(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

На Гран-прі Малайзії загинув відомий мотогонщик

У Малайзії під час 17-го етапу чемпіонату світу з мотоперегонів у класі MotoGP сталася аварія У Малайзії під час 17-го етапу чемпіонату світу з мотоперегонів у класі MotoGP сталася аварія. Загинув 24-річний італійський гонщик Марко Сімончеллі.

По ходу проходження дистанції Марко впав зі свого мотоцикла прямо під колеса їхали позаду Валентино Россі і Коліна Едвардса. Від одного з ударів з Сімончеллі злетів шолом, зазначає " Чемпіонат ". Італієць в критичному стані був доставлений в медичний центр, проте лікарі не змогли врятувати гонщика. Менш ніж через годину після зупинки гонки в результаті аварії стало відомо про те, що потерпілий помер в наслідок отриманих травм, повідомляють" Вести.ру ".

Читайте: 15 болідів зіткнулися в Лас-Вегасі, один з гонщиків загинув (+ фото)

Відомий фінський гонщик Хейккі Ковалайнен одним з перших відреагував на передчасну кончину італійського мотогонщика.

"Не можу повірити, що зірка MotoGP Сімончеллі помер після аварії. Сьогодні від нас пішов ще один талант", - написав Ковалайнен в своєму твіттері, натякаючи на нещодавню загибель Дена Уелдона.

У нинішньому сезоні Сімончеллі, який виступає за команду Honda, взяв участь в 16 гонках, двічі завоювавши поул-позицію і двічі піднімався на подіум. У 2008 році Марко став чемпіоном світу з мотоперегонів у класі 250 кубічних сантиметрів, нагадує " радянський спорт ".