(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

NEWSru.com :: фристайліста Ілля Буров приніс Росії восьму бронзову нагороду Олімпіади-2018, тренер спортсмена обурений суддівством

Російський фристайлист Ілля Буров став володарем бронзової медалі Олімпійських ігор в Пхенчхані в змаганнях з лижної акробатики. Буров набрав за виступ в третьому раунді фіналу 122,17 бала, посівши в підсумку третє місце

Російський фристайлист Ілля Буров став володарем бронзової медалі Олімпіади в змаганнях з лижної акробатики. Буров набрав за виступ в третьому раунді фіналу 122,17 бала, посівши в підсумку третє місце.

"Я дуже радий, я зробив все по максимуму. Чуть-чуть перехвилювався. Я думаю, що судді мене гідно оцінили в останньому стрибку. Я присвячую цю бронзову медаль своїм дітям", - сказав Буров журналістам.

- Щоденник Олімпіади-2018. Розклад і результати змагань

"Нам тут весь час занижують оцінки, хоча у Бурова стрибок був не гірше. Не знаю, чому так відбувається, але хлопці виступили гідно, - наводить слова тренера російських фрістайлістов Олександра Долгова ТАСС . - Виступ вважаю успішним, хлопці зуміли відновитися від травм і показали такий результат ".

Золоту медаль Ігор-2018 в цій дисципліні виграв українець Олександр Абраменко (128,51), друга сума балів виявилася у китайця Цзя Цзуняня (128,05). Ще один росіянин Павло Кротов показав четвертий результат (103,17).

- Олександра Лукашенка обурило суддівство на змаганнях з фрістайлу

Нагорода Бурова друга в історії Росії в даній дисципліні. Вперше в чоловічій акробатиці медаль Ігор завоював Володимир Лебедєв, став третім на Олімпіаді в Турині в 2006 році .

В активі російської команди, яка в загальному заліку Олімпіади розташовується на 20-му місці, після успіху Іллі стало три срібні і вісім бронзових нагород.