(098)4-63-63-63

Паулу Фонсека залишився задоволений віддачею гравців Шахтаря

Ексклюзив Ексклюзив   Паулу Фонсека Фото :: Footballua

Паулу Фонсека Фото :: Footballua.tv

Головний тренер донецького «Шахтаря» Паулу Фонсека прокоментував гру проти «Олімпіка» (5: 2)

- Така перемога є наслідком нашої гри, нашої віддачі. Віддачі всіх гравців в цьому матчі У нас було багато моментів в грі, де ми показали класний футбол і не давали супернику грати. Ми нейтралізували їх атаки. «Олімпік» є не зовсім зручним суперником для нас. Вони якісно виходять в контратаки. Проте, в атаці ми показали сьогодні відмінну динаміку, якої дуже складно протистояти.

«Шахтар» зі старту поєдинку заволодів ініціативою і вже в дебюті забив два голи. «Олімпік» скоротив відставання в рахунку, але ще до перерви попустив ще два м'ячі. У підсумку команди на двох забили 7 голів, коли протягом хвилини обмінялися голами ближче до кінця другого тайму. В результаті донецьке дербі в День Незалежності України стало найрезультативнішим поєдинком нинішнього сезону Прем'єр-Ліги. Жуніор Мораес оформив перший хет-трик за «Шахтар» і в цілому в сезоні. З Відеоогляд матчу ви можете ознайомитися тут .

джерело: Footballua.tv