(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Німеччину перемагає Швецію 2: 1 на ЧС-2018 - переможний гол забив Тоні Кроос

1. Орфографічна помилка в тексті:

23 червня 2018, 23:04 Переглядів: 23 червня 2018, 23:04 Переглядів:   Марко Ройс зрівняв рахунок

Марко Ройс зрівняв рахунок. Фото AFP.

Збірна Німеччини в другому матчі групового етапу чемпіонату світу з футболу 2018 року здобула вольову перемогу над національною командою Швеції. Дограючи поєдинок удесятьох, підопічні Йоахима Льова вирвали життєво важливі для себе три очки завдяки фантастичному голу зі штрафного від Тоні Крооса на п'ятій компенсованій хвилині. Наш сайт вів текстову онлайн трансляцію матчу Німеччина - Швеція з фото та коментарями.

З самого початку першого тайму обидві команди визначилися з тактикою на матч Німеччина взяла м'яч під свій контроль, в той час як Швеція намагалася підловити чемпіонів світу на контратаках. Треба сказати, що підопічні Янне Андерссона краще справлялися зі своїми обов'язками. Скандинави реалізували один з трьох своїх стовідсоткових моментів: на 32-й хвилині обрізанням Тоні Крооса сповна скористався Тойвонен, якого вивели на побачення з Нойером і той підсік м'яч над головою досвідченого кіпера. З самого початку першого тайму обидві команди визначилися з тактикою на матч Німеччина взяла м'яч під свій контроль, в той час як Швеція намагалася підловити чемпіонів світу на контратаках

Після серйозної розмови з головним тренером Йоахімом Лівому в роздягальні, німецькі гравці зібралися і вже в самому дебюті другої половини зустрічі зрівняли рахунок зусиллями Марко Ройса, який замкнув простріл з лівого флангу. Незважаючи на швидкий гол, з плином часу, гра перейшла в те русло, в якому вона була в першому таймі.

За вісім хвилин до кінця основного часу другу жовту картку отримав Жером Боатенг, залишивши свою команду в меншості. Після цього, здавалося, німцям вже нічого не світило. Але високу індивідуальну майстерність Тоні Крооса вистрілила в потрібний момент - на п'ятій компенсованій хвилині хавбеку мадридського "Реала" вдався чудовий удар зі штрафного - 2: 1. За вісім хвилин до кінця основного часу другу жовту картку отримав Жером Боатенг, залишивши свою команду в меншості

Німеччина - Швеція - 2: 1

Голи: Тойвонен, 32 - 0: 1; Ройс, 48 - 1: 1; Кроос, 90 + 5 - 2: 1.

Німеччина: Нойер, Кіммі, Боатенг, Рюдігер, Гектор (Брандт, 87), Руді (Гюндоган, 31), Кроос, Дракслер (Гомес, 46), Ройс, Мюллер, Вернер.

Швеція: Ольсен, Аугустінссон, Лінделеф, Гранквіст, Лустіг, Классон (Дурмаз, 74), Ларссон, Екдаль, Форсберг, Тойвонен (Гвідетті, 78), Берг (Телін, 90).

Чемпіонат світу в Росії пройде з 14 червня по 15 липня в 11 містах. Повний розклад матчів ЧС-2018 доступно на нашому сайті.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Фантастика в Ростові: на останніх секундах Німеччина вириває перемогу над Швецією". інші Новини дивіться в блоці "Останні новини"