+++ Турнірна таблиця чемпіонату світу по групах +++

+++ 20:00 мск. Група C. Колумбія - Греція - 3: 0

+++ 23:00 мск. Група D. Уругвай - Коста-Ріка - 1: 3

+++ 02:00 МСЬК. Група D. Англія - ​​Італія .

+++ 5:00 мск. Група C. Кот-д'Івуар - Японія .

ОНЛАЙН ДНЯ:
    7:15. А тим часом у нас вже готовий докладна розповідь про перемогу івуарійців. Павло Панишев ділиться думкою про те, що на одному Хонді далеко не заїдеш .

6:50. Завершився четвертий матч цього довгого ігрового дня. Збірна Кот-д'Івуару здобула вольову перемогу - 2: 1. Не вистачило японцям фізичних і моральних резервів для того, щоб повернутися в гру. Так нічого толком і не зуміли вони створити біля воріт Бубакара Баррі.

6:40. І зовсім розладналася гра в атаці у японців.

6:30. Кілька разів по ходу матчу надавали допомогу Артуру Бока. І, цілком закономірно, хоч і дуже прикро для івуарійців, дограти цей матч хлопець не зможе. Відправляється він в роздягальню, а в бій кидають Константа Джакпа.

6:25. ГОООЛ! Попливли японці. Хвилина пройшла після першого гола івуарійців. Орье в черговий раз навісив в штрафну, а Жервіньо на випередження головою в ближній кут. Воротар не рятує - 2: 1. А що потрібно було зробити? Всього-то випустити на галявину Дідьє Дрогба!

6:21. ГОООЛ! Серж Орье з правого флангу навісив у штрафний майданчик, де в боротьбі із захисником Вільфрід Боні підрізав снаряд під дальню штангу - 1: 1.

6:20. Здійснилося! На заключні 30 хвилин матчу Сабрі Лямуші кидає в бій Дідьє Дрогба! Відбувається це під оглушливі овації івуарійській торсиди. І в першій же атаці Дідьє загострив ситуацію, класно розігнавши атаку своєї команди. Ох, як же зараз буде жарко біля воріт збірної Японії!

6:15. Яя Туре увірвався в штрафний майданчик японців і впав після контакту з Майєю Йосіда. У шанувальників івуарійській дружини можуть виникнути додаткові питання до арбітра зустрічі.

6:10. Відіграватися потрібно івуарійцям, а атакують небезпечніше японці. Туре не потрапляє в партнера з відстані в 10 метрів, роздає паси в аут і взагалі, по відчуттях, грає за Японію.

6:00. Почався другий період в матчі Кот-д'Івуару і Японії.

5:55. Кейсуке Хонда став рекордсменом японської збірної. Гол у ворота Кот-д'Івуару став для півзахисника третім за свою країну в матчах фінальних турнірів чемпіонатів світу, що є найкращим результатом серед гравців збірної Японії. На чемпіонаті світу в ПАР Хонда забив два голи в ворота збірних Камеруну та Данії. Варто зазначити, що Японія вперше взяла участь у світовій першості в 1998 році і з тих пір не пропустила жодного чемпіонату світу.

5:50. Статистика першого тайму: івуарійці трохи більше володіли м'ячем - 59% проти 41 - у японців, нанесли на один удар в площину воріт більше - 4-3. Ну а спроб пробити по воротах у африканців і зовсім було 10. Точність Туре і його партнерів поки підводить.

5:45. Закінчився перший тайм у Сан-Лоренсу-да-Мата. Під проливним дощем івуарійці зуміли створити кілька небезпечних моментів, але на останньому рубежі чудово діє кавасіма ейдзі. Поки гол Хонди залишається єдиним у цьому матчі.

5:35. Жервіньо продовжує битися об непрохідного поки Йосіда. Японці дозволяють стріляти по своїх воротах лише з-за меж штрафного.

5:30. Івуарійські уболівальники почали складати недобрі кричалки на адресу арбітра зустрічі Енріке Сенковіча, який пробачив капітану японців потрапляння м'яча в руку в штрафному майданчику.

5:22. Продовжують лютовать в атаці японці. Хонда підключив до атаки Ацуто Учіда, який пробив метрів з 12, але потрапив в Бубакара Баррі. У наступному епізоді вже сам Кейсуке хитро пробив, але воротар знову на місці.

