(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Німецький пілот Себастьян Феттель виграв Гран-прі Великобританії (ФОТО)

Німецький пілот "Ред Булла" Себастьян Феттель став переможцем Гран-прі Великобританії - восьмого етапу чемпіонату світу з автоперегонів у класі "Формула-1".

Німецький пілот Ред Булла Себастьян Феттель став переможцем Гран-прі Великобританії - восьмого етапу чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формула-1

Стартувавши з поул-позишн, молодий німець впевнено провів гонку і здобув другу перемогу в сезоні. Перевага Феттеля над фінішував слідом за ним напарником по "Ред Булл" Марком Уеббером склало близько 15 секунд. Третє місце зайняв Рубенс Баррікелло на "Брауні".

Лідер чемпіонату Дженсон Баттон, який виграв інші шість гонок сезону, на домашньому Гран-прі став лише шостим.

Призова вісімка Гран-прі Великобританії: 1. Себастьян Феттель ( "Ред Булл"), 2. Марк Веббер ( "Ред Булл"), 3. Рубенс Баррікелло ( "Браун"), 4. Феліпе Маса ( "Феррарі"), 5 . Ніко Росберг ( "Вільямс"), 6. Дженсон Баттон ( "Браун"), 7. Ярно Труллі ( "Тойота"), 8. Кімі Райкконен ( "Феррарі").

"Ред Булл" зробив другий дубль в сезоні після Гран-прі Китаю. Феттель відіграв у Баттона 7 очок і майже до мінімуму скоротив відставання від Баррікелло, який йде другим у особистому заліку. Втім, відрив Баттона від переслідувачів як і раніше залишається комфортним.

Особистий залік чемпіонату після восьми етапів: Баттон - 64 очки, Баррікелло - 41, Феттель - 39, Веббер - 35,5, Труллі - 21,5, Маса - 16, Росберг - 15,5, Тімо Глок - 13, Фернандо Алонсо - 11, Райкконен - ​​10.

Кубок конструкторів: "Браун" - 105, "Ред Булл" - 74,5, "Тойота" - 34,5, "Феррарі" - 26, "Вільямс" - 15,5, "Макларен" - 13, "Рено" - 11, "БМВ-Заубер" - 8, "Торо Россо" - 5, "Форс Індія" - 0.

Дев'ятий етап чемпіонату - Гран-прі Німеччини - пройде 10-12 липня.

За матеріалами: "РІА Новини"