(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

NEWSru.com :: Бразильці достроково забронювали собі участь у наступній стадії першості планети

Збірна Бразилії, перемігши з рахунком 3: 1 команду Кот-д'Івуара, набрали шість очок і забезпечили собі місце серед учасників плей-офф

Збірна Бразилії, перемігши з рахунком 3: 1 команду Кот-д'Івуара, набрала шість очок і забезпечила собі місце серед учасників плей-офф. Два м'ячі у ворота івуарійців забив Луїс Фабіано - в одному гольовому епізоді нападник двічі підіграв собі рукою.

Розклад і результати матчів, положення команд

За перший тайм команди лише по разу потрапили в створ воріт, але для бразильців цього виявилося достатньо, щоб повести в рахунку. На 29-й хвилині Кака зробив точну передачу Луїсу Фабіано, який могутнім ударом послав м'яч у ближню дев'ятку - 1: 0.

На 50-й хвилині форвард оформив дубль: Луїс красиво обіграв трьох захисників і пробив у ціль - 2: 0. З боку все виглядало дуже ефектно, однак відеоповтор показав, що нападник двічі підіграв собі рукою.

А третій бразильський гол відбувся на 62-й хвилині: Елано після прекрасного прострілу у виконанні Кака знову привів в рух сітку воріт суперника. Після цього моменту стало очевидно, що п'ятиразовий чемпіони планети доведуть справу до перемоги.

У підсумку так і сталося, хоча на 79-й хвилині Дрогба, кивнувши головою в потрібному напрямку, вберіг свою збірну від розгрому.

Варто додати, що протягом всієї зустрічі команда Кот-д'Івуару грала жорстко, а часом навіть грубо. В результаті такої специфіки спору незадовго до фінального свистка на поле спалахнула бійка, результатом якої стало видалення Кака за другу жовту картку.

Група G І Про М 1. Бразилия 2 6 5-2 2. Португалія 1 1 0-0 3. Кот д'Івуар 2 1 1-3 4. Північна Корея 1 0 1-2

Таким чином, перше місце в цьому квартеті, найімовірніше, буде розіграно в заключному турі, коли Бразилія зустрінеться з Португалією. А команді Кот д'Івуар, схоже, доведеться покинути чемпіонат світу після групової стадії.