СТАНОВИЩЕ КОМАНД:   +++   Турнірна таблиця чемпіонату світу по групах   +++   МАТЧІ ДНЯ:   +++ 20:00 мск

Стримати Хонду івуарійцям поки не вдається

5:17. Покарання за пасивність послідувало негайно. Кейсуке Хонда отримав м'яч на лінії штрафного, одним дотиком прибрав Яя Туре і з лівої відправив м'яч у дев'ятку - 1: 0. Красень, Кейсуке! «Армійська» школа!

5:15. Два рази енергійно збігав в атаку, підопічні Сабрі Лямуші згадали раптом, що грати 90 хвилин і все ще можна встигнути. І почали катати м'яч поперек поля, періодично кидаючи на мокрий газон суперників.

5:10. Івуарійці з перших хвилин притиснули суперника до воріт, провели дві дуже пристойні атаки, але ось до ударів в створ воріт справа поки не доходить.

5:00. Матч між збірними Кот-д'Івуара і Японії розпочався!

4:55. А ось і склади команд на заключний матч ігрового дня:
    Кот-д'Івуар: Бубакар Баррі, Артур Бока, Сулейман Бамба, Серж Орье, Дідьє Зокора, Яя Туре, Шейк Ісмаель Тіоте, Сере Ді, Саломон Калу, Жервіньо, Вільфрід Боні.
    Японія: кавасіма ейдзі, Ацуто Учіда, Масато Морісіге, Майя Йосіда, Юто Нагатомо, Макото Хасебе, Хотару Ямагучі, Кейсуке Хонда, Шінджі Кагава, Шінджі Окадзакі, Юйа Осако.

4:50. Ну і наостанок, перш ніж ми остаточно перейдемо до поєдинку японців і «слонів», фотогалерея, присвячена головного матчу сьогоднішнього ігрового дня .

4:45. Тим часом, японці і івуарійці вже на зеленому газоні арени «Пернамбуку». Уважно вивчаємо походження арбітрів і бачимо, що вони не з Хорватії. Це дає додаткові шанси дружині з Країни сонця, що сходить.

4:30. Через півгодини почнеться четвертий матч сьогоднішнього ігрового дня. Японія зустрінеться з Кот-д'Івуаром, пряму трансляцію цього поєдинку ви можете подивитися на нашому порталі.

4:10. А ось і оперативно зреагувала звіт Кирила Дементьєва . Ще крапелька Італії та Англії - інформації про таких матчах мало не буває.

4:00. Три найважливіших очка набрали підопічні Чезаре Пранделлі завдяки голам Маркізіо і Балотеллі. Момент з голом СуперМаріо точно характеризує ситуацію: Італія злетіла вище, Англія не дотягнула ...

Момент з голом СуперМаріо точно характеризує ситуацію: Італія злетіла вище, Англія не дотягнула

Джерело - @Vivo_Azzurro

3:55. Усе! Італія обігрує Англію з рахунком 2: 1. Пірло наостанок влучив у поперечину зі штрафного, змусивши видихнути весь стадіон. Форца, Італія. Є серйозний крок до 1/8 фіналу.

3:50. П'ять доданих хвилин - все, що є у Англії на те, щоб піти від поразки. Пірло дуже втомився, партнери обороняються за себе і за того Андреа.

3:40. Сушать італійці гру, кому, як не їм, знати, як це робити. У збірної Англії моментів взагалі немає, як, мабуть, і сил. Зводить ноги у гравців, але грати ще 10 хвилин.

3:30. Легке затишшя на поле. Англія поки не може, італійці не хочуть і можуть собі це дозволити. 20 хвилин ще грати. Іммобіле виходить, кращий бомбардир чемпіонату Італії, змінює він Балотеллі. Маріо зробив свою справу, чи зробить свою справу Італія?

3:20. «Ну хіба я не добрий? Ні, ти мені скажи, хіба я не великий? »- Маріо Балотеллі тільки що забив другий гол Італії в ворота англійців.

Джерело - theguardian.com

3:15. 66 точних передач за один тайм з 69 - на таке, звичайно ж, здатний тільки Андреа Пірло. Великий плеймейкер, без питань.

