(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Паралімпійська збірна України з волейболу завоювала «бронзу» на міжнародному турнірі Супер-6 »Новини Луганська і Луганської області. Луганські новини сьогодні

Національна паралімпійська збірна команда з волейболу сидячи (жінки) стала третьою на міжнародному турнірі Супер-6, який проходив з 7 по 13 травня в Китаї, м Національна паралімпійська збірна команда з волейболу сидячи (жінки) стала третьою на міжнародному турнірі Супер-6, який проходив з 7 по 13 травня в Китаї, м.Ченду.

Про це повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України.

Запорукою бронзової медалі стала яскрава перемога в фіналі чарівних україночок над сильною командою Японії з рахунком 3: 0. Крім того, українська волейболістка Еліна Безпрозванних отримала індивідуальну нагороду MVP (найцінніший гравець). У підсумку турніру: Китай - перше місце, Росія - друге, Україна - третя, Японія - четверте, Індонезія і Казахстан 5 і 6 місця відповідно.

Вітаємо національну паралімпійську жіночу збірну команду з потужною перемогою, виступила на цьому турнірі оновленим складом (до речі, цей турнір серед жінок проводиться вдруге, наша команда в попередній раз була четвертою)!

Національна чоловіча паралімпійська волейбольна команда в міжнародному турнірі Супер-6 стала четвертою (міжнародний турнір 6-ти кращих команд світу серед чоловіків проходив в. Тебріз, Іран (проводився вперше), в ньому взяли участь команди Ірану, Боснії, Німеччині США і України. Команда Ірану стала першою, вигравши у Росії з рахунком 3: 0, Боснія - третя, Україна - четверта).