(098)4-63-63-63

Новини хокею - офіційний сайт ХК «Металург» (Магнітогорськ)

Спорт-Експрес

94

Голи: Скачков - 1 (Медведєв), 15:29 - 1: 0. Іммонен - ​​7 (бол., Дарзиньш, Мієттінена), 21:18 - 2: 0. Кулємін - 1 (Моня, Рясенскій), 37:27 - 2: 1. Зубов - 5 (Широков), 39:12 - 2: 2.

Буліти: Скачков (А) - 1: 0. Яшин (Ц) - 1: 1. Іммонен (А) - 2: 1. Зубов (Ц) - 2: 1 (воротар). Заріпов (А) - 2: 1 (воротар). Бадюк (Ц) - 2: 2. Яшин - 2: 2 (воротар). Скачков - 2: 2 (мимо). Бадюк - 2: 2 (мимо). Іммонен - ​​3: 2.

Воротарі: Веханен - Стана (Гайдученко - з третього булліта).

Штраф: 12 - 10.

Кидки: 27 (10 + 5 + 8 + 4) - 38 (8 + 12 + 12 + 6).

Три кращі гравці: Скачков (А), Кулємін (Ц), Іммонен (А).

Судді: Бондар (Магнітогорськ), Наливайко (Мінськ).

18 жовтня. Казань. "Татнефть Арена". 3900 глядачів (8734).

"Ак Барс" - ЦСКА - 3: 2 Б. Нападаючий казанців Кирило ПЕТРОВ (№90) в боротьбі з суперником. фото КХЛ

Сергій ГАВРИЛОВ
    з Казані

Незважаючи на всі відмінності в вагових категоріях, до очної зустрічі команди підійшли приблизно в однаковому стані. ЦСКА і "Ак Барс" вступили в сезон з новими тренерами, і обидва клуби перебувають у пошуку нової гри. Як наслідок - нерівний хід по чемпіонату, хоча, звичайно, у казанців ситуація в цьому плані помітно веселіше.

Але вчора господарям вперше в сезоні довелося грати без свого харизматичного капітана Олексій Морозова - травма привідного м'яза не дозволила самому зоряному "барсу" вийти на лід. В результаті його місце в другій, зауважимо, п'ятірці поруч з Заріпова і Капаненом зайняв 20-річний Бочаров. Морозов за грою спостерігав з трибуни разом з дитиною і дружиною.

До речі, не один капітан вчора дивився матч з трибун "Татнефть-Арени". Кампанію Морозову склав капітан "Рубіна" Роман Шаронов разом з Крістіаном Нобоа і Віталієм Калешин - напередодні вильоту до Лондона на гру з "Тоттенхемом" футболісти прийшли повболівати за земляків. Варто також відзначити, що в ложі почесних гостей розташувався почесний президент ЦСКА Віктор Тихонов. Він приїхав повболівати за свій клуб, а заодно побачити сина Василя, старшого тренера "Ак Барса", і обговорити за родинною долю Тихонова-молодшого в СКА. Дивився хокей Тихонов-старший поруч з першим президентом республіки Мінтимером Шаймієвим.

Що до самого хокею, то спочатку команди вирішили грати без воріт - атака йшла за атакою, оборонятися суперники не поспішали, доставляючи проблеми воротарям. Так, вже на першій хвилині ледь не забив у гостей Барбашев, несподівано отримав можливість безперешкодно залишити з пари метрів, але Веханен виручив казанців.

Поступово господарі стали перехоплювати ініціативу, позначалося індивідуальне перевагу у виконавській майстерності. Чи не забив, вийшовши "два в один", Кулємін, а ось Скачков хитрим кистьовим кидком з-під захисника застав станемо зненацька - голкіпер армійців кидка не бачив, 1: 0. Гол імені Куляша! Вчора у захисника "Ак Барса" Дениса Куляша народився син, з чим партнери по команді і привітали Цар-гармату.

Настільки ж весело господарі почали і другий період. Перше вилучення у гостей і в матчі взагалі призвело до голу Іммонен: пас Мієттінена через воріт на п'ятачок, кидок з ходу - і 2: 0.

Начебто і в подальшому "Ак Барс" міцно володів ініціативою, будучи впевненим, що ось-ось досягне успіху в третій раз. Але ж ні. Заколисали армійці "барсів" і за якісь дві хвилини швиденько рахунок зрівняли. За океаном сказали б - "сміттєві" шайби, а яка різниця, якщо в обох випадках вони перетинали лінію воріт. Спочатку Кулємін досяг успіху на добиванні, а потім Зубов з партнерами розіграв шайбу на п'ятачку, 2: 2.

Гра почалася, по суті, заново. Видалення посипалися як з рогу достатку, можливостей вийти вперед було більш ніж достатньо що в однієї команди, що у інший. Хоча більше атакували господарі. В середині третього періоду трибуни кинулися до нього: уболівальникам "Ак Барса" здалося, що шайба побувала-таки у воротах ЦСКА, через пару хвилин і арбітри засумнівалися, подивившись відеоповтор незрозумілого епізоду, але досить швидко з'ясовували, що трибуни помилилися - гола не було.

Повновагі три очки могли добути армійці. За дві з половиною хвилини до кінця основного часу у господарів був видалений Скачков. Але "Ак Барс" відбився в меншості. В овертаймі особливих подій не було, і доля зустрічі вирішилася в серії буллітів.