Джерело - @WCStats

3:10. СуперМаріо Балотеллі! Легкий кивок голови, програна Кехілл позиція - і 2: 1. Знову Італія виходить вперед.

3:05. Розпочався другий тайм, чекаємо ще забитих м'ячів. Лікар збірної Англії поки не вийшов з підтрибунного приміщення. Під час святкування голу він отримав невелику травму, тепер йому надають допомогу. А може, і сам собі робить, все залежить від рівня професіоналізму.

2:55. Ось вони, герої першого тайму, вже зробили день для мільйонів людей. Маркізіо лише через мить дізнається про свою винятковість, Старрідж усвідомив це секунду назад.

Джерело - @azzurri

Джерело - @england

2:45. Завершено перший тайм у матчі Італії та Англії. Поки нічия - 1: 1. В цей же час футболісти Коста-Ріки святкують перемогу над Уругваєм. На столі виключно вода і енергетичні напої.

Джерело - @NavasKeylor

2:36. Хвилина, хвилина пройшла! Старрідж на довжелезному ривку замикає дальню штангу після передачі Руні. Ось так футбол, найвищий рівень.

2:35. Забивають італійці! Розіграш кутового, Пірло елегантно пропускає м'яч, і Маркізіо з двох дотиків прошиває Харта метрів з 18, ледь не порвавши сітку. Гольова технологія ФІФА підтверджує: м'яч дійсно перетнув лінію воріт.

2:25. Велика частина «Арени Амазонії» порахувала, що м'яч в сітці, але Сальваторе Сірігу залишився «сухим» після удару Рахіма Стерлінга.

2:20. «Пенальті, пенальті!» - Андреа Пірло впевнений, що була «точка». Голландський арбітр Бьорн Куйперс іншої думки.

2:10. Родоначальники футболу почали цікавіше, а ось Кевін-Прінс Боатенг виразно переживає за Італію. Докази цього - в його «твіттері».

Джерело - @KPBofficial

2:00. Почався самий довгоочікуваний матч сьогоднішнього ігрового дня. Англія - ​​Італія, це повинно бути прекрасно.

1:41. Дві найбільш «говорять» фотографії сьогоднішнього дня. Як проходили тренування збірних Нідерландів і Іспанії після вчорашнього матчу.

Як проходили тренування збірних Нідерландів і Іспанії після вчорашнього матчу

Джерело - AFP PHOTO / LLUIS GENE

Джерело - facebook.com/oranje

1:37. Ще трохи часу залишилося до стартового свистка зустрічі Англія - ​​Італія!

Джерело - @espn

1:19. А ось, наприклад, які краси подають в готелях Ріо.

Джерело - Vamobrasil.com

1:06. Судді, говорите, помиляються часто? А як вам нове найменування Боснії від російського ТБ?

Джерело - ВГТРК

00:55. У підсумку так нічого і не змогли придумати уругвайці в час, що залишився і безславно програли з рахунком 1: 3.

00:44. Вийшовши на заміну костаріканец Маркос Уренья забиває третій м'яч своєї збірної і перший, забитий представником РФПЛ на ЧС-2014. Рахунок став 3: 1 на користь Коста-Ріки.

00:36. Цікаво, що костариканці завдали в цьому матчі рівно два удари в площину воріт і обидва вони стали голами.

00:14. А ось і другий гол в матчі! Костаріканец Жоель Кемпбелл розстріляв з близької відстані ворота Муслери після подачі з правого флангу. Рахунок став рівним - 1: 1. І буквально тут же - другий м'яч! Оскар Дуарте відгукнувся на подачу зі штрафного і головою красиво відправив м'яч у дальній кут воріт. Коста-Ріка веде з рахунком 2: 1!

00:07. Тим часом стартував другий тайм у грі Уругвай - Коста-Ріка. Особливих змін в малюнку гри не спостерігається.

23:58. А ось які журналістки працюють по колумбійським акредитаціями.

А ось які журналістки працюють по колумбійським акредитаціями

Джерело - @FIFAWorldCupTM

23:48. Перерва в матчі. Уругвай продовжує вести в рахунку з мінімальною перевагою 1: 0.

