(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Омський «Авангард» обіграв «Ак Барс» з рахунком 5: 3

Всю гру команди йшли практично нарівні, але перемога дісталася івано-франківців.

Сьогодні, 25 грудня, омський « Авангард »Продовжив новорічну серію ігор матчем з« Ак Барсом ». Зустріч закінчилася з рахунком 5: 3 на користь івано-франківців.

Перша шайба в матчі дісталася Домініку Фурх

Рахунок в матчі відкрили гості. На 9-й хвилині зустрічі Роб Клінкхаммер з поперечної передачі від Світовит з незручного кута відправив шайбу в дальній кут воріт. Відігратися омичи змогли лише у другому відрізку матчу.

Друге молоде ланка зрівняло рахунок, а потім і вивело « Авангард »Вперед. Спочатку гол закинув Ілля Міхєєв з передачі Кошелева і Семенова. Потім сам Кирило Семенов заробив ще одне очко, пробивши Гаріпова. Після двох забитих шайб гра «Авангарду» розклеїлася, команда заробила два видалення поспіль. Омичи залишилися на льоду втрьох проти п'яти гравців «Ак Барса».

Уродженець Омська в стані «Ак Барса» Олександр Світов завжди користується популярністю у журналістів

Станіслав Галієв скористався «купою-малою» біля воріт Домініка Фурх і проштовхнув шайбу у ближній кут - рахунок 2: 2. А через дві хвилини «Ак Барс» вийшов вперед. Галієв оформив дубль.

«Авангард» зрівняв рахунок у заключному відрізку матчу на 50-й хвилині зустрічі. Шайбу записали на Дмитра Кугришева, він останнім торкнувся шайби. Через 6 хвилин Ілля Міхєєв на швидкості прорвався до воріт Гаріпова і кидком з незручної вивів івано-франківців вперед - 4: 3.

За матчем з тугою в очах спостерігав травмований нападник «Авангарду» Микола Лемтюгов

Час, що залишився «Авангард» грав на утримання рахунку, не даючи супернику атакувати ворота Фурх. А за хвилину до фінальної сирени Домінік Фурх і зовсім відправився на лавку, залишивши ворота порожніми. «Зайвий гравець» допоміг івано-франківців забити п'ятий гол. Автором шайби став Петро Хохряков.

Підсумком зустрічі став рахунок 5: 3 на користь «яструбів». Наступний матч «Авангарду» відбудеться в середу, 27 грудня, з «Салават Юлаєв». Початок зустрічі - о 19:00 за Омському часу.

Підписуйтесь на наш канал в Яндекс Дзен .