд привчили всіх, що можуть знайти вихід практично з будь-якої ситуації.

Так на позиції лівого латераля у ЦСКА з'явився Дмитро Єфремов, який починав сезон, граючи ближче до атаки, а тренерський штаб «Рубіна» продовжив експеримент з інвертованими фулбек, знову, як і в попередній грі, виставивши левоногій Федора Кудряшова на правий фланг, а правшу Віталія Устинова - на лівий.

У цьому бачилося прагнення Бердиєва стримати Маріо Фернандеса за рахунок більш позиційно дисциплінованого захисника. Кудряшов ж досить несподівано діяв досить агресивно і високо. Бердиєв розумів, що Єфремов грає не на своїй позиції, тому дав завдання Федору активно підключатися до атак. По ходу першого тайму правий латераль «Рубіна» тричі входив в штрафну ЦСКА і цілком міг забивати, але йому чітко не вистачало атакуючих навичок.

Гончаренко відмовився від класичного опорника, виставивши в центрі поля тріо Бійол - Влашич - Ахметов. Останній був максимально заряджений на гру проти колишньої команди, адже там з ним обійшлися не дуже коректно. Ільзат блиснув у Рината Білялетдінова, але останні півтора року судився з клубом за право на трудову діяльність. Все закінчилося розірванням контракту і переходом в ЦСКА на правах вільного агента.

Емоції явно захлиснули молодого хлопця. У перші двадцять хвилин він тільки й робив, що порушував правила практично не отримуючи при цьому м'яч. Бійол теж відчував себе не дуже здорово на позиції опорного півзахисника.

«Спартак» засовують на ТБ, а ЦСКА шукає нового Хонду

І якщо в початковій фазі атак він справлявся, то після втрат на чужій половині поля раз за разом ухвалював неправильні рішення. Руслан Камболов і Ігор Коновалов, що розташовувалися низько, раз по раз витягували молодого словенця на себе, а Павло Могилевец і Дмитро Полоз заповнювали простір, що звільнився в центрі поля. Бека або Микита Чернов змушені були підніматися за ними, через що оборонна структура ЦСКА ламалася.

Та й гол армійці пропустили через те, що після винесення зі штрафної в зоні підбору виявився лише казанець Устинов. Він стиснув атаку команди пасом головою в напрямку Чіко Флореса, іспанець скинув на увірвався Полоза і 1: 0. Хоча за три хвилини до цього Нікола Влашич від душі пальнув у поперечину після перехоплення в центрі поля. Удар був соковитий, як бургери Тіматі, і дебютував у воротах «Рубіна» Іван Коновалов був безсилий в цій ситуації, але хлопцеві пощастило.

У другій половині стартового відрізку гри у ЦСКА ожив Ахметов і самостійно розвинув кілька атак за рахунок дриблінгу. На його рахунку один з найбільш небезпечних моментів - Ільзат здорово розгойдав опонента, прибрав під ліву і обвідним ударом спробував закрутити в «дев'ять», але у Коновалова все в порядку з воротарські фартом.

Але у ЦСКА на старті сезону все не слава богу. У кожному матчі вони втрачають мінімум по одному футболісту. Цього разу травму отримав Бійол. Дуже образливу і, схоже, серйозну. Словенець пішов у підкат, носок бутси зарився в газон, коліно неприємно вигнулось. Скільки таких моментів ми бачили останнім часом ... Уболівальникам армійців залишається сподіватися, чтоето щоб христити.

Уболівальникам армійців залишається сподіватися, чтоето щоб христити

ЦСКА орендував у «Евертона» Влашич. Він постійно забиває в дебютних матчах

«Рубін», тим часом, остаточно перейшов в улюблений режим контратакуючої гри. Сердар Азмун шукав вільний простір, а Полоз - моменти, щоб доставити йому м'яч. В одному з таких епізодів іранець втік від Хердура Магнуссона, зрізав кут, але переграти Ігоря Акінфєєва не зміг.

КрістіянБістровіч, який вийшов замість Бійола, трохи стабілізував ситуацію в центрі поля, але в другому таймі йому доводилося більше підтримувати атаку, а в такій ситуації отримав травму словенець виглядає винахідливішими.

По суті через це Абель Ернандес і Тимур Жамалетдінов протягом більшої частини матчі були відрізані від м'яча. Росіянин так і зовсім майже не зустрічався з ним в першому таймі. Гончаренко дав йому 15 хвилин у другому ігровому відрізку, але потім замінив на Федора Чалов і той першим же торканням ледь не відправив м'яч у ворота, небезпечно пробивши з-за меж штрафного.

Чалов дав ЦСКА рух на першій лінії атаки, і це спростило завдання півзахисникам. У Бістровіча, Ахметова і Влашич з'явилися пропозиції для передач, що досить швидко принесло плоди. Ернандес здорово зламав оборонну лінію «Рубіна», витягнувши високо Сезар Навас, в звільнилася зону увірвався Чалов, а Бістровіч з глибини доставив на нього м'яч. Федір переграв Коновалова і зрівняв рахунок.

Армійці метнулися добивати «Рубін» і пропустили гострий випад від Сердар Азмун і Олександра Бухарова, який вийшов на останні 20 хвилин замість Полоза, але іранець не зміг віддати передачу повз Магнуссона при виході два в одного.Інтересно, що після появи на полі Бухаров, зазвичай грає на першій лінії атаки, став діяти з глибини. Він почав тиснути на оборону гостей вриваніямі з глибини. У цих ситуаціях Бістровіч погано контролював форварда казанців, в результаті чого Бухаров ледь не забив після відмінної подачі з флангу.

13 дезертирів і Роман: Єременко та інші перебіжчики з ЦСКА в «Спартак»

З виходом Астеміров Гордюшенко ЦСКА почав атакувати здвоєними флангами. Кілька разів молодий півзахисник армійців створював більшість на краях, відкриваючись під передачі Фернандеса і Єфремова. Одного разу йому вдалося розкрити зону правого защітнікаі увірватися в штрафну казанців, але його простріл не вдався націленим.

Однак за рахунок хорошого руху саме на цій ділянці поля ЦСКА зміг створити ще один момент. Влашич і Єфремов розтягнули Чіко з Кудряшовим, звільнивши простір для Магнуссона, який пішов в центр і пробив низом, але Коновалов був в порядку. А через пару хвилин молодий кіпер «Рубіна» і зовсім став героєм матчу. Після подачі з зони Кудряшова Ернандес відмінно пробив головою в дальній кут і Коновалову довелося продемонструвати реакцію мангуста, щоб врятувати свою команду від поразки.

Через 30 секунд Сердар Азмун ледь не забив Акінфєєва з 45 метрів, але це було б занадто. Нічия по такій грі - максимально справедливий підсумок.