(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Наполі воскрес з попелу і перетворив Мілан на супер-матч (відео)

Команда Наполі забив вражаючу перемогу 3: 2 Мілан в зіткненні між двома командами з 2-го туру серії А " Сан-Паоло "Суперники зробили супер-зіткнення один з одним, оскільки гості провели з двома голами після точних пострілів Джакомо Бонавентура у 15-му Девід Калабрія на 49-й хвилині, але неаполітанцям вдалося піднятися з попелу і зробити повний поворот з двома хітами Петро Зелінський в 53-й і 67-й хвилині і переможеної мети заповідника Діріс Мертенс на 80-й хвилині. Таким чином, досить погана традиція для "Росонера", який не виграв у якості гостя проти Наполі протягом восьми поспіль матчів.

Нове прибуття Наполі, Оспеда, почалося біля дверей і повернулося перед ним Elseid Hissai , Calidou Kulibali , Рауль Альбіоль і Марко Руй. Тріо в середині поля складав Петро Зелінський, Марек Хамшик і Алан Маркес . Атака спрацювала Лоренцо Інсіньєр , Аркадій Мілик і Jose Caiechon .

Для Мілана почалися двері Джанлуїджі Донауру а Давид Калабрія, Маттео Мусаккіо , Алессіо Романелі і Рікардо Родрігес . Джакомо Бонавентура, Лукас Білія і Френк Кессі були тріо в середині поля, і в атаці вони грали Фабіо Боріні , Сучжоу і Гонсало Ігуан .

Перша загроза в матчі була на рахунку господарів, і в 5-й хвилині Алан зробив небезпечний удар, який врятував Донарума.

У 9-ій хвилині Лоренцо Інсієє стріляє з куточка штрафного майданчика, але зовсім неточно над дверима. У 9-ій хвилині Лоренцо Інсієє стріляє з куточка штрафного майданчика, але зовсім неточно над дверима

Мілан, проте, взяв на себе ініціативу з першої кращої атаки в матчі. У 15-ій хвилині центр Сусано у штрафному майданчику, де Боріні відправився в Бонавентура, який швидко спрямовував м'яч у ворота за 0: 1.

Через дві хвилини Бонавентура пішов у вимпел і впав м'яч паралельно з воротами, але його товариш по команді пропустив м'яч і не зміг написати. Через дві хвилини Бонавентура пішов у вимпел і впав м'яч паралельно з воротами, але його товариш по команді пропустив м'яч і не зміг написати

На 39-й хвилині Хосе Кайєшон випередив штрафний і зробив потужний постріл, який промайнув на балку. Через хвилину Зєлінський вистрілив з краю вимпелу, але він також не знайшов контуру дверей.

У 45-й хвилині Кулібалі приєднався до нападу Наполі, але його постріл був занадто слабким і не заважав Донарума. Потім в доданий час першої частини і Міллік випробував пильну вахту Мілана, яка повинна була рішуче втрутитися після сильного пострілу поляка. У 45-й хвилині Кулібалі приєднався до нападу Наполі, але його постріл був занадто слабким і не заважав Донарума

На початку другої частини Мілан забив другий гол, який був дуже схожий на перший. Біля центрував у штрафному майданчику, де Сузо взяв під свій контроль і повернувся до вторгнення Калабрія, який вистрілив з м'яча і проштовхнув м'яч у ворота на 0: 2.

Napoli, однак, швидко повернув гол. У 53-й хвилині Кайехон отримав штрафний удар перед Зелінським, який звільнив свій простір для стрільби і зумів направити м'яч у ворота за 1: 2. Napoli, однак, швидко повернув гол

Через хвилину господарі отримали нову можливість. Insienie зробив сильний удар, який спалахнув до променя, але в off.

На 63-й хвилині, Зеліньський знову пропустив захист Мілана і відстрілювався, але цього разу його постріл вийшов з дверей. На 63-й хвилині, Зеліньський знову пропустив захист Мілана і відстрілювався, але цього разу його постріл вийшов з дверей

Однак у 67-й хвилині поляк знову опинився в обіймах своїх товаришів по команді. Потім, у повороті з кута, Бакайохо не розібрав м'яч добре і відправив його Зелінському, який потужним залповим ударом не залишив шансів для Донасти реагувати на 2: 2.

На 80-й хвилині господарі здійснили повний поворот. Аллан отримав швидкість у вимпелі і скинув гол на незакритий Діріс Мертенс, який, безсумнівно, звузив до рахунку 3: 2.

У доданий час гри, Napoli був близький до четвертої мети, як Inssiere був упущений в ручку і постріл сильно, але Донорама врятував.

Зрештою, Наполі виграв цінні перемоги, і тепер має два успіхи на своєму рахунку, тільки відстаючи від лідера в турнірній таблиці. Ювентус . Для Мілана це перша поразка за сезон, і для випускників Геннаро Гатузо відбувається нове важке зіткнення Рома у наступному раунді.