(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

NEWSru.com :: Німецький пілот "Формули-1" Себастьян Феттель виграв Гран-прі Бахрейну

Німецький пілот "Формули-1" Себастьян Феттель виграв Гран-прі Бахрейну

Німецький пілот Ferrari Себастьян Феттель в неділю став переможцем другого етапу чемпіонату з автоперегонів "Формула-1" - Гран-прі Бахрейну, здобувши другу поспіль перемогу в сезоні і 49-ю в кар'єрі.

Другим фінішував Валттері Боттас з Mercedes, на третю сходинку подіуму піднявся його партнер по команді Льюїс Хемілтон.

22-річний російський пілот Сергій Сироткін, взимку підписав контракт з британською командою Williams, фінішував 17-м. В особистому заліку пілотів він посідає останнє, 20-е місце.

Уже після Гран-прі Бахрейну мексиканський пілот Force India Серхіо Перес і новозеландець Брендон Хартлі з Toro Rosso були покарані 30-секундним штрафом за порушення під час прогревочного кола. В результаті Сироткін піднявся на 15-е місце в протоколі гонки.

Після двох стартів Феттель лідирує в загальному заліку пілотів (50 очок), випереджаючи чинного чемпіона світу Хемілтона (33). Наступний етап "Формули-1" - Гран-прі Китаю - стартує 13 квітня в Шанхаї.