(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Олег Кубарєв: "Ми не заслуговували на поразку". "Гомель" - "Ліверпуль" - 0: 1. Ліга Європи. 3-й кваліфікаційний раунд. перший матч

Головний тренер "Гомеля" Олег Кубарєв. Фото: fcgomel.com

Головний тренер "Гомеля" Олег Кубарєв після домашнього матчу третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи з "Ліверпулем" (0: 1) відзначив, що команда не заслуговувала на поразку і постарається підготуватися краще до повторної зустрічі.

- Сподіваюся, ми подарували свято жителям міста, вболівальникам. Команда зіграла добре і, як мінімум, не заслуговувала поразки, - наводить СЕ з посиланням на офіційний сайт "Гомеля" слова Кубарева.

- Прикро, але до матчу можна підготуватися краще, і в Ліверпуль ми їдемо не в статусі хлопчиків для биття. Дуже розраховую на олімпійців Кузьменка і Алексієвич в матчі-відповіді. Нам їх не вистачало.

Неможливо 90 хвилин компактно розташовуватися. У другому таймі часто концентрація втрачається, з'являються розриви, починається гра на зустрічних курсах. Гол нам забили здалеку. Не хочу звинувачувати воротаря, такі удари не завжди можна заблокувати. Провалилися.