(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

«Не можна, щоб замість серця було відро для сміття»: що говорили після епізоду зі спірним пенальті в Мадриді

1. «Клянуся, я його не штовхав»
    2. «Футбольна мафія завадила« Ювентусу »

Пенальті, який британський суддя Майкл Олівер призначив у ворота «Ювентуса» на 93-й хвилині чвертьфінального матчу Ліги чемпіонів, викликав хвилю обговорень після фінального свистка. Порушив правила в цьому епізоді Мехді Бенатіа запевнив, що зіграв чисто, а півзахисник «Реала», навпаки, підкреслив, що опонент штовхнув його в спину. У свою чергу, отримав червону картку Джанлуїджі Буффон заявив, що у арбітра замість серця «відро для сміття», а реалізував вирішальний одинадцятиметровий Кріштіану Роналду пояснив, чому рефері вчинив правильно. Найяскравіші коментарі після скандалу в Мадриді - в матеріалі RT.

«Клянуся, я його не штовхав»

Епізод з пенальті в ворота «Ювентуса» на 93-й хвилині викликав чимало обговорень серед футбольних уболівальників. «Ювентус» після домашньої поразки неймовірним чином зумів відіграти гандикап у «Реала» в Мадриді на "Сантьяго Бернабеу". Футболісти вже готувалися до додаткового часу, коли у штрафному гостей вибухнув справжній «грім». Кріштіану Роналду виграв верхову боротьбу у захисника і скинув м'яч під удар Лукасу Васкесу. За спиною у іспанця виявився Мехді Бенатіа, який спробував ногою дістати м'яч і підштовхнув у спину опонента. Васкес відразу звалився на газон, а суддя з Англії Майкл Олівер вказав на «точку».

Після матчу думки двох головних учасників спірного епізоду передбачувано розділилися. Васкес пояснив, що Бенатіа завалив його на газон, і назвав пенальті «очевидним». У свою чергу, захисник «Ювентуса» заявив, що іспанець впав, так як «у нього більше не залишалося варіантів», і нагадав про скандальні рішення судді в повторному чвертьфінальному матчі «Баварії» і «Реала» в минулому сезоні.

Тоді королівський клуб здобув перемогу в додатковий час - 4: 2 - і пройшов далі, але один з м'ячів Кріштіану Роналду забив з явного положення поза грою, а півзахисник мюнхенців Артуро Відаль помилково отримав другу жовту картку. Ту зустріч гравці «Ювентуса» в мікст-зоні згадували неодноразово.

«Клянуся вам, я не штовхав його. Васкес впав, тому що у нього більше не залишалося варіантів. Призначати пенальті в такій ситуації на 93-й хвилині - це абсурд. «Баварія» зіткнулася з цим рік тому, що тут поробиш? »- цитує Бенатіа Football Italia.

Одним з головних постраждалих в спірному епізоді виявився Джанлуїджі Буффон. Після рішення Олівера призначити пенальті футболісти «Ювентуса» оточили суддю явно не з самими доброзичливими намірами. Воротар же щось вимовив арбітру на підвищених тонах. Мабуть, монолог досвідченого голкіпера вийшов занадто грубим, і Буффон отримав першу в кар'єрі червону картку в матчі Ліги чемпіонів.

«Це була одна десята частина пенальті. Я знаю, що суддя все бачив, це спірний епізод. Але не можна ставити пенальті у такий неочевидній ситуації на 93-й хвилині. А адже в першому матчі суддя не призначив чистий одинадцятиметровий в нашу користь. Команда віддала все, зробила неймовірний камбек, і одна людина не повинна все руйнувати », - розповів Буффон журналістам.

«Не можна, щоб замість серця було відро для сміття. Якщо у тебе немає характеру, щоб вийти на це поле, тобі краще сидіти на трибуні разом з дружиною і дітьми, пити газовану воду і їсти чіпси. Не можна руйнувати мрію команди », - додав він.

Незважаючи на образливий виліт своєї команди , Воротар знайшов в собі сили побажати удачі «Реалу».

«Реал» заслужив право пройти далі за підсумками двох матчів, я бажаю їм всього хорошого, для мене завжди було честю грати з цією командою. Але очевидно, що ми як мінімум заслужили право зіграти сьогодні додатковий час », - додав Буффон.

До слова, в мікст-зоні відбулася випадкова зустріч Буффона і Кріштіану Роналду, який реалізував вирішальний пенальті. португалець тепло обійняв суперника і, здавалося, спробував його втішити. Можливо, футболіст «Реала» також сказав Буффону, що пенальті все-таки був, по крайней мере, це він стверджував відразу після фінального свистка. А сам Роналду навіть в такому невдалому для своєї команди матчі побив пару рекордів. По-перше, він став першим футболістом в історії Ліги чемпіонів, який забив десять м'ячів у ворота однієї команди, а по-друге, продовжив свою результативну серію в іграх турніру до 11 зустрічей.

