(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Нічийна епідемія, підйом «Дженоа» та інші події італійського туру

Друга поспіль поразка «Інтера», черговий конфуз «Наполі», прогрес Пауло Дібали і приголомшливий натиск Сімоне Дзадзен.

У вже минулий уїк-енд італійці розіграли вісім матчів серії А (ще парочку ліга відклала на понеділок), і рівно в половині з них були зафіксовані нічийні результати. Правда, мирним чотирнадцятий тур назвати все одно складно - на апеннінських полях кипіли фірмові пристрасті.

«Дженоа» вирвався на третє місце

Завдяки домашній перемозі над «Міланом» (1: 0) команда сивого тактика Джан-П'єро Гасперіні привільно розмістилася відразу за «Ювентусом» і «Ромою». Очевидно, що це - найбільша несподіванка даного турнірного відрізка.

Для перемоги над миланцами Генуї вистачило, в першу чергу, фізичних сил - протягом усієї зустрічі господарі виглядали набагато мобільніші, різкіше і банально швидше. Переможний гол, який капітан «Дженоа» Антонеллі забив з-під антикварного Бонера, цілком міг бути підкріплений ще парою м'ячів, але особливої ​​необхідності забивати ще не відчувалося.

«Мілан» генерував атаки з великими труднощами (повернення до складу Монтоліво креативну становить не поліпшило - Ріккардо поки явно не готовий), а все створені небезпеки легко відводив від воріт Маттіа Перин. У другому таймі міланці навіть жодного разу не пробили в створ - це найточніше характеризує їхню гру (інертну і неефективну).

Флорентійська посуха

Шкода, але матч «Фіорентини» і «Ювентуса», який був винесений на п'ятничний вечір і повинен був стати окрасою туру, став чи не найбільш нудним поєдинком уїк-енду. Подумки Макс Алегрі (і не тільки він один, але про це нижче) вже приймав іспанський «Атлетіко», тому на гру проти «фіалок» була знову обрана стара схема з трьома захисниками, а також проведена планова ротація складу (в запасі залишилися Тевес і Маркізіо). Результат - перша нульова нічия за два роки. Реально на турнірне становище він не вплинув, і представники обох команд визнали, що вважають його справедливим.

По-великому рахунку, реально розраховувати «Ювентус» міг тільки на Миколу Ріццолі - в кінцівці арбітр міг призначити у ворота «Фіорентини» пенальті за гру рукою Давида Пісарро, але вважав за краще залишити епізод без уваги. «Фіалка» ж розраховувати було зовсім не на кого - гармата Маріо Гомеса знову простояла без діла (німець жодного разу навіть не спробував пробити по воротах Буффона).

Божевільний «Сассуоло»

Учень Зденека Земана Еусебіо Ді Франческо йде правильною дорогою. Його команда з крихітного містечка - сама непередбачувана банда в серії А і самий рок'н'ролльний бренд італійського футболу # прямосейчас. «Сассуоло» ще років 10 будуть нагадувати жахливі програші «Інтеру», але вони дуже стараються змінити ставлення до себе. І у них виходить!

«Рома» Руді Гарсії отримала від бородатого риса Сімоне Дзадзен (немає, ну як же він схожий на Бобо Вієрі!) Два м'ячі за три хвилини (його перший дубль в серії А). Один гол став наслідком самовпевненості Моргана Де Санктіс, другий - провалу центральних захисників.

На тижні римлянам належить найважливіша гра проти «Манчестер Сіті» - тільки цим і можна пояснити їх розхлябаність в рядовому матчі серії А. З іншого боку - «Сассуоло» заслужив кожен свій гол. Еусебіо Ді Франческо розповідає, що часом навіть на тренуваннях не може вгамувати своїх форвардів, які працюють на знос.

У другому таймі «Рома» залишилася вдесятьох через вилучення Де Россі, але все-таки їй вдалося не відстати від «Ювентуса» ще на одне очко. Гру врятував Адем Ляйіч - римляни тягнулися до нічиєї щосили і домоглися космічного переваги щодо володіння м'ячем (77%), який переріс в дубль серба.

На жаль, утримувати нажите непосильною працею "Сассуоло» поки не навчився. Коли навчиться, вболівати за них вже буде мейнстрімом, так що поспішайте.

Що це було?

«Наполі» ледь не програв «Емполі» на «Сан Паоло» - напевно, не існує такого неаполитанца, який не назвав би це ганьбою. Проте, аж до 67-ї хвилини «Наполі» покірливо програвав тосканским гостям з рахунком 0: 2 (Верді, Лайки). Причому голи давалися «Емполі» надзвичайно легко - м'яч Верді зробив досвідчений старий Маккароне (ветеран вирізав ідеальну гольову передачу через двох захисників «Наполі»), а Лайки сам собі розчистив простір після подачі кутового і легко розстріляв Рафаела.

