(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

NEWSru.com :: ЧС-2018: Росія - Іспанія (хронологія матчу)

Незадовго до перерви головний суддя зустрічі Бьорн Куйперс з Нідерландів не злякався призначити 11-метровий удар у ворота іспанців: після подачі кутового від голови Артема Дзюби м'яч потрапив в руку Жерару Піке, що стало підставою для пенальті. Дзюба з точки на 41-й хвилині не схибив - 1: 1
    Іспанці відразу заволоділи перевагою і вже на 11-й хвилині засмутили голкіпера Ігоря Актнфеева
    ЧС-2018: Росія - Іспанія
    ЧС-2018: Росія оголосила стартовий склад на матч з Іспанією

На московському стадіоні "Лужники" відбувся матч 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу, в якому збірна Росії здолала команду Іспанії. Основний і додатковий час завершився внічию - 1: 1, а в серії пенальті удача виявилася на боці росіян (4: 3).

- ЧС-2018: Розклад і результати матчів
    - Черчесов заявив, що для збірної Росії чемпіонат світу тільки починається

Іспанія: Давид де Хеа, Хосе Ігнасіо Начо (Даніель Карвахаль, 70 '), Жерар Піке, Серхіо Рамос, Хорді Альба, Серхіо Бускетс, Коке, Марко Асенсио (Родріго, 104'), Давид Сільва (Андрес Іньєста, 67 '), Іско і Дієго (Яго аспасиев, 80 ').

Росія: Ігор Акінфєєв, Маріо Фернандес, Сергій Ігнашевич, Ілля Кутєпов, Федір Кудряшов, Юрій Жирков (Володимир Гранат, 45 '), Роман Зобнин, Далер Кузя (Олександр Єрохін, 97'), Олександр Головін, Олександр Самедов (Денис Черишев, 61 ') і Артем Дзюба (Федір Смолов, 65').

перший тайм

Вже на 12-й хвилині м'яч опинився у воротах Ігоря Акінфєєва: після навісу зі штрафного Серхіо Рамос, вигравши боротьбу у Сергія Ігнашевіча, змусив помилитися нашого захисника-ветерана, який зрізав м'яч у свої ворота - 0: 1.

Гол додав збірної Іспанії впевненості: до середини тайму у неї було триразове перевага по володінню м'ячем. Наші футболісти намагалися швидко переходити з оборони в атаку, проте ці спроби ні до чого не приводили.

Перший небезпечний момент команда Росії створила лише на 36-й хвилині, коли атака завершилася обвідним ударом Олександра Головіна з-за меж штрафного майданчика, але м'яч пролетів поруч зі штангою.

А незадовго до перерви головний суддя зустрічі Бьорн Куйперс з Нідерландів не злякався призначити 11-метровий удар у ворота іспанців: після подачі з кутового від голови Артема Дзюби м'яч потрапив в руку Жерару Піке, що послужило підставою для пенальті. Дзюба з точки на 41-й хвилині не схибив, перехитривши голкіпера Давида де Хеа - 1: 1.

другий тайм

Після перерви іспанці знову перейшли на російську половину поля великими силами, намагаючись при найменшій можливості загострювати ситуацію в атаці. Але наша оборона з тиском впоралася.

Події розвивалися в основному на підступах штрафного Ігоря Акінфєєва. Найнебезпечніший момент, мабуть, виник на 85-й хвилині, коли Андрес Іньєста завдав удар метрів з 18, але російський голкіпер в даній ситуації не здригнувся.

Додатковий час

Характер матчу не змінився: іспанці шукали свої шанси в атаці, а російські футболісти самовіддано захищалися. На 109-й хвилині Родріго, який вийшов на заміну, мав чудову нагоду вивести свою команду вперед, але його небезпечний удар відбив Акінфєєв.

Незабаром іспанці запросили відеоповтор, вважаючи, що росіяни в боротьбі за верховий м'яч порушили правило в своєму штрафному, проте судді не побачили фолу в спірній ситуації.

серія пенальті

Російські футболісти реалізували чотири спроби з чотирьох (відзначилися Федір Смолов, Сергій Ігнашевич, Олександр Головін і Денис Черишев), а от суперник двічі не зміг пробити Ігоря Акінфєєва (свої спроби не реалізували Коке і Яго аспасиев).

наступний суперник

Суперником збірної Росії по чвертьфіналу буде команда Хорватії, яка в Нижньому Новгороді в серії пенальті перемогла данців . Чвертьфінальний матч Росія - Хорватія відбудеться 7 липня на стадіоні "Фішт" в Сочі.

перед матчем

- Дзюба заявив, що футболісти збірної Росії повинні "померти" в матчі з іспанцями
    - Футболісти збірної Росії звернулися до вболівальників перед матчем з іспанцями (ВІДЕО)
    - Черчесов заявив, що іспанці грають в зрозумілий футбол
    - Тренер збірної Іспанії вважає, що сильні сторони російської команди - флангові атаки і гра в повітрі
    - Іспанці готуються до серії пенальті в матчі зі збірною Росії

Історія зустрічей

Збірні СРСР, СНД і Росії провели проти команди Іспанії 11 матчів, зумівши перемогти лише одного разу при чотирьох нічиїх і шести поразках. Перемогла радянська команда іспанців в домашньому відбірковому матчі чемпіонату Європи 1972 року, що тоді як в фінальних турнірах європейських чемпіонатів перемагали тільки іспанці.

У 1964 році збірна Іспанії обіграла збірну СРСР у фіналі чемпіонату Європи в Мадриді (2: 1), в 2004 році іспанці перемогли російську збірну з рахунком 1: 0 (Група), а в 2008 році - 4: 1 (Група) і 3: 0 (Півфінал).

Однак остання зустріч команд - в листопаді 2017 року Санкт-Петербурзі - завершилася внічию з рахунком 3: 3 .