(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

NEWSru.com :: Жіноча збірна Росії виграла Кубок світу з легкої атлетики

Жіноча збірна Росії виграла Кубок світу з легкої атлетики

Жіноча збірна Росії виграла Кубок світу з легкої атлетики, дводенні змагання якого завершилися в Афінах.

Росіянки в командному заліку набрали 137 очок, на 9 випередивши стала другою збірну Європи. Об'єднана команда Америки фінішувала третьою з 117-ма очками, залишивши на 4-му рядку яка виступала далеко не в найсильнішому складі команду США (101,5 очка).

Чоловічі змагання Кубка світу завершилися перемогою об'єднаної команди Європи (140 очок), на 4 бали випередила атлетів США. Трійку призерів замкнули африканці (116 балів), а росіяни (89 очок) стали лише шостими, пропустивши вперед ще й збірні Азії та Америки.

У своїх видах в неділю успіх святкували російські стрибунка у висоту Олена Слесаренко (результат - 1,97 метра) і стрибунка в довжину Людмила Колчанова (6,78 м).

Тетяна Лисенко завоювала "срібло" в метанні молота з результатом 74,44 метра поступившись тільки полячці Камиле Сколімовської (75,29 м). Ще одне "срібло" збірної Росії принесла Ольга Рябинкина в штовханні ядра. З результатом 19,54 метра вона поступилася лише спортсменці з Нової Зеландії Валері Вілі (19,87 м). Також другий стала на дистанції 1500 метрів Тетяна Томашова, яка не зуміла нав'язати боротьбу переможниці - Маріам Юсуф Ямал з Бахрейну (результат - 4.00,84). З великою перевагою над переслідувач, першою з яких була росіянка Лілія Шобухова, виграла забіг на дистанції в 5000 метрів ефіопка Мезерет Дефар (14.39,11).

"Бронзу" в метанні списа завоював Олександр Іванов, який показав результат 81,87 метра. Поза конкуренцією в цій дисципліні був норвежець Андреас Торкільдсен, що послав снаряд на 87,17 метра.

Окрасою турніру стали жіноча і чоловіча естафети 4 по 400 метрів, відзначає РІА Новини" . У першій з них Світлана Поспєлова, Ольга Котлярова, Юлія Носова і Тетяна Вешкурова Тетяна Леонідівна показали третій результат (3.21,21), поступившись командам Америки (3.19,84) і США (3.20,69). Російські чоловіки стали шостими, а естафету в гострій боротьбі з об'єднаною командою Америки виграли атлети США (3.00,11).