23:39. Поки Уругвай і Коста-Ріка продовжують мляву гру, ось вам цікава статистика по пробитих на ЧС пенальті.

Джерело - @OptaJoe

23:36. Стали відомі стартові склади збірних Англії та Італії.
    Англія: Харт, Джонсон, Ягелка, Кехілл, Бейнс, Джеррард, Хендерсон, Уелбек, Стерлінг, Руні, Старрідж.
    Італія: Сірігу, Дарміан, Палетта, Бардзальї, К'єлліні, Маркізіо, Пірло, де Россі, Верратті, Кандрева, Балотеллі.

23:24. Черговий пенальті на ЧС-2014. Уругвайця Дієго Лугано упустили в штрафний Коста-Ріки. Призначений одинадцятиметровий чітко реалізував Кавані. Уругвай веде в матчі з рахунком 1: 0.

23:16. Черговий скасований гол на ЧС-2014. Уругвайський захисник Дієго Годін перекинув м'яч головою через воротаря, проте був у цей момент в офсайді. Буквально тут же ще один момент створили уругвайці біля воріт Коста-Ріки, але Кавані не зумів влучити по м'ячу в його завершенні.

23:11. У перші 10 хвилин поки йде рівна запекла боротьба за перевагу в центрі поля.

23:01. Гра Уругваю і Коста-Ріки почалася!

22:53. Форвард Уругваю Еді Кавані постить у себе в «твіттері» ось таке фото з роздягальні. Зверніть увагу на кількість бутс у гравця.

Зверніть увагу на кількість бутс у гравця

Джерело - @ECavaniOfficial

22:50. На поле готуються вийти уругвайці і костариканців. Лічені хвилини залишаються до початку зустрічі. До матчу серйозно готувалися.

Джерело - @AUFseleccion

22:40. Колишній нападаючий збірної Бразилії Рівалдо побував в розташуванні національної команди Бельгії, яка веде підготовку до першого матчу на чемпіонаті світу - 2014 зі збірною Алжиру. Так-так, саме Бельгії. Ми не обмовилися. Подивіться самі.

22:30. Подейкують, що після вчорашнього розгрому, який голландці вчинили Іспанії, «твіттер» в Нідерландах тепер виглядає ось таким чином. Робін ван Персі постарався.

22:20. Цікаво буде поспостерігати за Костариканський півзахисником Єльциним Тахедой , Він сьогодні в стартовому складі своєї збірної. Дивишся, ще й м'яч заб'є, але про це дізнаємося пізніше.

22:10. Відзначимо, що кращим гравцем матчу Колумбія - Греція визнаний колумбійський півзахисник Хамес Родрігес, повідомляє офіційний сайт ФІФА.

22.05. Ось що значить почуття гумору! «Будь ласка, не показуйте нас. Наші дружини думають, що ми на рибалці в західному Уельсі », - свідчить напис на плакаті.

Джерело - @TransferSources

21:55. Завершився матч Колумбії та Греції, південноамериканці виграли 3: 0, в кінцівці відзначився Родрігес. Суніга в чужій штрафній віддав передачу на Куадрадо, який в один дотик п'ятою знайшов партнера. Хамес чарівно з лівої ноги пробив у дальній кут воріт Орестіс Карнезіс!

21:50. стали відомі стартові склади Уругваю і Коста-Ріки.

Уругвай: Муслера, Перейра, Лугано (капітан), Годін, Касерес, Гаргано, Ріос, Стуані, Родрігес, Форлан, Кавані.

Коста-Ріка: Навас, Гонсалес, Умань, Борха, Дуарте, Боланьос, Кемпбелл, Руїс (капітан), Діас, Гамбоа, Техеда.

21:40. А ось що відбувається прямий зараз на стадіоні, де о 23:00 за московським часом почнуть свій матч Уругвай і Коста-Ріка. Вболівальники починають вивішувати банери на підтримку своїх улюбленців.

21.30. Без змін, 2: 0, виграє Колумбія. Поки команди Хосе Пекермана і Фернанду Сантуша виявляють найсильнішого, російська збірна старанно тренується під пильним поглядом Фабіо Капелло.