«У сучасному футболі ніхто тобі подарунки робити не буде. Тому ми до кінця боролися, нагнітали, давили, мали багато можливостей, щоб забити більше м'ячів, але Буффон був чудовий на останньому рубежі. Ми мали можливості, щоб забити, і я не розумію, чому футболісти «Ювентуса» протестують і стверджують, що пенальті не було, адже якщо не було б порушення правил, Васкес забив би », - сказав Роналду в ефірі програми« Все на матч » .

«Футбольна мафія завадила« Ювентусу »

Головні тренери команд після гри були менш емоційні. Так, наставник «Ювентуса» Массіміліано Алегрі взагалі спочатку не хотів обговорювати спірний епізод, але журналісти нагадали йому про непризначення в ворота «Реала» пенальті в першому матчі.

«Я не хочу обговорювати рішення судді. Мені шкода хлопців, які добре грали в Туріні протягом перших 60 хвилин і не забили ті м'ячі, які забили сьогодні. Сьогодні в наші ворота поставили пенальті, а тиждень тому не стали цього робити після фолу на Хуані Куадрадо. Невипадково я тоді сказав, що цей епізод вирішить долю протистояння. Ми заслужили як мінімум додатковий час. У нас було дві заміни, і вони могли дати поштовх до успіху. Що Буффон сказав арбітру? Що пенальті не було », - розповів Аллегрі.

Також по темі

Пенальті на 93-й хвилині і видалення Буффона: як суддя допоміг «Реалу» уникнути ганьби і вийти в півфінал Ліги чемпіонів Пенальті на 93-й хвилині і видалення Буффона: як суддя допоміг «Реалу» уникнути ганьби і вийти в півфінал Ліги чемпіонів

Італійський «Ювентус» переміг іспанський «Реал» з рахунком 3: 1 в матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів, але не зміг пройти далі ...

А головний тренер «Реала» Зінедін Зідан і зовсім заявив, що не бачив епізоду з призначенням одинадцятиметрового.

«Я радий, тому що за підсумками 180 хвилин« Реал »заслужено пройшов далі. У нас було більше гольових моментів. Це футбол, і він прекрасний. Якщо в гостях ми виглядали блискуче, то сьогодні все було навпаки. Мені сказали, що пенальті був очевидний. Хоча я сам не бачив цей епізод », - поділився враженнями від гри фахівець.

А ось президент «Ювентуса» Андреа Аньєллі був куди більш категоричний . Він нагадав, що судді в єврокубках приймають чимало спірних рішень не на користь італійських команд, і заявив, що в єврокубках повинна використовуватися система Відеодопомога арбітрам (VAR).

«Ми повинні зберігати спокій і проаналізувати ситуацію. Я спостерігав за ситуацією на чемпіонатах, де введена система Відеодопомога арбітрам. Поки ж в деяких епізодах рішення приймаються не на користь італійських команд, наприклад, в Турині за фол на Куадрадо пенальті не дали, а сьогодні Олівер в неоднозначній ситуації, навпаки, вказав на «точку». Це доводить, що в Лізі чемпіонів необхідно вводити VAR. Мова йде не про один або два моменти, а скоріше, про престиж великого турніру. Ми не можемо допустити, щоб подібні інциденти мали місце. З якоїсь причини на наші матчі продовжують призначати нібито неупереджених суддів, які трактують епізоди не на користь італійських клубів », - повідав функціонер.

А з футболістів «Ювентуса» найбільш жорстко висловився центральний захисник Джорджо К'єлліні. Він також нагадав про гру «Реала» з «Баварією», а відразу після призначення пенальті жестами показував Оліверу, що судді нібито заплатили за призначення пенальті.

«Хіба це сюрприз? У минулому році через це пройшла «Баварія», тепер ми », - відповів коротко К'єлліні.

Нападаючий Пауло Диба, який пропускав матч в Мадриді через вилучення в Турині, вважав за краще взагалі не говорити про пенальті.

«Після сьогоднішнього матчу я гордий бути частиною цієї команди більше, ніж будь-коли», - написав Диба в своєму Twitter.

Футболісти «Реала», зрозуміло, зайняли протилежну позицію і доводили, що пенальті був. Такої точки зору дотримувався, наприклад, захисник Даніель Карвахаль.

«Мені здалося, пенальті був очевидний. Лукас вже був готовий завдати удару, і в цей момент його завалили на газон. Кріштіану ж завжди забиває дуже важливі м'ячі для нашої команди. Будь-яка з решти чотирьох команд здатна виграти титул. Чекаємо п'ятничну жеребкування », - наводить слова Карвахаля Mundo Deportivo.

А з сторонніх спостерігачів найбільш жорстко про спірному епізоді висловився екс-голкіпер збірної Парагваю Хосе Луїс Чілаверт.

«Футбольна мафія завадила« Ювентусу »вийти в півфінал Ліги чемпіонів», - написав Чилаверт в Twiiter.

«Баварія» зіткнулася з цим рік тому, що тут поробиш?