(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Новини хокею - офіційний сайт ХК «Металург» (Магнітогорськ)

1. "Червона Армія" перемогла в четвертому матчі фінальної серії з "Сталевими лисицями"...
    Чемпионат.com

288

"Червона Армія" перемогла в четвертому матчі фінальної серії з "Сталевими лисицями" і стала володарем Кубка Харламова.

Три роки великі призи обходили стороною західні команди. У 2008 році "Хімік" з Воскресенська став переможцем Вищої ліги, після чого в нашому хокеї встановилася повна гегемонія Сходу, який монополізував всі російські титули. Ярославський "Локомотив", підмосковні ХК МВС і "Атлант" наближалися було до заповітної мети, але в кінці довгого шляху все одно надавали біти східними фаворитами. І все ж знайшлася на Заході сила, яка перервала цю гегемонію. Це не просто сила, це справжня армія - "ЧЕРВОНА АРМІЯ".
    Символічно, що свій перший титул молодіжна команда ЦСКА здобула 22 квітня, в день народження Володимира Леніна, який у 1918 році підписав декрет про створення Робітничо-селянської Червоної армії.
    Лисий АВТОБУС
    За годину до початку матчу біля кас ЛДС ЦСКА вишикувалися пристойні черги. Відразу згадалося обіцянку керівництво армійського клубу про новий столичному рекорд відвідуваності МХЛ. У "військових" слова не розходяться з ділом, і в скрижалі ліги записано нове досягнення - 4200 глядачів прийшли відсалютувати молодим "червоноармійцям".
    Ну, може, трохи менше - не варто забувати і про гостьовому секторі. Напередодні ми вже розповідали про магнітогорський вболівальників, які провели 20 годин у автобусі по дорозі в Москву. Перед четвертим матчем цей автобус став нашим поглядам. Зовсім запилений він стояв перед службовим входом армійської арени.
    - Йому вже близько 20 років, - розповіли нам Магнітогорська вболівальники. - На ньому ще молодий Женя Малкін їздив.
    Це прямо не автобус, це справжня реліквія. З боку взагалі можна подумати, що на ньому їздив не тільки молодий Женя Малкін, але і молодий Женя Корінців.

22 квітня 2011 року. Москва. Плей-офф МХЛ. Фінал. ЦСКА "Червона Армія" - "Сталеві Лисиці" - 4: 3.

КРАСНО-БІЛИЙ ВОРОТАР

Тепер уже Корінців - Євген Геннадійович, мабуть, найтитулованіший тренер в російському молодіжному хокеї. Як йому вдасться налаштувати своїх хлопців на гру за рахунку 0: 3 в серії? Головне питання, яке стояло перед грою.
    - У нас справжня команда. Всі хлопці з характером, ми будемо вірити в перемогу до кінця, - сказав наставник "Лисов".
    До того ж, Корінців вирішив струсити команду кількома несподіваними рішеннями. В першу чергу, це стосується воротарської позиції. Основний голкіпер магнітогорцев Дмитро Волошин взагалі виявився поза заявкою і прогулювався перед стартовим вкиданням в фойє армійської арени. А з перших хвилин останній рубіж "Лисов" був відданий під охорону Філіпа Сірика.
    - Волошин так і не зміг до кінця оговтатися від травми. А вибір Філіпа обумовлений наступним: ми розраховували, що вдома він зможе проявити свої найкращі якості. Це був для нього своєрідний виклик, - пояснив Корінців.
    Тут залишається додати, що Сірик - вихованець спартаківський школи. І не потрібно пояснювати, як йому хотілося проявити себе в матчі проти "молодіжки" ЦСКА. Який же все-таки тонкий психолог Корінців!

СТАЛЬНОЙ ХАРАКТЕР
    Ця гра стала черговим підтвердженням, що команди Корешкова не здаються ніколи. Який тренер - такі і хокеїсти! Незважаючи на всю принциповість зустрічі з армійцями Сірик пропустив досить швидко - зненацька його застав кидок від синьої лінії Михайла Пашніна. Ще до перерви Микита Гусєв подвоїв перевагу армійців в рахунку. Це 17-й гол молодого форварда, який встановив нову планку для снайперів в Кубку Харламова.
    Будь-яка команда в такій ситуації може опустити руки. Рахунок в матчі 0: 2, гра на чужому майданчику, в серії "горять" 0: 3 - можна догравати і відлітати у відпустку. Будь-яка команда, але тільки не "Сталеві Лисиці".
    Підопічні Корешкова почали черговий "камбек" з реалізації більшості. Ще одне несподіване рішення Корешкова - Євген Григоренко в ролі захисника - підставив ключку під кидок Антипина.
    І навіть шайба армійця Миколи Прохоркино не збентежила гостей. Минуло сім (!) Секунд, і проштрафився Володимир Малиновський знову зробив різницю в рахунку мінімальної. У третьому періоді господарі намагалися утримати цю перевагу, але не дотерпіли - Павло Здуни завершив прохід Малиновського на ворота Гайдученко відмінною грою на добиванні.
    - Видно, як хлопці стараються, - прокоментував гру форвард "Торонто" Микола Кулємін, який готується до виступу на чемпіонаті світу. - "Сталеві Лисиці" - це команда з мого рідного міста. Тому я дуже за неї переживаю. Навіть в Канаді намагаюся постійно стежити за результатами не тільки "Металурга", але і "молодіжки". Але не можна забувати, що до цього у "Лисов" були дуже складні серії, де хлопці залишили багато сил і емоцій.

ЗОЛОТА ШАЙБА Кулемина
    Початок овертайму вболівальники зустріли напруженою тишею. Трибуни не очікували, що гості з Магнітогорська будуть так відчайдушно чіплятися за перемогу. Намагався зберігати холоднокровність і В'ячеслав Буца. Можна тільки уявити, як вирував адреналін всередині армійського наставника. Але в такі хвилини необхідно вселяти в своїх підопічних впевненість, що у головнокомандувача "Червоної Армії" виходило сповна.
    Впевненість Буцаева передалася і хокеїстам. На третій хвилині овертайму захисник "Лисов" Іван Гавриленко зробив фатальний кидок. Армійці виграли вкидання і почали возити суперників по борту. В результаті В'ячеслав Кулємін виявився за воротами гостей.
    - У цей момент подумав, що пора закінчувати серію. Не хочеться знову виходити на лід в неділю, можна вирішити всі зараз. Виїхав на п'ятак і "з м'ясом" заштовхав шайбу в ворота Сірика! Тепер ця шайба буде у мене. Треба подумати, що з нею зробити.
    Що було далі - важко описати словами. Але ми все ж постараємося. Правда, це буде вже трохи інша історія.

"Червона Армія" (Москва) - "Сталеві Лисиці" (Магнітогорськ) - 4: 3 ОТ (2: 0, 1: 2, 0: 1, 1: 0)
    1: 0 - Пашнін (Барбашев) - 9:48.
    2: 0 - Гусєв (Камаєв) - 16:01.
    2: 1 - Григоренко (Апальков, Антипин) - 35:41 ГБ.
    3: 1 - Прохоркино (Гусєв) - 37:23 ГБ.
    3: 2 - Малиновський (Лебедєв) - 37:30.
    3: 3 - Здуни (Малиновський) - 54:35.
    4: 3 - Кулемін - 62:10.
    Воротарі: Гайдученко - Сірик.
    Рахунок в серії: 4-0 (3: 2 ОТ, 3: 0, 4: 3, 4: 3 ОТ).

Як йому вдасться налаштувати своїх хлопців на гру за рахунку 0: 3 в серії?