Джерело - @TeamRussia

21:25. Який момент! Гекас з лінії воротарського пробивав по воротах Віспини, ніхто із захисників не встигав його накрити, але перекладина врятувала номінальних господарів поля!

21:20. Гол! До цього все йшло, Колумбія забила другий м'яч і повела 2: 0. Цього разу - після стандарту. Кутовий виконав Родрігес, на ближню штангу вискочив Санчес і проштовхнув м'яч уздовж воріт. Далі Теофіло Гутьєррес в єдиноборстві із захисником переправив м'яч в сітку!

21:15. Греки - більш вікова команда, ніж колумбійці. Починають не встигають «елліни» за суперником, багато фолят. На жовтих картках Папастатопулос і Салпінгідіс. Другого майже відразу замінили на Фетфацидіс. Від гріха подалі.

Колумбійці святкують взяття воріт збірної Греції

21:10. На трибунах присутня Радамель Фалькао. До речі, подивіться нашу фотогалерею , Присвячену матчу Колумбія - Греція.

21:05. Розпочався другий тайм, замін немає. Самарас завалився в штрафний, але на повторі видно, що Суніга правил не порушував. Суддя прав, розібрався в епізоді.

21:00. Цікава статистика по Маріо Йепеса і Хамес Родрігес. Ось що значить клас, досвід і майстерність.

Джерело - @Squawka

20:55. Гра виглядає. Швидкий гол зіграв свою роль, Колумбія виглядала цікавіше. Але і греки намагаються відповідати на контратаках. Порятунок Віспини в самій кінцівці - яскраве тому підтвердження.

20:46. У самій кінцівці найнебезпечніший момент був біля воріт Колумбії. Самарас скинув м'яч на Коне, який з лінії штрафного на техніку бив у правий верхній кут - Оспіна в чудовому сейві зберіг недоторканність воріт! Потім пролунав свисток на перерву.

20:45. Поки єдиний у матчі гол був відсвяткований цікавим способом. Вся справа в тому що Армеро відзначає свої голи подібним чином ще з часів «Палмейраса».

Джерело - @OOTB_football

20:40. На трибунах справжнє свято, колумбійські вболівальники задоволені грою і результатом. Але попереду ще багато часу. Все може змінитися. Суніга впав на газон - арбітр показав, що потрібно підніматися, порушення не було.

20:35. Є в матчі Колумбія - Греція одна жовта картка. Самарас в центрі поля на ривку пішов від Карлоса Санчеса і отримав по ногах. Як і раніше цікавіше виглядають підопічні Хосе Пекермана. Греки зараз заробили кутовий, але вирішили не навішувати, а розіграти.

20.30. Пристрасті навколо матчу Англії та Італії розпалюються. Так і до військових дій недалеко. Існує загроза теракту.

Джерело - LaGazzettadelloSport

20:25. Цікавий факт. Греція - єдина команда, яка була чемпіоном Європи, але жодного разу не виходила з групи на першостях планети. Ось і зараз елліни програють Колумбії з мінімальним рахунком.

20:20. Хамес Родрігес перевірив пильність Орестіс Карнезіс. Голкіпер греків намертво зловив м'яч в руки.

20:15. Тим часом Фабіо Каннаваро вже підготувався до матчу англійців та італійців. Він, нагадаємо, розпочнеться о 02:00 за московським часом.

Джерело - @fabiocannavaro

20:20. Греки перевершують суперника по відсотку володіння м'ячем. Але моментів біля воріт Віспини не видно. Як і раніше збірна Колумбії виграє з рахунком 1: 0.

20:10. Самарас намагається зачепитися за м'яч попереду. Дещо виходить, але поки не дуже небезпечно.

20:05. Гол, Колумбія забила швидкий м'яч і вийшла вперед! Куадрадо отримав м'яч на куті штрафного і покотив його назад, куди набігав Армеро. Удар у Пабло сильним не вийшов, але м'яч по дорозі трохи зачепив ногу захисника і закотився у самий кут воріт греків!

20:05. Активно почали номінальні господарі, практично без пауз йде гра. Чи не всі трибуни жовтого кольору: переважна більшість колумбійських уболівальників.

20:00. Отже, почався матч в Белу-Орізонті між Колумбією і Грецією! Це суперники по групі C.

