(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Олімпіада-2012: результати, медалі, таблиця

Dp.ru представляє таблицю результатів Олімпіади-2012 в Лондоні і підсумкові дані загального медального заліку.

Олімпіада-2012: результати, медалі, таблиця. Четверте місце.

Вигравши 82 медалі - 24 золотих, 25 срібних і 33 бронзових - збірна Росії зайняла на Олімпіаде- 2012 у Лондоні 4-е місце.

Всього на Олімпіаді було розіграно 302 комплекти нагород у 39 спортивних дисциплінах.

Олімпіада-2012: результати, медалі, таблиця. Лідери.

Попереду нашої команди виявилися не тільки американці і китайці, лідерство яких ніхто і не ставив під сумнів. Проявивши волю до перемоги, третє місце на домашній Олімпіаді посіла збірна Великобританії.

Олімпіада 2012: результати, медалі, таблиця. Бронзова збірна.

24 золоті медалі - це майже стільки ж, скільки планували спортивні чиновники (перед початком ігор йшлося, за різними даними, про показник від 25 до 30 медалей). Таким чином, Олімпіаду в Лондоні навіть з точки зору чиновників слід вважати успішною. Якщо ж врахувати перше місце за кількістю бронзи і третє - за загальною кількістю нагород, її слід вважати більш ніж успішною.

Олімпіада-2012: Результати, медалі, таблиця. Хід турніру.

Збірна Росії Вкочує в Олімпіаду повільно, довгий час займаючи то 9-е, то 10-е місце; наші медалі ще попереду, говорили тренери, і, як пізніше з'ясувалося, говорили правду. Ривок був здійснений в останні 4 дні; наша команда швидко вийшла на 5-е місце, потім зрівнялася за кількістю золотих медалей з корейцями, а потім не тільки перевершила їх, а й майже наблизилася до англійців. В останній день Олімпіади збірна Росії виграла золоті медалі на чоловічому волейбольному турнірі та бронзові - на баскетбольному.

Олімпіада-2012: результати, медалі, таблиця. Російські види спорту.

З 24 золотих медалей вісім нагород Росії принесла легка атлетика, чотири - боротьба, по три - гімнастика, дзюдо, плавання, по одній - бокс, волейбол і веслування. З 27 видів спорту золотоносними стали тільки вісім.

Олімпіада-2012: результати, медалі, таблиця. Двадцять чотири чемпіони.

Олімпійськими чемпіонами в складі збірної Росії стали: боксер Єгор Мехонцев, жіноча збірна гімнасток, чоловіча збірна з волейболу, легкоатлети Марія Савінова, Анна Чичерова, Олена Лашманова, Сергій Кірдяпкін, Тетяна Лисенко, Наталя Антюх, Іван Ухов, Юлія Заріпова, гімнастка Євгенія Канаєва, чоловіча команда байдарочників, борці Джамал Отарсултанов Джамал Султанович, Наталія Воробйова, Алан Хугаев, Роман Власов, збірна і дует синхроністок, плавець Ілля Захаров, гімнастка Алія Мустафіна, дзюдоїсти Тагір Хайбулаев, Мансур Ісаєв і Арсен Галстян.

Олімпіада-2012: результати, медалі, таблиця. Оцінки експертів.

Спортивні коментатори кажуть, що підсумки Олімпіади слід вважати хорошими. Чотири роки тому в Пекіні збірна Росії посіла третє місце, але виграла менше нагород, ніж зараз (23 золота проти 24, 73 медалі всіх достоїнств проти 82). На китайських іграх росіяни, з одного боку, сильно відстали від пари лідерів, з іншого - настільки ж переконливо відірвалися від групи переслідувачів. Тепер це місце між парою лідерів і всіма іншими з Росією ділить Великобританія.

Ніяких революцій російському спорту, за словами тренерів олімпійців, не потрібно: єдине, з чим доведеться змиритися, так це з відставанням і від США і від Китаю в доступному для огляду майбутньому. Але продовжувати гідно змагатися цілком можна; потрібно тільки згадувати про олімпійські види спорту не раз в 4 роки, а частіше, вкладати гроші не в будівництво одноразових залізниць в Сочі, а в дитячі школи та зарплати тренерів, популяризувати спорт і робити його доступнішим. Цей перелік заходів давно відомий, і питання тільки в тому, чи перейдуть коли-небудь до його реалізації - або на скільки ще вистачить збірної для завоювання олімпійського золота в режимі "всупереч дуже багато чому".

Олімпіада-2012: результати, медалі, таблиця. Підсумкова таблиця. Топ-10.

1. США. 46 золотих + 29 срібних + 29 бронзових, медалей - 104.