Тренер «Емполі» Мауріціо Сарри з чистою совістю заявив, що пишається своїми гравцями, не дивлячись на те, що перевага вони не втримали, а ось Рафа Бенітес наполіг на тому, що «Наполі» подарував гостям два голи, але згодом міг навіть перемогти. Дійсно, в самій кінцівці момент мав Де Гузман, але його удар в один дотик парирував кращий гравець матчу - холоднокровний воротар «Емполі» Луїджі Сепе.

шоу Дібали

Спритний аргентинець, на якого Мауріціо Дзампаріні навісив цінник в 50 мільйонів євро і порівняв з Мессі і Монтеллою, знову відзначився, вже сьомий раз в сезоні. На цей раз від Дібали постраждав «Торіно». Крім голи, Пауло записав на свій рахунок результативну передачу і звання кращого гравця, а сам матч проти «биків» закінчився нічиєю 2: 2 (до речі, за «Торіно» забив Джозеф Мартінес, і це перший венесуельський гол в серії А з часів Массімо Марджотта ).

Кому-то могло здатися, що Диба простий, як гетри, але не тут-то було: не встигли ми його до ладу розглянути, а Диба вже відмовився від пропозиції Антоніо Конте виступати за збірну Італії (він мріє прорватися в команду Аргентини) і поширився про своїх симпатіях до англійської Прем'єр-лізі (і, зокрема, до «Арсеналу»).

Тільки справа ось у чому: думати про все це ще занадто рано. Дзампаріні дуже даремно підігріває ситуацію - швидше за все, патрон сицилійців вже прийняв рішення продати форварда, але своїми сміливими заявами ( «Диба вже зараз найкращий нападник в Італії, а через два роки стане кращим гравцем в світі») він ризикує вивести крихкого аргентинця з морального рівноваги .

Головний камбек туру

Нападник «Чезени» Грегуар Дефрель забив два м'ячі у ворота «Аталанти» в першому таймі - багатьом здалося, що доля трьох очок вирішена (бергамаскі в цьому році дуже податливі і жахливо мало забивають). Але вийшло навпаки. Складно уявити, як Стефано Колантуоно будував розмову в роздягальні, але його команда включила турбо-режим відразу після закінчення перерви.

46 хвилина - Беналуан відіграє один гол.

50 хвилина - Стендардо зрівнює рахунок.

52 хвилина - Максі Моралес виводить «Аталанту» вперед! Ці три голи за сім хвилин - фантастика, адже до цього в 13 матчах бергамаскі забили всього п'ять голів.

кошмари Манчіні

Друга поразка поспіль не сильно позначилося на позиції «Інтера» в турнірній таблиці, але нічого хорошого в цьому немає - команда Роберто Манчіні загрузла в другій десятці. Поразка від «Удінезе» - справжній шок. «Зебри» повністю провалили перший тайм, особливо моторошно виглядали їхні марні спроби переходу з оборони в атаку. Ді Натале практично не зустрічався з м'ячем. Потім вони отримали гол у роздягальню від Мауро Ікарді - здавалося, «Інтер» тримає гру під контролем і впевнено рухається до перемоги.

Але в другому таймі почалася якась нісенітниця. Економія сили «Удінезе» несподівано додав і став набагато краще комбінувати, а «Інтер», навпаки, перетворився в синів анархії - дії гравців втратили логіку. Нескінченні індивідуальні помилки.

Складно сказати, чого тут більше (напевно, все порівну) - везіння або професіоналізму Страмаччоні, вдало підібрав план на гру, але в другому таймі «Удінезе» забив два голи і вирвав перемогу.

Головна новина туру

За годину до початку матчу «Парми» проти «Лаціо» стало відомо, що Томмазо Гірарді продав клуб групі російсько-кіпрських інвесторів за 5 мільйонів євро (таку цифру озвучив Танкреді Палмер - вірити чи ні, вирішуйте самі). Агентство ANSA стверджує, що сума угоди склала 8 мільйонів - в будь-якому випадку, «Парма» пішла задешево.

Роберто Донадоні повідомив, що нові власники прибутку на тренувальну базу «Парми» в колектив і представилися команді, але це не допомогло їй перемогти «Лаціо». Пармезанці в черговий раз поступилися (1: 2), хоча і продемонстрували деякі ознаки одужання (в першому таймі в атаці все було досить жваво).

У найближчий тиждень з Парми варто чекати більше новин - нові власники повинні будуть розповісти про свої погляди на майбутнє клубу.

PS Переживши стресовий понеділок і повернувшись додому з офісу, не поспішайте приймати горизонтальне положення. Чотирнадцятий тур серії А продовжиться двома матчами. Вибирайте гру в залежності від настрою: якщо трудовий тиждень почалася з місця в кар'єр, і ви відчуваєте, що вже пора випускати пар - подивіться гру на Сардинії, де «Кальярі» Зденека Земана буде безжально бомбити нещасний «К'єво».

Якщо ж ви готові присвятити вечір інтелектуальному дозвіллю - дивіться «Сампдорію» і «Верону». Колишні захисники Михайлович і Мандорліні влаштують тактичну битву вищого сорту.

Перегляд контенту надано ntvplus.ru (ВАТ НТВ-ПЛЮС)