19:55. Тим часом, команди Колумбії та Греції вже на полі. Слухаємо гімни!

19:50. А ще є ось така таблиця бомбардирів крізь призму клубів. Правда, цікаво?

19:45. Дивіться, яка цікава табличка ЧС 2014 після двох ігрових днів. У ній відображені поточні результати крізь призму регіональних федерацій та набраних коефіцієнтів.

19.40. Ві, Звичайно, пам'ятаєте тієї диво-гол, з которого начали вчора голландці свою феєрію. Так ось. Ті, хто вважать, что Робін ван Персі забив его Рибка, Глибока поміляються. ВІН забивши его дельфінчіком. А дельфіни - це не риби, а ссавці.

Джерело - @marcoscastro

19:35. Всім любителям гри «Знайди 10 відмінностей» пропонуємо порівняти особа Вісенте дель Боске до і після матчу проти голландців. Ну а тим, хто до цих пір не знає рахунок цього матчу, як бонус пропонується вгадати результат по правому особі. Або по лівому.

Джерело - @DJVatino

19:30. Якщо ви забули, то до матчу Англія - Італія саме час згадати, що Стівен Джеррард за минулий сезон в англійській прем'єр-лізі створив 67 моментів і віддав 13 гольових пасів.

19:15. І нагадуємо вам, що якщо у вас немає під рукою телевізора, то можна безкоштовно подивитися відеотрансляцію матчу Колумбія - Греція за цим посиланням .

19:10. Вже відомі склади на перший матч сьогоднішнього дня. Слідкуйте за текстовою трансляцією по нашій засланні :

Колумбія: Оспіна, Сапата, Йепес (капітан), Санчес, Армеро, Агілар, Гутьєррес, Хамес Родрігес, Куадрадо, Ібарбо, Суніга.
    Греція: Орестіс Карнезіс, Манніатіс, Манолас, Самарас, Коне, Салпінгідіс, Торосідіс, Гекас, Папастатопулос, Холебас, Кацураніс (капітан).

19.00. М'яч «бразука» застиг в очікуванні, коли його почнуть штовхати. Ця фотографія прийшла з Форталеза зі стадіону «Кастелао», на якому о 23:00 мск почнуть грати Уругвай і Коста-Ріка.

Ця фотографія прийшла з Форталеза зі стадіону «Кастелао», на якому о 23:00 мск почнуть грати Уругвай і Коста-Ріка

18:50. Трохи більше години залишилося до старту 3-го ігрового дня ЧС-2014. Найпопулярнішим прогнозом на матч між збірними Колумбії та Греції користувачі офіційного конкурсу прогнозів «Чемпіонату» вважають перемогу збірної Колумбії. На даний матч було зроблено про 12 396 прогнозів. Загальна сума прогнозів склала 7 990 188 віртуальних грошових одиниць .

18:45. А ось з цими войовничо налаштованими хлопцями зі збірної Бельгії скоро доведеться зіграти росіянам. Подивіться, як у них гостро заточені шипи на бутсах!

Подивіться, як у них гостро заточені шипи на бутсах

Джерело - @BelRedDevils

18:30. Наш оглядач Олександр служака перед стартом матчів груп C і D задається в превью дня питанням: « Чи по зубах Колумбії без Фалькао грецький горішок? ».

18:15. Щось у збірної Італії занадто багато проблем, але ж вона ще навіть не встигла вступити в гру. Після інформації про проблеми з щиколоткою Буффона виявилося, що воротар «ПСЖ» і збірної Італії Сальваторе Сірігу може пропустити матч першого туру проти збірної Англії через пошкодження ребер. Через пошкодження 27-річний футболіст не тренувався протягом декількох днів, повідомляє італійська преса. Таким чином, єдиним здоровим воротарем італійців залишається 21-річний Маттіа Перин, який виступає за «Дженоа». Він, до речі, не провів жодної хвилини за збірну в офіційних зустрічах.

18:00. Свій прогноз на мундіаль дали фінансисти. Читайте наш матеріал про ЧС 2014 крізь призму грошей: « Фінансові аналітики коронують Бразилію ».

17:40. А офіційний «твіттер» збірної Англії нагадує нам, що на кожного Балотеллі у неї знайдеться свій Стівен Джерард.

