(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Олександр Хацкевич: «У Києві буде зовсім інша гра, в якій все і вирішиться»

Головний тренер київського « Динамо » Олександр Хацкевич після поразки від « Аякса »(1: 3) в першому матчі раунду плей-офф Ліги чемпіонів зазначив, що в матчі-відповіді біло-блакитні більше приділять уваги атаці.

- Гра залишила неоднозначні враження: з одного боку, це найгірший результат в нинішньому сезоні, з іншого - команда показала ледь не найкраще рух за останні матчі. Чи не шкодуєте, що затягнули з заміною Гармаша?

- Звичайно, неприємно пропускати вже на першій хвилині. Йде тиск з боку трибун, була допущена індивідуальна помилка в цьому епізоді. Але потім ми зрівняли рахунок, після чого арбітр цілком міг призначати пенальті в епізоді з Циганкова, - наводить слова Хацкевича офіційний сайт клубу. - При цьому стверджувати, що там стовідсотковий пенальті, не буду, оскільки поки не бачив цього моменту. У першому таймі була присутня певна невпевненість при контролі м'яча, віддали супернику середину поля. Що стосується заміни Гармаша, то не хотілося її робити в першому таймі, але Денис не увійшов у гру на своїй позиції, перш за все в психологічному плані, тому в перерві замінили його.

- Здалося, що була певна расконцентрація на початку гри. Наскільки ключовим було питання виходу з оборони в атаку?

- Ми намагалися виходити в атаку через середній і короткий пас. «Аякс» атакував великими силами, і при втраті м'яча ми мали непогані шанси на вихід в контратаку. На жаль, Гармаш в центрі поля створював більшість саме для суперника, а вибивати м'яч на Бесєдіна, коли під ним нікого немає, не було сенсу. У нас були непогані виходи з оборони в атаку, але це траплялося лише епізодично. У другому таймі можна було побачити, що все виходить, якщо дисципліновано діяти на полі і виконувати всі вимоги тренерського штабу. До того ж в першому таймі наші захисники при флангових передачах чомусь тримали зони, а не грали персонально, через що ми пропустили третій м'яч. У перерві акцентували увагу хлопців на цьому в тому числі.

- Перший матч показав, що у «Аякса» також є слабкі сторони. У вас є віра, що зможете пройти в груповий турнір Ліги чемпіонів?

- Якщо абстрагуватися від результату, який поки 3: 1 на користь «Аякса», то, звичайно, є. У Києві ми більше уваги приділимо атаці, але при цьому не будемо забувати про оборону. Другий тайм матчу показав, що коли ми володіємо м'ячем, «Аякс» відчуває себе некомфортно. Інша справа, що навіть при такому ході подій ми робили багато втрат. Тому в Києві буде зовсім інша гра, в якій все і вирішиться.

Матч-відповідь між командами пройде в Києві 28 серпня.

Головний тренер київського «   Динамо   »   Олександр Хацкевич   після поразки від «   Аякса   »(1: 3) в першому матчі раунду плей-офф Ліги чемпіонів зазначив, що в матчі-відповіді біло-блакитні більше приділять уваги атаці Аякс - Динамо К. - 3: 1. Голи

Чи не шкодуєте, що затягнули з заміною Гармаша?
    Наскільки ключовим було питання виходу з оборони в атаку?