(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Не вистачило навіть Оскара. "Челсі" - "Ювентус" - 2: 2. Ліга чемпіонів. Груповий турнір. 1 тур / Новини / Єврокубки: Ліга Європи, Ліга чемпіонів / Футбол / Спорт-Експрес в Україні

"Челсі" (Англія) - "Ювентус" (Італія) - 2: 2 (2: 1)
    Голи: Оскар, 31 (1: 0). Оскар, 33 (2: 0). Відаль, 38 (2: 1). Квальяррелла, 80 (2: 2)
    "Челсі": Чех, Іванович, Давид Луїз, Коул, Террі, Рамірес (Бертранд, 69), Лемпард, Оскар (Мата, 74), Обі Мікел, Азар, Фернандо Торрес.
    "Ювентус": Буффон, Барцальї, К'єлліні, Ліхтштайнер (Ісла, 77), Бонуччі, Маркізіо, Пірло, Асамоа, Відаль, Джовінко (Квальярелла, 75), Вучініч (Матрі, 88).
    Попередження: Маркізіо, 60. Відаль, 66.
    Суддя: Педру Проенса (Португалія).

"Челсі" двічі виходив вперед у матчі першого туру групового етапу завдяки своєму бразильському дебютанту Оскару, однак Артуро Відаль і Фабіо Квальярелла дозволили італійцям вивезти очки з Туманного Альбіону вперше за останні сім спроб.
    "Челсі" вийшов на газон "Стемфорд Брідж" в єврокубковому матчі вперше після травневої перемоги в Лізі чемпіонів УЄФА, і вболівальники вітали своїх героїв овацією і поруч банерів з подяками. Втім, в міжсезоння команда Роберто Ді Маттео зазнала ряд змін, і в стартовому складі з'явилися прийшли влітку футболісти, покликані незабаром стати лідерами, - юний бразилець Оскар і бельгієць Еден Азар.
    "Ювентус", переживши черговий скандал в міжсезоння, все одно розглядався в якості одного з фаворитів групи і привіз в Лондон самий що ні на є бойовий склад. Проте, матч почався з тиску "Челсі" - господарі частіше володіли м'ячем і атакували великими силами, періодично заробляючи кутові.
    Однак, поки у господарів в атаці не міг знайти себе Фернандо Торрес, пару небезпечних моментів створили візитери з Турина. Спочатку Петро Чех врятував свою команду після виходу до воріт і удару в упор Клаудіо Маркізіо, а потім з вигідної позиції не влучив Мірко Вучініч.
    У чомусь всупереч логіці гри забив в районі півгодинної позначки "Челсі", причому зробив це Оскар, вперше після переходу в лондонський клуб вийшов в стартовому складі. М'яч після ауту потрапив до Азару, який протягнув його уздовж штрафного і віддав бразильцю - той не посоромився пробити здалеку, і снаряд рикошетом від Леонардо Бонуччі влетів в сітку.
    Другий гол Оскара інакше як шедевром і не назвеш. Всього через дві хвилини після першої результативної атаки плеймейкер господарів спиною до воріт прийняв пас Ешлі Коула, моментально розвернувся і бездоганним по виконанню крученим ударом в "дев'ятку" залишив Буффона не при справах.
    Здавалося, "Юве" опиниться в нокауті, однак у гостей знайшлися сили скоротити розрив у рахунку буквально тут же. На 37-й хвилині чилієць Відаль, який грав майже на одній нозі через пошкодження, отримав пас з флангу і зважився на дальній удар. М'яч увійшов в куточок воріт Чеха, як в лузу.
    Другий тайм теж розпочався весело - спочатку Бонуччі сфолив на Лемпарда і дав господарям право на небезпечний штрафний, але Буффон не дозволив потерпілому відзначитися, відбивши м'яч кулаками. Потім в аналогічній ситуації у інших воріт повз пробив Себастьяно Джовінко.
    "Ювентус" додавав по ходу другого тайму з кожною хвилиною, і незабаром Антоніо Конте, який через дискваліфікацію спостерігає за матчами з ложі для почесних гостей, дав команду на вихід другого форварда Квальярелли. Як з'ясувалося пізніше, це рішення стало для господарів фатальним.
    Але спочатку за десять хвилин до фінального свистка Хуан Мата, який вийшов на кінцівку замість Оскара, у швидкій контратаці зобов'язаний був ховати інтригу в цьому матчі, але іспанця підвів завершальний удар. Втративши такий момент, "Челсі" майже негайно поніс покарання. Квальярелла після безглуздої втрати Джона Обі Мікела вискочив з-за спин захисників і відгукнувся на пас Маркізіо, зробивши рахунок 2: 2.
    За п'ять хвилин до кінця все і зовсім могло закінчитися для господарів катастрофою, але в епізоді з черговим небезпечним ударом Квальярелли за Чеха зіграла поперечина. У підсумку - бойова нічия, яка навряд чи потішила лондонців, які примудрилися розтринькати перевагу в два голи.