17:25. Наш оглядач Леонід Волотко публікує склади команд матчу Англія - Італія і засмучується з приводу відсутності в складі воротаря Буффона.

Джерело - @l_volotko

17:15. Вся Італія та шанувальники «Скуадра Адзурра» по всьому світу сподіваються, що Маріо Балотеллі виступить в стартовому матчі ЧС 2014 не гірше, ніж Неймар, ван Персі і Роббен.

17:00. Півзахисник збірної Росії Олег Шатов поділився своїми очікуваннями від майбутнього виступу на чемпіонаті світу в Бразилії: «Не хочу думати про погане, хочу думати тільки про хороше і дивитися вперед з оптимізмом. Я знаю і вірю в те, що ми як мінімум вийдемо з групи. А далі вже подивимося ».

16:55. сам Касільяс повністю визнав свою провину : «Нам потрібно заспокоїтися, щоб впоратися з ситуацією і вийти на матч з Чилі, як на фінал. Ми приносимо свої вибачення, і я - перший в черзі. Наші вболівальники мають повне право критикувати нас. Я не був в своєму нормальному стані, я визнаю це. Нам не пощастило, і перш за все справа в мені. Я повинен взяти на себе провину. Я достатньо досвідчений, щоб отримати всю заслужену критику. Ми повинні розібратися з цим ».

16:50. Перші два дні турніру принесли багато їжі для обговорення. Але поки поза конкуренцією сенсаційний результат матчу Іспанія - Нідерланди - 1: 5. Знаменитий німецький воротар Олівер Кан в такому розгромі діючих чемпіонів світу звинувачує захисний порядки іспанців: «Іспанці були занадто байдужі, вони не боролися за м'яч, а Рамос і Піке провели найгірший матч у своїй кар'єрі. Також у мене є відчуття, що воротар Ікер Касільяс не був готовий в грі на всі сто, це показав його мову тіла », - наводить слова Кана іспанська прес а.

16:30. Впізнаєте цього бравого чоловіка? Це чемпіон світу 1990 року Юрген Клінсман, який на чемпіонаті світу-2006 привів збірну Німеччини до бронзи вже в якості тренера. Нині Юрген - головний тренер збірної США. Поки його повідомлення в твіттері відносяться до погоди. Але це лише до першого матчу.

Але це лише до першого матчу

Джерело - @J_Klinsmann

16:20. Офіційний «твіттер» збірної Росії по футболу нагадує, що наша команда теж бере участь в цій першості і посилає промені підтримки.

16:05. А поки ознайомтеся з нашими останніми матеріалами:
    - Наш оглядач Антон Міхашенок зазначає, що Луї ван Гал і Мігель Еррера в перші дні чемпіонату світу повернули на тактичні радари схему з п'ятьма захисниками: " реанімація 5-3-2 ".
    - «Чемпіонат» вибрав 10 найсмішніших випадків з історії чемпіонатів світу: ловля пса, прийоми кунг-фу, матюки тиради і багато іншого: " Комедії ЧС: цирк Рівалдо, полегшення Лінекера ".
    - Наш спецкор Ігор Рабинер згадує про те, як жила Бразилія в день старту ЧС 2014: " дві Бразилії ".
    - Сенсаційна поразка збірної Іспанії в матчі першого туру чемпіонату світу з футболу від команди Нідерландів з рахунком 1: 5 - в свіжому огляді преси: Зречення по-іспанськи .

16:01. Сьогодні у нас дуже напружений день - пройдуть відразу чотири матчі поспіль в двох групах - C і D. Будемо уважно стежити.

16:00. Добрий день, шановні шанувальники футболу! «Чемпіонат» запрошує вас на онлайн-трансляцію головних подій 3-го ігрового дня чемпіонату світу в Бразилії. Тут ми будемо збирати спеціально для вас все головні новини, давати посилання на матеріали, фоторепортажі, моніторити соцмережі і публікувати найцікавіші картинки і повідомлення, які стосуються головної спортивної події цього літа. Отже, ми починаємо!

PS Якщо ви не встигли дізнатися, що було напередодні, то читайте текстовий онлайн попереднього дня чемпіонату світу з футболу .

Маріо зробив свою справу, чи зробить свою справу Італія?